LaRedoute.fr - 73 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост преди да питаш!

  • 100 514
  • 1 428
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
а аз да питам за кръглите цени и те ли са до утре
да

# 1 321
  • Мнения: 231
Кога ли ще ми пристигне банският от 23.07 е поръчката .... ?
Днес взех поръчката си от 21-ви, но имам една непристигнала от 10-ти...  Thinking
Май доста хора не са си взели тези от около 10 миналия месец  Thinking

# 1 322
  • Мнения: 450
Кога ли ще ми пристигне банският от 23.07 е поръчката .... ?
Днес взех поръчката си от 21-ви, но имам една непристигнала от 10-ти...  Thinking
Май доста хора не са си взели тези от около 10 миналия месец  Thinking
Присъединявам се към неполучилите -от 8-ми е първата  Confused

# 1 323
  • Мнения: 251
ВечеПетя,ние сме с голям крак явно.Тук(БГ) не смея да взема без нея-стават и от 23 до 25 номер Tired.От ЛаРедут и взех подобни на тези (само,че белите сандалки,ама нещо не ги намирам) №23-в момента са и идеални,ще си ги износим.За есента се ориентирам към №24-поръчах това ,пък да видим.............

# 1 324
  • София
  • Мнения: 2 024
Някой имали ги снимани в албума си на живо да пусне  линк  Praynig, че мисля да ги купувам от една мама но не съм ги виждала -сребристи с бели камъчета

Ерита, ето ги моите:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219264&pid=5265113&lp=-3970

# 1 325


Момичета, много моля, ако някой има тези да ми каже дали си отговарят на номера и ако някой има размер 38 или 40 да ми каже мерки  Praynig  Praynig  Praynig
И според мен на номера си отговарят , но на мен например са ми адски дълбоки , което никак не ми харесва и затова ще ги нося само с туника отгоре.... на снимката изглеждат черни , но са си тъмно сини.

# 1 326
  • Мнения: 3 216
ВечеПетя,ние сме с голям крак явно.Тук(БГ) не смея да взема без нея-стават и от 23 до 25 номер Tired.От ЛаРедут и взех подобни на тези (само,че белите сандалки,ама нещо не ги намирам) №23-в момента са и идеални,ще си ги износим.За есента се ориентирам към №24-поръчах това ,пък да видим.............


Благодаря ти  Hug Май ще продължа да се въздържам от обувки за малката от Редута; с дрехите е друго, но тук неще не мога да се ориентирам  Rolling Eyes

# 1 327
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Е, хайде и аз спретнах последна поръчка.  Laughing
Излизам в отпуска от Ларедут за няколко месеца  Mr. Green
Даже при две от нещата се беше изчерпал моя номер, та пуснах по-малък, да видим дали ще ми станат  Laughing

# 1 328
  • Мнения: 17
знам, че са много коментирани, ама и аз искам да се похваля с форумските чаршафи - много са хубави. поръчката ми е от 05.07. направо се чудя защо не поръчах още поне 1-2 чифта. аз си поръчах и от дългите калъфки, но те са толкова дълги, че и двете ми "дълги" възглавници се побраха в една калъфка  Grinning. относно екипа адидас мога да кажа, че си е много симпатичен и си отговаря на размера. поръчах 186, а мъжа ми е 182. може би и 180 щеше да му стане, но и този му стои много добре. не мисля, че ако отида във фирмения магазин на адидас на Витошка ще купя нещо по-хубаво. аз специално съм доволна. 

# 1 329
  • Мнения: 639
New line - малката в момента носи 22 и тези ще й стават на пролет най-вероятно.Крачето на моята в момента е 13,5-6-7см./не мога да й го измеря съвсем точно  Embarassed/А гуменките пак ги мерих и определено са 16 см.Аз така или иначе си мисля,че на есен ще е 23 и на пролет 24,но кой да знае я .Пролетта от н.19 скочихме направо на н.22,въпреки че има и обувчици от тук,които си носи все още ,а са н.19  Mr. Green
А сега кажете двечките с ВечеПетя вашите кукли на 23.11 ли са?Че чак сега видях,че имат 16 дни разлика с моята  Laughing

# 1 330
  • Мнения: 251
 Stopразкрити сме - баш тогава  Grinning.
Много харесах тези ,обаче за сега не ми ги намаля с нищо(не,че и пари останаха вече де Whistling)Та ще скачам на №24 при първа възможност,пък все ще им дойде времето.

# 1 331
  • Пловдив
  • Мнения: 685
И аз май излизам в отпуск Simple Smile.......няма кинти.....пък цените какви са днес  ooooh! Добре че снощи успях да пусна две поръчки Simple Smile
Сега се моля до петък да ми дойде поне колета от 17.07 че отиваме на море и чакам още 4 Simple Smile
Сега и аз слагам малко табу на ларедута....хич няма да влизам че да не ме е яд  Mr. Green

# 1 332
  • Мнения: 639
Момичета от известно време тази вечер се боря и аз с въпросната дама с питанките ,за да си вляза в кошницата.Излизам,влизам в сайта,пробвам и през трите браузъра,изчистила съм бисквитките и т.н.Дори пъхам разни артикули в кошницата евентуално да вляза от там в момента на поръчването им/стигнала съм до 31 артикула в момента  Mr. Green,продължава да ми ги приема,но уви  #Cussing out / Та да питам момичетата,които имаха този проблем в крайна сметка решиха ли го и как? newsm78

New line както писаха момичетата може да има разминаване на номерата в различните модели и тези,които си харесала  да са по-малки от 16 см . Peace

# 1 333
  • Варна
  • Мнения: 634
Да питам варненки , от кога получавате колети. Аз си чакам първата поръчка , пусната на 16.07 и още я няма  Sad, взех да се притеснявам вече. А след нея имам пуснати още четири  Mr. Green

# 1 334
  • Мнения: 231
Колкото повече чета, толкова повече изпадам в ужас и час през час проверявам, дали не са ми отказали нещо от трите поръчки, които чакам. Айде, за 29 и 30 е ясно, ама за 22...аз вече мисля да идва след седмица, пък парите още не са ги дръпнали  ooooh! а и само гледам на кого какво са отказали и треперя като шушулка  newsm50
......и тъй като вече е 3 август, а още седи каренцето Soldes и там има и кръгли цени...знам, че уж беше до 2.08, но да не се е променило нещо?

Общи условия

Активация на акаунт