Добър хотел в Шарм Ел Шейх-Египет?

  • 14 374
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
mI6I,ПИШИ малко повече за хотела ви,тъй като на картинка и като оферта ми допадна,но все пак е друго реално мнение на посетил го човек!
Аз сериозно се замислям за този Ел Гуна и би било много хубаво ако се включи някоя мама,която е ходила там.

# 16
  • Мнения: 3 215
Ами аз съм ходила и там и по-нагоре ти писах за Ел Гуна.И сайт дадох..Плюс това - намерих си картата и другите материали оттам,така че мога да ти дам повече инфо.Кажи какво точно те интерсува?

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 18:12 от Old Sport

# 17
  • Мнения: 79
здравейте и от мен mi sy и ние ще пътуваме за шарм със съпруга ми и малката ,  Grinning кой хотел сте си избрали?Ние ще пътуваме сигурно на 4.10. Доста се двоумихме дали да вземем малката /2г и половина/ защото това ще и е първото дъълго пътуване  а и не сме били преди в египет и доста мислихме дали ще е удачно да я вземем!?Аз след консултация с олд спорт се  спрях на х-л сонеста бийч-защото е в самия Наама бей ,пансиона е олл инкл.я има 3 детски басейна 1 с подгряване,детска площадка.клуб.легло ....А вие?

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 11:04 от dina66

# 18
  • Мнения: 1 417
mI6I,ПИШИ малко повече за хотела ви,тъй като на картинка и като оферта ми допадна,но все пак е друго реално мнение на посетил го човек!
Аз сериозно се замислям за този Ел Гуна и би било много хубаво ако се включи някоя мама,която е ходила там.
Ама Ел Гуна е в Хургада, а пък аз писах за хотел в Шарм Ел Шейх Confused

# 19
  • Мнения: 3 215
Ел Гуна е самостоятелен курорт на 20 минути на север от Хургада,но наистина темата е за Шарм,затова стана малко объркване май..

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 397
здравейте и от мен mi sy и ние ще пътуваме за шарм със съпруга ми и малката ,  Grinning кой хотел сте си избрали?Ние ще пътуваме сигурно на 4.10. Доста се двоумихме дали да вземем малката /2г и половина/ защото това ще и е първото дъълго пътуване  а и не сме били преди в египет и доста мислихме дали ще е удачно да я вземем!?Аз след консултация с олд спорт се  спрях на х-л сонеста бийч-защото е в самия Наама бей ,пансиона е олл инкл.я има 3 детски басейна 1 с подгряване,детска площадка.клуб.легло ....А вие?
Все още не съм се спряла на конкретен хотел. Всъщност харесах си Хилтън шарк бей, но не видях да го предлагат нашите агенции. Пътуването плануваме да е на 11.10. Пирамиза резорт е другия хотел, на който съм се спряла, заради огромната база и детска анимация, но има доста негативни отзиви за него и  се чудя. Изобщо търся нещо подходящо за нас в Шарк бей. Не се притеснявам за детето(5г. и половина), пътувала е и друг път, никакви проблеми не сме имали.

# 21
  • Мнения: 3 215
Пирамиза беше добър хотел,сега е с нов мениджмънт е е тръгнал надолу.Ако държите на Шаркс Бей - Savita Resort & Spa.Шаркс бей е идеално място за гмуркане.Само,че е далеч от центъра,ако това е от значение за вас.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 397
Избрахме Шаркс бей заради гмуркането, не държа да сме в центъра,но заради дъщеря ми, бих искала хотела да предлага някакви развлечения за деца. Сега погледнах Савита, ще го имам предвид при избора.

# 23
  • Мнения: 1 417
Като изберете хотел, моля да го споделите, може пък едно форумско посещение на Шарм да заформиме Wink Ние мислиме за полетите на  04 или 11/10,  зависи кога точно ще си приключиме работата.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 397
Разбира се, ще споделя. Идеята ти е чудесна.В Тайланд се разминахме с малко, но за Египет има шанс... Laughing

# 25
  • Мнения: 3 215
Другият добър хотел в Шаркс бей е Хилтън.

# 26
  • Мнения: 3 094
Записвам се за да чета - засега.

# 27
  • Мнения: 3 215
О,Бастет, здрасти отново.Повече време за пътешествия ти пожелавам!

А по темата - един сайт за Шарм, с инфо и много снимки:  http://lexicorient.com/egypt/sharm.htm

# 28
  • Мнения: 3 094
Здравей, с малко закъснение ти благодаря за линка! Ще си го разгледам някоя вечер в къщи. Благодаря за пожеланията и на теб подобно! Grinning

# 29
  • Мнения: 1 417
Много спешно ми трябва съвет, чудя се между тези хотели в Шарм - Savita Resort&Spa, Savoy. Виждам, че Олд Спорт е препоръчала Savita ама нещо отзивите не бяха много добри в нета. До следобяда трябва да реша.

Общи условия

Активация на акаунт