Къдье сме ние?

  • 3 223
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Много ме зарадва с тази тема. Искрено се смях, наистина.
И аз съм от ВИП-ките, пък.
Купувам само маркови стоки, с единственото условие за 30 лева да са поне 5 броя. Обувки - всякакви с подобно условие.
Дъщеря ми има дрехи само на известни български и китайски дизайнери . Няма да изреждам имена, защото така или иначе никой не ги знае. Най-скъпите и панталони са 12 лева. Най-скъпите обувки - 23 лева. Но пък мога да ги сменям всеки ден по няколко пъти.

# 16
  • DE
  • Мнения: 967
И аз съм от голямото доброутро и си купувам дрехи и обувки само от Франция(ама шити по целия свят) Simple Smile.
Даже голяма част от съфорумките са като мен. Имаме си и отделна тема да се надуваме! Simple SmileSimple Smile

# 17
  • Мнения: 2 388
Аз само да чета и да завиждам кой какво има.  Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 2 099
Амчи аз съм евтинообличаща се.Не мога да си позволя дънки от 500лв примерно(по толкоз ли са марковите или пак се излагам?) и кво от тва.Дънки кат дънки.Виж ако напъхаш вътре Виктория Силвстед ще е друга бира.Човека прави дрехите.

Бебето има дънки Чункой марка,сигур дизайнер е Алфред Чункой Mr. Green новоизгряващ диз.работи с Кристиян Лакроа Mr. Green(самоирония е )
китайски.

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 17:07 от nelipyxo

# 19
  • Мнения: 77
Леле, къде съм тръгнала и аз... Хората к`ви неща носят...
П.П. от магазина на Черковна и аз съм си пазарила... 2 блузчици за по 15 лв... И дънки за 40... Не разбрах какво толкова им беше марковото  newsm78

# 20
  • Мнения: 278
Всичките ми са марковаи, от Пепито ги взимам и отстъпка ми прави жената, че за 30 лв. 5 броя. Иначе залежава стоката, а аз лъжа, че брат ми от чужбина ми ги носи  Whistling

# 21
  • Мнения: 2 099
Имам марков парфюм 1 бр.Хуго Босс,подарък от моя много скъпа приятелка.Мириса му не ми допада особенно обаче се пръскам с него.И дума неможе да става да го изхвърля или заменя примерно.Напомня ми всеки път за нея.
Тя е губила времето си и е търсила миризма която да ми пасва ,а аз да го изхвърля,не!

# 22
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
не знаех че фостърови си отглеждат на терасата просто мушкато, срамота Crazy

# 23
  • Мнения: 247
Не сме на правилното място, но поне знаем накъде трябва да тръгнем...

# 24
  • Мнения: 2 448
С покупките съм зле, но ползвам най скъпите жиголота безплатно.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 618
Явно нямам чувство за хумор нищо забавно не намирам в темата.Детинска ми е.
Нищо лошо не намирм в това да имаш предпочитания към определени марки.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 783
Странно ми  е да дам примерно 2000лв да си купя чанта на която да пише на някой името(да речем Пиер Карден,незнам дали прави чанти де)просто знам,че Пиер Карден няма да даде 2000 лв да си купи чанта на която да пише моето име.
Може би щеше, ако ти шиеше хубави чанти, но не от индийски телета, щото там т`ва животно не се убива.

И в другата тема питах, та и тук да питам: До кога ще си ровим из прането?

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
Авторката, не си скръндза, мила, просто чантата от 200 и тази от 2,000 ти изглеждат еднакви. Докато забелязваш само името, семейния бюджет не е застрашен.

Внимавай азиатският дизайнер на детето ти да не му докара някоя неприятна алергия...

# 28
  • Мнения: 2 099
 Mr. Green добре,схванах проста съм.Мерси!

# 29
  • Мнения: 6 618
Mr. Green добре,схванах проста съм.Мерси!
Аз обаче не схванах какъв е смисъла на темата ти  newsm78
Трябва да се кефим ,че купуваме от битаците ли и дружно да оплюваме останалите.Какъв е смисъла от това ?Какво тъпо има в това ,че има хора с висок стандарт на живот .Аз викам "Дай боже всикиму"

Общи условия

Активация на акаунт