Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
Един "лекар" реши,4е имам варицела,а то се оказа розов лишеи. ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами... Има една докторка от диагностично-ала-бала център грийнберг - ама този при БАН, не в поликлиниката в Младост - там не съм ходила никога - която редовно се опитва да ми предписва силни широкоспектърни антибиотици за астматичен пристъп.

# 17
  • Мнения: 1 058
Май наистина доста често стават грешки. Аз за детето се допитвам до двама доктори поне.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 966
Hristinec радвам се, че ти поне на време си се усетила. Аз бях със съмнения за лупус след раждане със секцио. Тъпкаха ме 6 мес. с кортикостероиди уж профилактично, докато се изясни диагнозата. Отказаха ми контролни изследвания, които аз все пак успях да си направя в София. Резултатът беше отрицателен и докторката като ми видя схемата на лекарствата каза "Каква профилактика, това е схема за лечение". Бяха ми казали, че в никакъв случай не трябва да забременявам втори път, ще имам много проблеми и т.н. Имам си живо и здраво и второ детенце и в крайна сметка се оказа, че истинската ми диагноза е била стафилококов сепсис и те са били наясно с нея от самото ми постъпване в болницата, но са замазвали положението за да прикрият доктора който ми направи секциото. Лично аз не мога да кажа нищо лошо за доктора, според мен вина за случилото се с мен има акушерката, която ме подготвяше за операционната, защото както се разбра по-късно най-вероятно ми е поставила нестерилен катетър. Ами бързаше жената да си ходи, дори и беше свършила смяната вече. От тук нататък.... без коментар.

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 01:02 от lina6.3

# 19
  • Мнения: 4 753
Когато бях на 15 години, един доФтор (светило и разбирач от материята) почти ме изкара с рак на гърдата... Не ми го каза на 100%, но и не го изключи като вариант... Само ми каза "не бой се, няма нищо страшно, ще пиеш ей тези хормонални и еди кога си пак ще дойдеш"... Излязох от поликлиниката като гръмната, срещнах една позната педиатърка и й се оплаках... Тя ме прати на гинеколог, който каза че имам запушени млечни канали, да не пия никакви лекарства и ако ме болят гърдите да се мажа с няква пастичка (която така и не си купих)... Та така, никакъв рак нямах, никакви хормонални не пих, щото нищо ми нямаше...
Веднъж вместо ревматичен пристъп ми поставиха диагноза ревматоиден артрит (разликата е голяма)... Вместо натравяне на кръвта (уж впоследствие), ми казаха, че имам апендицит и съответно ме оперираха без нужда... На брат ми му поставиха диагноза гнойна ангина и го тъпчеха с антибиотици, при положение, че сливиците му не се виждаха от гъбички, резултат от антибиотичното лечение... Има и още, но в момента не се сещам...

Общи условия

Активация на акаунт