Щастлива, но и леко притеснена

  • 1 431
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 070
murri , ако не си почнала с лекарството отиди на др лекар преди това. Както ти писах аз също имах прокървяване,което спря след 3 ден и от 3 лекарки само една ми каза за тоя утрогестан(или както там се пише)........мисля, че някои се презастаховат -една от гинеколожките(която я знам отдавна ) ми каза, че се предприемат някакви мерки само ако има пак проблем,а това лекарство не се спира, ако се почне

# 16
  • Мнения: 1 868
Благодаря ви за подкрепата момичета!
Днес бях на лекар и той ми каза да си слагам вагинално "Утрогестан" . Днес (за трети ден) отново ми зацапа леко и еднократно и точно това ме накара да отида на лекар.
Видяхте ли бебчо?

# 17
  • Мнения: 3 294
Утрогестана е прогестеронов препарат , който спомага за задържане на плода , няма да ти навреди ако го приемаш . После се спира приема постепенно с намаляване на дозата . Успех  Praynig

# 18
  • Мнения: 4 428
Аз не разбрах, имаш леко кървене или жълтеникаво течение  Rolling Eyes Жълтеникавото течение в началото е нормално. Засилва се и се сгъстява влагавищнето течение. Така се образува бъдещата тапа и предпазва бебето от инфекции.
Вагиналните таблетки и аз ги ПИЯ в момента. На мен не ми понесоха добре вагинално и за това ги пия.
Споко и лека бременност  Peace

Общи условия

Активация на акаунт