Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 170
Дано по- бързо се оправите! Peace

# 16
  • Мнения: 506
На мен преди известно време ми бяха открили Клебсиела пнеумониа - с Ципрофкласацин се оправих.  Peace След като вземеш антибиограмата и се посъветваш с добър лекар бързо ще ги премахнете.
Да миличка това е и нашата, но липсва уточнението от лабораторията, че е пневмоние!!!Това и ме подведе(аз само него си спомнях  Embarassed)
Погледнах току що епикризата от изписването ни от болницата и какво да видя???  Shocked Shocked Shocked Тази бактерия която излезе в резултатите е същата с която ни изписаха април от болницата, по всяка вероятност причината за Т-я ни гърч и тази за която личната ни лекарка трябваше да ни вземе секрет и да установи дали е онищожена, но не..беше ми заявено , че сигурно е изчезнала и , че няма смисъл от втора посявка! Е не направо не се побирам в кожата си..да виня себе си, че не се сетих по-рано или да благодаря на педиатърката, че толкова моного се "старае" детето ми да е здраво! И така една коварна и трудно унищожима бактерия живее д Криста вече повече от четири месеца и унищожава организма й..от тук нататък лечението е трудно и продължително, няма и минутка за губене, а после...най-малкото което ще направя е да си сменя личната лекарка, защото аз и да виня себе си си знам - Нищо не разбирам, ами тя???Тя трябва да е малко повече в час от мен!

# 17
  • Мнения: 1 085
Ах тези антибиотици до какво ни довеждат.2 години се борих с гъбички от доксациклин ooooh!

# 18
  • Мнения: 506
Ах тези антибиотици до какво ни довеждат.2 години се борих с гъбички от доксациклин ooooh!
Това не е само от АБ, бактерията Клебсиела е все още в организма на малката и се разпространява по всяка вероятност??? Проблема е в безхаберието, виня толкова себе си, че позволих на личната да бездейства....и на нея.......иде ми......цъцъцъ

# 19
  • Мнения: 2 015
Ах тези антибиотици до какво ни довеждат.2 години се борих с гъбички от доксациклин ooooh!
Това не е само от АБ, бактерията Клебсиела е все още в организма на малката и се разпространява по всяка вероятност??? Проблема е в безхаберието, виня толкова себе си, че позволих на личната да бездейства....и на нея.......иде ми......цъцъцъ
Ох, взех да се притеснявам, дали ще я ликвидираме тая бактерия!

# 20
  • Мнения: 506
А моите притеснения са други...след продължително ровичкане в нета намерих пак нещо интересно : Клепсиела гр. 47(съответно гр.47 не е реф. стойност, ами вид  Shocked ) е тази която ни излезе от последното изследване, а Клепсиела пневмоние е тази с която ни изписаха от болницата (без да я излекуват разбира се).. Явно ще се разбере след утре, когато повторя изследването и разбира се изисквайки установяването на вида на Клебсиелата! newsm78
Ехеххее, както се вика до вчера не знаех, че съществува тази бактерия, а днес видове и видове от нея! Ми това е то, няма да мирясам докато не го разбера! Peace

# 21
  • Мнения: 2 015
Аз пък днес пак ходих при док.Пита ме дали имам бяло течение.Аз и казах, че нямам и никога не съм имала.Не го казвам, защото ме е срам, а защото наистина не съм имала подобен проблем.Та в крайна сметка каза, че причината за гъбичките в устата на синът ми била или бяло течение на майката или много антибиотици.Заяви ми, че синът ми не е пил много антибиотици и според нея причината е друга.Та все едно ми каза, че я лъжа и имам бяло течение.Според нея за три месеца 6 антибиотика и лежане в болница не са много.В крайна сметка аз съм виновна Shocked.

# 22
  • Мнения: 4 753
сменете си лекарката... тази има проблем с математиката, преписвала е на матурата...

# 23
  • Мнения: 506
Михаела Ив. няма такова нещо??? Как така бялото течение ще е причината??? Shocked Що за измишльотина? На първо място е действието на АБ, защото април докато лежахме в болница, тази гъб.инфекция я нямаше при нас , когато ни взимаха секрет, а бяхме на два АБ в болницата и на един след нея. аз имам бяло течение, но това няма нищо общо с детето  Peace..това са различни неща...ако искаш отиди и му направи пак едно изследване за да си спокойна! Аз разбрах нещо доста любопитно : чудих се защо й се цепи устичката отстрани( вижда се на снимката на аватара даже) и разбрах, това е признак за Кандида, но го разбрах тази сутрин! Peace Ти забелязвала ли си нещо такова при него?
 А за Клебсилела пневмоние - утре излизат резултатите от повторното изследване, да видим, надявам се да могат да ми кажат до къде се е развила в организма на малката, да излезе свястна  антибиограма и да започваме да се лекуваме, че 5м. , хич не е малко време! ooooh!

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 23:51 от nikiki

# 24
  • Мнения: 506
сменете си лекарката... тази има проблем с математиката, преписвала е на матурата...
Laughing за съжаление не е това проблема на личните лекари! Те разбират, но са материалисти вече, гледат да имат повече пациенти, че да печелят повечко, а не да си вършат работата както трябва!(не под общ знаменател за всички разбира се има и свестни) Peace
пп. не зная те колко разбират, но аз се изучих тези няколко дена, дори и не предполагах, че малката ми главичка може да побере толкова информация! hahaha

# 25
  • Мнения: 2 015
пп. не зная те колко разбират, но аз се изучих тези няколко дена, дори и не предполагах, че малката ми главичка може да побере толкова информация! hahaha
Ако не бях аз дори нямаше да открием тази бактерия Crossing Arms.С тия доктори самата аз станах половин доктор ooooh!.

# 26
  • Мнения: 506
Готови са резултатите от второто изследване, не ми ги дадоха сега, защото се прави антибиограмата - Клепсиелата е на лице и няма време за губене за да не се развие бронхит пневмония, чудя се ка не е още?? #Crazy Така, че утре почваме лечението с така любимите ни АБ-ци!! Sick

# 27
# 28
  • Мнения: 506
Май ще ви идваме на гости!! Flutter
Копвам от отчетната, че не ми се пише пак! Whistling
Уффф, незнам вече дали ще се оправим бързо??? Tired Сега ми се обадиха от Сф. и се оказва, че Аб трябва да се приемат само по венозен път за да се справим с тази инфекция! Sad Имам два варианта за хоспитализация единия е да отиваме в София, а другия тук, но тук не е за предпочитане, алтернативата е да сме си вкъщи и да ходим за приема на АБ  до болницата и ако не помогне, тогава ще се ходи задължително към София! Confused Поне вече е ясно от къде идват проблемите ни и единственото хубаво е, че не е алергия! Peace

# 29
  • Мнения: 2 471
Нине, искаше ми се виждането ни да беше, поради по-хубав повод. Все пак ви чакаме Hug

Общи условия

Активация на акаунт