Картофени патета

  • 3 951
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 758
И на мен ми харесва идеята Peace  Hug

# 16
  • Мнения: 2 825
Много интересно Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 3 789
Интересно и забавно предложение за детски празник! Peace

# 18
  • Мнения: 3 641
Roddy, много са красиви тези патета. Поздравления и аз ще ги направя! Hug

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
Roddy, чудесни са патетата. Дъщеря ми много обича картофи и много харесва патета. Още днес ще пробвам да ги направя. Бладодаря за споделената идея.

# 20
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Много интересни патета за малки и големи ...ще се възползвам някой път от идеята ! Roddy, Браво   bouquet

# 21
  • Мнения: 674
Страхотни са! Браво!  bouquet Как съм я пропуснала тази идейка, хем съм абонирана за списанието! Thinking

# 22
  • Мнения: 247
Супер са! Приличат на животинките, които децата правеха в часовете по ръчен труд от разни клончета, клечки и кестени. Сигурно могат да се направят и други фигурки?

# 23
  • Мнения: 113
Благодаря момичета за хубавите думи! Аз имам и други интересни рецепти, но още не съм ги фотографирала. Като чета вашите хубави коментари и имам желание да публикувам всичко по-интересно от моята скромна кухня! Това е първа ми публикувана рецепта.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Благодаря момичета за хубавите думи! Аз имам и други интересни рецепти, но още не съм ги фотографирала. Като чета вашите хубави коментари и имам желание да публикувам всичко по-интересно от моята скромна кухня! Това е първа ми публикувана рецепта.
  bouquet  bouquet  bouquet

Роди, доста високо си вдигна летвата Mr. Green

Очакваме и другите творения  bouquet

# 25
  • Мнения: 113
Обещавам Градация! Мисля да си направя отделна темичка, но ми трябва малко време да ги стиковам нещата. Обожавам да готвя и най-вече да творя интересни неща. Толкова много неща научих от този сайт и от "гответе с мен", че буквално си смених основните ястия в моята кухня. Най-интересното е, че започнах да гледам на храненето по съвсем различен, уважаващ ястията начин и много се радвам за това.  До скоро момичета!

# 26
  • Мнения: 9 973
много е сладко
за РД на детето ще се побвам

# 27
Момичета , радвам се , че моята идейка е успяла да Ви зарадва.Ето и оригиналните снимки на патето.



# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Е, много е красиво!  Peace

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
Днес направих картофените патета. Малко импровизирах и замених сиренето и пипера с кашкавал и морков. Ето  резултата:

   

Общи условия

Активация на акаунт