трудно ми е да дишам

  • 2 799
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Това си е един от редовните проблеми на напредналата бременност - бебето, растейки,  притиска всички вътрешни органи около него включително белите дробове. 

Така е  Peace! Но все пак се посъветвай с доки  Peace!

# 16
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
1. Консултация с лекарката ти
2. Препоръчвам поза за спане на високи възглавници под гърба и главата /полулегнало положение - от личен опит/.

# 17
  • България
  • Мнения: 181
Аз също в края много трудно дишах, бебчо притискаше всичко - той си беше доста голям, та и затова в 38 г.с. клъц и така .... олеква....

# 18
  • Мнения: 200
И аз бях така, даже не ми достигаше въздух като говоря....и вечер също не можех да спя. А и хърках като за 100 мечки  Embarassed Моя съвет е да се обадиш на лекаря си за всеки случай. Не се успокоявай че е имало и има подобни случай, нищо не се знае.НЕ искам да те плаша, но не рискувай. Успех ти желая  Hug

# 19
  • Мнения: 9 973
не съм имала такъв проблем,но ти попитай АГ-то

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравей,и аз бях така до края на бременността,но още първия път като се появи този задух си казах на гинеколога,за да видим от какво се получава.При мен беше от бебето.Оправих се след като родих.

# 21
  • Мнения: 344
И аз съм в 37 г.с. , но нямам такъв проблем.Е , вярно като легна и после като ставам и на мен не ми достига въздух , но е за секунди.Това е от бебока , който си ходи където му е удобно/а май вече няма доста пространство/.Но за твое успокоение се консултрай с док.  PeaceХайде , не остава! Стискай още малко! Hug

# 22
  • Мнения: 3 453
При мен също го има на моменти -дори когато вървя се случва, но след по-дълга разходка вероятно се намества малкия и се оправям. Wink

# 23
  • Мнения: 2 658
И на мен  Wink .Не мисля,че е страшно,освен,ако раzбира се не е непрекъснато.Това ти ще прецениш...

# 24
  • Мнения: 3 929
Зависи при какви обстоятелства не ти достига въздух. Според мен не е нормално през цялото време да не ти достига. Най-малкото би трябвало да споделиш това с доктора, който ти следи бременността.
На мен не ми достигаше въздух, когато си легнех - буквално усещах краката на сина си в гърлото ми, а ребрата непрекъснато ме боляха.

# 25
  • Мнения: 4 434
Консултирай се обезателно с лекар. Peace
Peace

# 26
  • Мнения: 1 217
И на мен не ми достигаше въздух.Може би бебето е било твърде високо.Задължително говори с лекар.Може би разходки на въздух по 30мин.ежедневно ще помогнат.

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Трябва да е от напредналата бременност, но въпреки всичко се консултирай с гинеколога си.
Лично аз такива оплаквания не съм имала.
И аз това препоръчвам!  Peace

# 28
  • Мнения: 1 317
И аз неможех да дишам.
Накрая спях полу-седнала, защото като легнех, работата ставаше много зле.
Говори с гинеколога си, може и нищо да е, но за твое успокоение  Hug

# 29
  • Мнения: 340
Уф, и аз съм така, но не е от притискането, щото нямам такова, а имам и други екстри.  Иначе го помня това състояние в тези седмици и мисля, че е нормално, колкото и да не е приятно. Малко ти остава, даже може по-малко, отколкото предполагаш.  Wink А аз в момента съм като дроб, енергията ми е  като на слаботелесните от вицовете. Засега търпя, но да видим кога ще им изплача в ЖКто.

Общи условия

Активация на акаунт