83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!

  • 14 239
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 138
Сърф, аз те скайпувах, ама и тук да ти река. много здраве и щастие  bouquet  bouquet  bouquet

# 256
  • Мнения: 517
Честит рожден ден и от мен   bouquet Желая добро настроение и свежа компания днес... НАЗДРАВЕ  Hug Peace

# 257
  • Мнения: 2 658
ЧЕСТИТ РОЖДЕ ДЕН,СъРФИ   bouquet МНОГО ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ
Деси, във Вупетал сме ходили на зоологическа градина - много ни хареса  Peace И влакчето също го видяхме  Flutter
Да бе,права си,съвсем zабравих.Наистина zоото е много хубаво  bowuu

# 258
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Сърфи, наздраве! Довечера първата ми бира ще е посветена на твоето здраве! cheers

# 259
  • Мнения: 3 521
Мерси много булки,
да ви се връща и утрешният ми махмурлук и калориите от деня Hug Mr. Green



Чакам Пешевата да излезе от някакво щау и да почвам и с нея да пия. Сутринта свека ме изненада със закуска с шампанско - не е зле, а? Crazy

Специално Данке и на приятелка и Вечка - днес пощата беше пълна НЕ със сметки. Като за рожден деж Laughing.

# 260
  • Мнения: 434
Сърфи, прекрасен ден рожден!
Да хилядиш, зло да те забрави!



Този път пропускам, на 30-ия ти ще наваксам!
Наздраве!

# 261
  • Мнения: 293
Сърфи най-искрени пожелания, късмета все на твоята врата да спира!  Hug

# 262
  • Мнения: 558
Сърфи, newsm59
и от мен много здраве, позитивни емоции и удовлетворение!

# 263
  • Мнения: 1 242
Сърфи, здраве, късмет и много любов!
Откривай нови хоризонти и бъди все така на 20! Grinning
Наздраве!  bouquet

# 264
  • Мнения: 508
Сърфи, много 3драве и щастие  bouquet

# 265
  • Мнения: 276
Здравейте момичета, извинявам се че ви влизам в темичката ще летим за Сащ с детето на 2септември и намерих много изгоден билет с нощувка в Дюселдорф, разглеждах хотелите и си харесах 2 по евтини само на 1км от летището, но нямат автобус от хотела до летището, колко ще ми струва такси или пък има някакъв друг транспорт искам да се разходим и из града, ако някоя от вас живее в района или пък е била там ще съм ви много благодарна да сподели Hug
П.с. Хотелите се казват Messehotel Medici и Аir Hotel Wartburg

# 266
  • Мнения: 1 610
Тези сигуно са евтини, щото предлагат нощувка в летящ Вартбург.  Joy  Joy

Иначе по въпроса ти - нямам идея, но няма ли S Bahn/ сиреч тролей/. Той няма да е скъп. Питай dezita  на лични

# 267
  • Мнения: 3 880
cvetyab, според тоzи сайт има автобусна спирка на две минути от първия хотел и от там с автобус 760 към летиЩето, цена 2,20 евро. Не съм от Дюселдорф, може и по_удобни варианти да има. Ако действително хотелите са на километър_два от летиЩето и таксито няма да е много скъпо, само да не се окаже, че са на 1 километър въzдуШна линия, а в действителност по пътя да иzляzат 6_7 Simple Smile Цената на таксито е долу горе 1,50 на километър плюс 2,50 начална.
Иначе zа раzходка иz града_ на самото летиЩе имало спирка на S Bahn, оглеждате се кои минават преz центъра и се мятате на един. Лек полет.

Риеноууу, нерде Ямбол, нерде Стамбул ooooh! Wink
Едното си е баШ влак и се движи на релси, а другото е автобус на гуми и ток Wink
Не че е много важно в случая, но да уточним все пак Simple Smile а и тролеят в Германия е неЩо иzключително рядко среЩано, в Дюселдорф със сигурност няма Wink

# 268
  • Мнения: 1 610
абе трамвай, мислех да кажа, не че нещо, ама нали знаете, че кукам
Аууу ще си взема отпуска ooooh!

# 269
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Tante Wiki(pedia) казва, че в Германия има 3 града с тролеи; пак научих нещо ново за държавата Sunglasses

Риенска, да не си бременна Wink

Общи условия

Активация на акаунт