Палаво е януарското човече - успя да падне от леглото вече!

  • 11 107
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Добро утро!
Асиди, аз я слагам от около седмица в паяка. Както й харесваше да се търкаля по пода легнала, сега вече иска само седнала или права. И седи, по 10-тина минути сигурно издържа без да се катурне. А подадеш ли й ръце и веднага е станала. Не ми харесва много тази работа, много изведнъж взе да сяда и да става..
Аз от вчера пък давам овесени ядки, а месо /заешко/ ще дам в края на седмицата. Има напредък и със зеленчуковото, та се надявам скоро да заместим най-сетне обяда.

# 46
  • Мнения: 256
zuzu_, басейна Е обществен, можете да се киснете, водата е топла минерална долнобанска.
Пампита, браво на Габи, харесва Й!!!

# 47
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Хоп и аз в новата тема!
Нищо ново няма, днес отиваме да го теглят и мерят, ще докладвам по-късно.

Момичета, ударете едно рамо и на нас с Ангел! Снимката е с надпис Мария Христозова-Дочева. Гласува се само веднъж.
http://www.bg-bebe.com/index.php/home/konkurs/konkurs2008/

# 48
  • Мнения: 332
Алекс - как ги даваш овесените ядки?

Микки - гласувах  Peace

И при нас нищо ново, забягваме след малко на разходка  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 10
Микки, гласувах за вас, много сте сладки Hug
А вече се съмнявам за гласуването за Джули и Симонка, преди и след гласуване 599 Whistling
Валя, ама Гого е завършен плувец, сладур малък Heart Eyes
Пампита, много недоверчиво хапвате кашичката Simple Smile
Много взе да се буди през нощта моето момченце, на всеки час, давам вода и заспива, зъби ли са, незнам.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 974
Здравейте,
ние се завърнахме от Синеморец. Много добре изкарахме, като изключим че мен последния ден ме ужили оса и сега ръката ми е двойна, вчера се чух с хомеопатката и взех едно лекарство, но явно ми е слабо..охх ще видим дано се оправя по-бързо, че все е дано съм с една ръка.
Сашко е захранен с глутен случайно, с едно пюре на Сънвал. Сега се чудя дали да продължавам да му давам, ама това дето трябва всеки ден да яде ми е малко трудно, той мисля че е малък за кус-кус и попари, вие как го давате всеки ден този глутен. Иначе още не съм давала месо, ядем зеленчукови и плодови пюрета, вече е на заместено обедно хранене. Продължаваме да се кърмим поне по 5 пъти на ден.
Утре мисля да ходим на консултация и най-после да ударим първия Пентаксим, сега е здрав и няма да пътуваме скоро.
Гласувах за Ангел, много сладки снимки има!

# 51
  • Мнения: 51
matza,  и ние сме така, преди се будеше най-много по 2 пъти и като го взема да го кърмя при мен и спим без проблем, сега като го лсожа вечер и на всеки час, плаче, аз го взимам гушкам го и заспива, оставям го в кревата и след  час пак. като легнем при него по-рядко, само когато е гушнат на спалнята е кротък, не знам, сигурно вече много свикна при нас, не че това ме притеснява, на мен ми е много гот да си спинкаме заедно, на таткото също, но не знам, да не би да не е това причината, проверявам за зъби, няма още.
В тази връзка да питам, има ли още бебчовци, които ядат нощем, ние май скоро няма да спрем, той даже денем суче най-много 1-2 пъти и то по-скоро си играе, но нощем е голямото цокане, уж кърмата ми се беше регулирала, сега пак се будя с мокри тениски, като в началото. newsm78

# 52
  • Мнения: 1 325
Мама Мече, да ти е жива и здрава Джулка Hug
Мики, и аз се включих с глас, иначе редовно гласувам и за Джулка и Маги Hug
Вале, много много сладък Гого Hug !И как му харесва във водата Hug
Вчера Даная направи първата си беля LaughingДръпна една саксия и я събори, част от цветето и остана в ръката Laughing

# 53
  • Троян
  • Мнения: 141
Запис Peace Маги се справя чудесно с гърнето Party

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 11:43 от albenapd

# 54
  • София
  • Мнения: 470
Мама Мече да ти е жива и здрава, много безгрижно и щастливо детство   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 408
Здравейте  Hug
ДНЕС АНДРЕА СТАВА НА 7 МЕСЕЦА
ЧЕСТИТ МИНИ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БЕБЕЧЕТА КОИТО ДНЕС СТАВАТ С МЕСЕЦ ПО- ГОЛЕМИ!!!


# 56
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Люси, сварявам фини овесени ядки, и слагам малко плодово пюре. Вчера ги яде добре, но днес нещо ги плюеше, утре смятам да ги пасирам, нищо че са фини.
Илиана, глутен може и в каши, разните му там бисквитени.
Еви, Маги също суче по два пъти през нощта, и то стабилно. Смятам малко да й променя дневния режим, т.е. храните и количеството, така че преди лягане да е гладна и да може да си изпие всичкото мляко. Че напоследък изпива по 50АМ, суче колкото суче и в 1 часа е гладна.

Честито на всички минирожденници!

# 57
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Добър ви ден ,мами!! Wink
Микки,и аз гласувах за вас!!Много сладки снимки,и бебчета също Heart Eyes
И клипчетата гледах-Пампита,Габи хапва ама нещо й се чуди на лъжичката... Grinning
А Гого е направо малък гмурец!!Т.е. плувец исках да кажа,гмурец добре че не е.. Party
И аз взех проходилка- от няколко дена го слагам в нея -да се разнообрази малко, че все иска да го държа ,и не иска легнал.Оказа се че почна да се придвижва човека-настрани,и назад, докато го погледна и се преместил нанякъде ooooh!, даже до печката стигна / тя е със защитено стъкло -не се нагрява,и уж е безопасно за деца/-ама както си стои неподвижно и изведнъж се отласква с краче и потегля newsm78 .Като си спомня брат му как летеше из стаята,по коридорите.. Mr. Green,нищо чудно скоро да се развихри и малката мишка.. hahaha
Лали,Честита 7 месечинка!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Глутен давам почти всеки ден- под формата на пюрета ,бисквити още не съм давала,нито пък попари-мисля че е рано още.Тази седмица мисля да въвеждам месните пюрета..Че май минаха 10 дена от глутена.
Ники суче стабилно сутрин към 6-7 часа,и вечер- след банята.През останалото време /второто сутрешно ,и следобед- нещо се върти и не искааааа... #Crazy

# 58
  • Мнения: 307
И на нас ни дойде времето да се отчетем с падане от кревата.  Rolling Eyes

Мерси за съветите  bouquet. Анжела като ме захапа първия път аз викнах от болка и тя така се разплака, че повече не посмях да викам  Embarassed. Ще пробвам с притискането.

Честито на днесните месечинки.

# 59
  • Мнения: 51
Зайке, и мен ме хапят, даже вчера много ме болеше, но и аз не викам, защото Мариян също плаче, по-скоро го дърпам и след няколко пъти спира, според мен проблема е там, че аз от време на време го пробвам , а на него не му се суче и го приема като игра.

Общи условия

Активация на акаунт