"може би е по добре да се разделим за известно време.....

  • 9 869
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
Съжалявам да го кажа, но моят бивш приятел, с когото живяхме заедно пет години постъпи по същия начин, а именно каза че иска да отиде сам на море, да се оттърси от напрежението и от грижите в ежедневието и след това разбрах, че докато аз съм се притеснявала да не смутя спокойствието и релакса на " изтормозената душичка" той всъщност е бил на въпросната почивка с друга жена, с която ме е мамел цели две години. Прави си изводите. Няма такъв случай мъж да иска да иде на море сам за да си почине. Определено лъже, а ти вярваш Outta Joint. Всички имаме проблеми в работата, дай да живеем сами като скотове ли? Колко сме наивни жените.  Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 344
Депресиран от професията си. Close
А ти какво общо имаш, че те наказва? Той на морето, а ти у дома сама.
Намери приятелки и иди да се позабавляваш. На колко години си?

# 17
  • Мнения: 220
Цитат
Съжалявам да го кажа, но моят бивш приятел, с когото живяхме заедно пет години постъпи по същия начин, а именно каза че иска да отиде сам на море, да се оттърси от напрежението и от грижите в ежедневието и след това разбрах, че докато аз съм се притеснявала да не смутя спокойствието и релакса на " изтормозената душичка" той всъщност е бил на въпросната почивка с друга жена, с която ме е мамел цели две години. Прави си изводите. Няма такъв случай мъж да иска да иде на море сам за да си почине. Определено лъже, а ти вярваш . Всички имаме проблеми в работата, дай да живеем сами като скотове ли? Колко сме наивни жените.

имаме верен отговооооооооор!!!

Цитат
Помисли си: ти го обичаш и ако изпаднеш в депресия сигурна съм, че няма да искаш да си далеч от него. Няма смисъл да си с човек, който бяга от отговорност. Ако с това слага край на връзката ви, то значи че постъпва като страхливец и няма смелост да ти го каже в очите. Ако наистина е решил да види кой как ще се почувства то значи, че се колебае по отношение на теб. Защо се мъчиш да задържиш нещо, което не си имала.

туй сичкото е женска логика и начин на мислене!!!

обаче...
обаче няма нищо общо с мъжката логика и начин на мислене, поне от мойта камбанария... бягане от отговорност... глупости на търкалета и психоанализи...

кой знае колко му е писнало на човека и отишъл да разпусне, да пие бира по цел ден на плажа, с верни приятели и стари гаджета...

п.п. грозната истина...

# 18
  • Мнения: 239
...тъкмо си мислех,че съм открила невероятен човек и че и аз имам право на любов и щастие......
РаЗбира се,че имаШ право на любов и щастие, както всеки има право, но едва ли това е правилния човек.
Не страдай, а преосмисли връЗката ви и дали искаШ такъв мъж до себе си, който при всяка трудност иЗчеЗва да си ближе раните насаме. (За варианта на tati2raseria  иЗобЩо не ми се мисли, макар че е доста вероятен съЩо).
Желая ти мъдрост

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Споделям общото мнение. Аз не бих разчитала на такъв човек за нищо и бих загубила доверие в него.

# 20
  • Мнения: 1 733
Имах преди 4 години един такъв до себе си. Вечно беше в депресия от нещо и вечно трябваше да го оставям сам, за да помисли върху себе си. Точно като теб страдах и плачех, а ако той благоволеше да ми се обади през тези периоди на временна раздяла, аз бях най-щастливият човек на света!
Е,накрая се разделихме - той ме остави, естествено. Осъзнал, че не може повече да ме кара да страдам. не че не страдах. След раздялата ни стигнах дъното, не знаех на кой свят се намирам. Сега разбирам, че не съм имала право така да унищожавам себе си заради човек, който не го заслужава. Моят съвет - бягай надалеч от този твой приятел!!! Намери си забавления, излизай с приятелки и един ще срещнеш човек, който няма да те накара една сълза от мъка да пролееш!

# 21
  • Мнения: 225
Аз съм с мъжа си от 10 години, от които последните 3 сме женени.Преди 8 години ни се случи нещо подобно, той беше изпаднал в депресия, която също се дължеше на проблеми в работата, недостатъчно пари, скандали вкъщи и между нас и т.н.Той беше много зле, говореше ми, че ме обича, но сам щял да си носи кръста (това ми го каза плачейки) и други такива странни изказвания.Отдръпна се от мен, рядко ми звънеше и като цяло беше отчужден.Аз страдах и най-вече се измъчвах, защото той ми казваше, че ме обича, но се държеше странно и сякаш не беше същия човек...Това продължи горе-долу месец, точно когато вече за себе си бях решила, че е крайно време да го прежаля и да продължа нататък и той се върна и пак си беше същия - мил, любящ.И досега не знам какво се случи тогава, допускам, че може да е имало друга, но не искам да задълбавам.От тогава за щастие не сме имали подобни проблеми и дано не ни се случва, но все пак исках да знаеш, че има ситуации, в които нещата се развиват и в добра посока.Но за себе си мога да кажа, че доста време ми отне да преглътна поведението му тогава и както виждаш и досега не съм забравила.Дано ако се съберете отново да можеш да му простиш, защото иначе отношенията ви ще бъдат много сложни.Успех!

# 22
  • Мнения: 84
Последният който ми каза уж по същите причини ....че иска да остане на саме със себе си за известно време, а бяхме заедно от 8 години, се оказа, че има вече нова връзка Sick! Е, вече не сме заедно! Дано в твоя случай да не е така! Peace

# 23
  • Мнения: 604
Иска да си почине сам без теб newsm78¿
Няма такива филми!
Стегни се миличка и му тегли една дъъъъъъълга и тънка....
Та вие сте заедно по- малко от 2 години-определено мирише на раздяла·

# 24
  • Мнения: 1 544
 Не искам да те отчайвам, но според мен има друга, поне това показват наблюденията ми над точно такива ситуации.
Освен това мъжете мразят те да сложат края, за да не са лошите и те въртят, докато сама се откажеш, за да кажат после - "ми ти така реши". Бягат от отговорност.

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
Даная,

Няма раздяла "за известно време" и тя да е била само за малко. По правило е окончателна. Някои мъже не искат да са с жената, която е била свидетел на неуспеха, падението, депресията или както там щеш го наречи. Оставят тази жена в миналото и се насочват към друга връзка, където другата жена ги вижда в сияйните доспехи. Не е при всички мъже така, но честичко се случва.
Животът си тече. Вие не сте женени, нямате деца, че да има какво да ви държи допълнително заедно. Щом нещата са стигнали до "временна раздяла", значи вървят към окончателна. Недей да си губиш времето, защото добрите изгледи са малки.

# 26
  • Мнения: 1 062
Мнението ми се припокрива с останалите, които са почти еднакви. Съжалявам, но някак не е нормално заради проблеми в работата да иска да почива сам и да събере мислите си.... Та в живота проблеми много, с всеки проблем ти ще страдаш, а той ще "почива". Помисли си. Със сигурност не ти е леко щом го обичаш, но според мен това няма да бъде прецедент, ако връзката ви продължи. Помисли за себе си и за твоето щастие, а с мъж, който бяга така от проблемите и от теб, няма да имаш такова.

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
може би е по добре да се разделим за известно време - тези думи съм ги изричала аз без да му мисля много много в моменти, когато ми е писнало от всичко и от всички Confused. но никога досега не сме се разделяли дори и за ден (заедно сме от почти 4 години и в добри, и в лоши мигове). за себе си знам, че е един вид мазохизъм и любопитство дали ще мога да живея без точно този мъж до себе си. след подобно "предложение" от моя страна сядаме и той ми помага да преосмисля това, което ме е накарало да изрека тези думи - проблеми и стрес в работата, странични хора. всеки път се обвинявам, че целият този мой идиотизъм наранява най-близкия ми човек, който всеки път ми прощава Embarassed.не съм казвала тези думи доста отдавна и няма и да го направя отново, защото вече сме си доказали един на друг, че се обичаме и ще сме заедно до края на живота си Heart Eyes обичам го Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 53
На човека му е тежко и отива при мама. Което пак не говори добре за него, макар и да не предполага нова връзка

# 29
  • София
  • Мнения: 498
Последният който ми каза уж по същите причини ....че иска да остане на саме със себе си за известно време, а бяхме заедно от 8 години, се оказа, че има вече нова връзка Sick! Е, вече не сме заедно! Дано в твоя случай да не е така! Peace

И при мен абсолютно същото стана .... (за мое добро) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт