Кои памперси са най-дебели?

  • 1 928
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 155
ЛИБЕРО!!! Peace

# 16
  • Мнения: 1 586
Либеро определено са най-дебели, аз за това не ги използвам поне лятото!

# 17
  • Мнения: 2 111
Либеро са дебели,затова не ги ползваме.

# 18
  • Мнения: 5 178
от Хъгиса вземи по-голям номер, Либеро наистина са най-дебели и за мен винаги са били резервен вариант на Хъгиса.
На вашата възраст разходвахме по 8-10 памперса/ден и не сме имали проблем с опикаване
Памперс не са ми харесвали заради проблема с алергията, а е  и тъпо да наджипкаш алерген (алое и лайка) в памперса на новородено  Naughty

# 19
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Либерото са по-дебели и си ги ползваме, но лятото минахме на Памперс, защото Либерото запарва повече. Иначе за авариите - могат да станат при всички марки. Докато бяхме  на 2-ри номер какви ли марки не ползвах и всички пропускаха Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 454
И моя съвет е да пробваш различни марки. Аз съм от Пловдив, но предполагам, че във Варна не е по-различно и в малките квартални бебешки магазинчета и в някои аптеки също, предлагат памперси на бройка. Обикновено има от всички най-търсени марки, като Памперс, Кан бебе, Либеро, Хепи и т.н.  Аз лично процедирах така, но обратно на тебе, търсих най-тънките, за да не спарват през лятото.

# 21
  • Мнения: 1 006
Либеро Peace

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
И аз мисля, че Либеро е това, което търсиш.
Аз съм много доволна от Либеро, но сега в топлото не смея да слагам на детето от тях, точно защото са много дебели и мисля, че биха му спарвали дупето. В момента ползвам Памперс и нямам оплаквания.

# 23
  • Мнения: 3 743
Благодаря ви за отговорите  bouquet.
Значи Либеро са най-дебели, но не са подходящи за лятото newsm78. Ами Памперс и Хъгис като ми пропускат, какви да взема за лятото Thinking

# 24
  • Мнения: 2 478
За мен най-добрите пелени са Molfix.
Дълго време използвах само Памперс,но след като направих разликата,спрях.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 617
детенцето ти не е ли на месец и нещо, как така размер тройка? Та моята е на година и четири и е с четворка  newsm78, или аз ли не прочетох нещо правилно
Ако наистина ползваш тройката според мен в това търси проблема

# 26
  • София
  • Мнения: 718
Пробвай с Либеро - ние ползвахме през деня по-тънички, а за нощем Либеро. Мисля, че въпреки яе са по-дебели, определено не запаржат дупето.

# 27
  • Мнения: 141
Пробвай няколко дена с Либерото, може да останеш доволна.  Лично аз съм много доволна от тях.

Общи условия

Активация на акаунт