Перете ли на мъжете си гащите

  • 23 818
  • 366
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Хубаво де, разбрах(ме), че всички имаме(те) перални  Peace, ама какво правите, когато сте на хотел 2 седмици например.  newsm78 Сега не отговаряйте: взимам(е) достатъчно чифта гащи, да не изпадам в уточняващи въпроси от сорта: ами ако нещо мъжа се разстрои?  Whistling Joy Joy Joy

По принцип вземам достатъчно бельо и за него и за мен, за да не се налага да пера там.
Обаче всеки ден пера банските Ни или само моя, което предполагам е равносилно на перете ли гащи. Peace

# 16
  • Мнения: 2 448
Не правя разлика в това да пера моите или неговите гащи. Що за въпрос. Да не те е гнус от гащите на мъжа ти или кво?  newsm78
Най гадно ми е било да изпера насрани детски гащи, като се е случвало малкия да направи работата в периода на отучване от памперс.
И чорапи мъжки пера.

# 17
  • София
  • Мнения: 344
Joy  Joy Joy разсмя ме въведението!

Хубаво де, разбрах(ме), че всички имаме(те) перални  Peace, ама какво правите, когато сте на хотел 2 седмици например.  newsm78 Сега не отговаряйте: взимам(е) достатъчно чифта гащи, да не изпадам в уточняващи въпроси от сорта: ами ако нещо мъжа се разстрои?  Whistling Joy Joy Joy
Ами ние с детето имаме десетки чифтове, ще си ги вземем ( клише ама истина, сега да не го приемеш като нова хвалба), а мъжа ми.... една седмица на лице, една седимца наопак и почивката минала. Wink

# 18
  • Мнения: 103
От насрани детски гащи много ме е било гнус. Тях не перях, а ги хвърлях. Много ми е интересно тези които си пускат бельото не го ли изкарват надърпано. Навремето развалихме пералнята на майка ми с банел и от тогава сутиените си ги пера само на ръка. Пускала съм няколко пъти прашки и съм ги изкарвала със стърчащи ластици, направо за в буклука. Вярно е пералнята ми не е най новото на пазара, но не е и лоша, а и бельото ми е достатъчно скъпо.

# 19
  • Мнения: 2 448
Разбира се, че най любимото си бельо винаги пера на ръка, дантела и сутиени в пералня , никога.  Naughty
Но и памучните боксери на мъжа ми съм прала на ръка, когато се е налага.

Чудя се тези, които ги е гнус да си изперат бельото на мъжа си или насраните гащи на децата си как един ден ще гледат възрастните си родители. Не знаете тогава за какво иде реч.

# 20
  • Мнения: 2 388
Много ми е интересно тези които си пускат бельото не го ли изкарват надърпано. Навремето развалихме пералнята на майка ми с банел и от тогава сутиените си ги пера само на ръка. Пускала съм няколко пъти прашки и съм ги изкарвала със стърчащи ластици, направо за в буклука. Вярно е пералнята ми не е най новото на пазара, но не е и лоша, а и бельото ми е достатъчно скъпо.

Всичкото ми бельо минава през пералнята, независимо какво е. Да, случвало ми се да извадя прашки с изскочили ластици. Тогава просто ги изхвърлям.
За банел и аз съм чувала инциденти, но въпреки това и сутиените ми минават през машината.

# 21
  • Мнения: 2 336
Пералнята ги пере и моето и неговото, но тези ако не перат/или тяхната  пералня/ бельото на мъжа си на кой ли бельото перат тогава?  hahaha Пък ако от това те е гнус от друго да не говорим  Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 1 432
Пера разбира се. Когато не сме у дома и няма пералня под ръка........Но той никога не е прал моите  Thinking  Joy

# 23
  • Мнения: 332
Не перана ръка - нищо. Всичко минава през пералнята, купувам си само бельо, което издържа, имам над 60 чифта гащи, на съпругът също съм напазарувала доста, така че и за месец да не сме в къщи - пак не ми се налага да пера.

# 24
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Но той никога не е прал моите  Thinking  Joy
е точно за това става въпрос,моя никога не би си дал да му изпера гащите както и аз моите на него,не ме е гнус,но просто ми е твърде лично някак.
извинявайте,ама как като ходите някъде за повече време не си перете гащите бе хора ooooh!носите си ги мръсни обратно у вас ли newsm78е това ми е странно

# 25
  • Мнения: 49
О, аз съм се специализирала с издържането дълго време без пране - на общежитие, без леген, без място за простиране (ех, мързел, мързел  Laughing)... събирам си в торбичка и края на седмицата на гости при гаджето. Аз пера, той пере, както дойде, и с пералня, и без пералня... хич не ми пука и не ме е гнус  Thinking

# 26
  • Мнения: 2 448
Че то ако бельото между съпрузи е "твърде лично" какво да говорим за това което е под него.   Wink

# 27
  • Мнения: 564
 Joy Joy Joy
Ухх, че забавна тема  Wink
Гащи, чорапки, всичко с пералня, ако сме на почивка пере сам  Peace Е, случвало се е да му ги пера и аз, но рядко  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 432
Той не е прал моите ,защото аз никога не бих му разрешила..не знам нещо ме спира  newsm78.Но нямам проблем да изпера неговите.
А когато сме били на по4ивка за няколко дни се е случвало да събирам мръсно бельо в торба  Grinning Crazy

# 29
  • Мнения: 2 803
Нищо негово не пера. Всичко в пералнята слагам. wash

Общи условия

Активация на акаунт