Дюканки красиви - купонджийки щастливи - 117 тема

  • 41 372
  • 913
  •   1
Отговори
# 885
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Добро утро прекрасни дами и господин!  Hug
 Не съм чела и минавам само да се оплача и то не за нещо свързано с режима - днес сутринта малкото ми чудовище решило да ми почисти дебитната карта с лакочистител  #Cussing out Моля не правете това вкъщи! Няма да ви описвам каква беля ми свърши и то баш преди морето  Confused Confused

# 886
  • Мнения: 137
bermudez да ти е живо и здраво детенцето Hug

Дорчестър вчера съвсем се обърках, да ти е живо и здраво момчето Hug Hug Hug Hug Hug

Айде, добро утро на всички дами и на единственият мъж  Hug Hug

# 887
  • Мнения: 3 072
Иначе добре върви ДюкянО..

Някои хора така и не се научиха как се казва докторът.

Някои хора мила моя се опитваме и да се шегуваме от време на време.. Но това качество не се удава на всеки! Жалко за тези, които са толкова праволинейни и единственото, което ги радва е някъв минус! Crazy

п.п. Благодаря за болднатото! Много поучително беше!  Party

# 888
  • Мнения: 359
Добро утро и от мен!

Бермудез, честит рожд ден на детенце-да ти е живо и здраво!

Цоци-браво мацка за още преборенотто килце!

scorpia Wink

# 889
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Добър ВИ Ден Simple Smile

# 890
  • Мнения: 1 610
Скорпо, тъкмо мислех да обясня на момичето, Преварила си ме. Изяде ми десерта.
Цитат
Прегрешавам си подобаващо разбира се, защото един живот живея, мам*а му! И то не ми е от ГГЗ-то.. Просто съм си широко скроена!
Знам, че ви липсвам, но и без мен ще минете
Така ,така, вчера забравих да кажа, че се съгласявам с таня09. просто малко се преиграва със строгостта в темата. И като се изкаже друго мнение, като by default , скачат поне 15 човека. Струва ми се е достатъчно един да каже какво мисли. Нито съм заключвала "забранените"неща, нито ключ ще гълтам. Волята ми е силна. Напълно умишлено си прегрешавам, не ме притеснява скоростта на отслабването, не съм на състезание.Пък и някак си е по-мъдро и по-подходящо за възрастни хора да не се подскача при всяко споменаване на нещо нережимно. Все пак 80 % го правят - хапването на неща, които не бива. Ау-уе, както казва моя приятел Пух, както и да е!

Сега имам един въпрос. Ако доматът според вас е ботанически плод и като такъв се притеснявате да го ядете, динята защо не се яде, като е ботанически зеленчук?  newsm78
Моля не ми отговаряйте какво пише в книгата, прочела съм я.Въпросът е към ония, които искат да разсъждават задълбочено  Peace
Експеримент > Аз вчера пробвах да вечерям в намалени количества и ядох малко. Да видим сега колко ще задържа. Peace

# 891
  • варна/виена
  • Мнения: 40
Добро утро на всички.
Имам един въпрос:Царевицата режим на ли е в зеленчуковите дни?

# 892
  • Мнения: 137
Добро утро на всички.
Имам един въпрос:Царевицата режим на ли е в зеленчуковите дни?
Не, не е разрешена Rolling Eyes

# 893
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Добро утро! Simple Smile

Днес ми е началото на П периода и се радвам на факта, че за отминалите 5 дни имам 1 кило надолу, нищо че гостите от Червената планета кацнаха вчера малко нерегламентирано рано. Whistling

Нито съм заключвала "забранените"неща, нито ключ ще гълтам.
Някой спомена по-горе нещо шегуването и недоразбирането му ...
Ама какво да се прави: свят - широк, хора - всякакви! Wink

Добре, че няма назначен брояч тук кое по колко пъти е казано, повторено, съгласено, низвергнато.. hahaha Все пак - 117-та поредна тема е #Crazy
rien,   bouquet прекрасен ден ти желая и успехи в експериментирането!

За кексчетата - правя ги във фурната на вентилатор за да не са 'мокри'. Разбърквам по повече и после си ги ядем няколко дни.

Честито на дечкото на bermudezGrinning

Вчера вечерта се пробвах да направя едни солени бонбони/рецептата я бях взела от темата с рецепти тук/. Обаче май попрекалих с прясното мляко /защото го врътнах малко на око, а не с посочената мярка/ и вместо бонбони стана пастет.  Joy Но беше вкусно! Mr. Green

Имам въпрос - какви стягащи кремове ползвате и има ли ефект при вас?  newsm78

# 894
  • Мнения: 459
Здравейте!

Някой беше питал за Стевия. Аз ползвам. И таблетките и течността. Много ми харесва.

Към бунтарите- ай стига сте се бунтували  Hug

Имам въпрос: Като се пипам по ръцете, краката, усещам че под кожата ми сякаш имам малки топки и то на местата, където имам целулит?

От три дена кантара ме показва с близо кило повече, направо откачих. Днес дойдох на работа с главоболие и малко по- късно се сдобих с цикъл  Laughing

Лек и успешен ден и много минуси за всички!

# 895
  • Мнения: 1 610
Айде на спама:
Муахаха, ай сега пък нямам чувство за хумор!  Joy
Ей, звездопад, не съм имала предвид точно теб или твоето изказване. Ползвах репликите от дискусията вчера. сега като реагира, се светнах, че е от теб. Ще му сложа един знак за авторско право като ползвам следващия път  Wink

Кремове - Нивея. активен някакъв си за бюст, с Q10 за тяло/ много мразя да се мажа и така си стои/
И аз имам една бучка под мишницата, мисля, че се оформя нов мускул, неподозирал за съществуването си  Joy  Joy hahaha

# 896
  • Мнения: 485
Добро утро   bouquet

Бермудез, да ти е живо и здраво детенце   bouquet

Цоци, Татит - честити на маления, скокообразни   bouquet

Добре дошли на ударничките и успех   bouquet

Риен, някои от мненията ти много ме дразнят, но пък с други съм много съгласна, няма да се конкретизирам нарочно, не обичам да водя спорове в интернет, само на живо   Simple Smile  bouquet  Hug
Смятам, че понякога нещата се объркват от различния начин на изразяване в устна и писмена форма. Не се заяждам, само споделям, да няма недоразбрали.

Добър ден Тунинг, нещо интересно около теб и кантара  Simple Smile

Честито и успех на всички с училището и университетите   bouquet

ПП
Бърне, това с топчетата под кожата, Асса беше писала за него, виж  мнението в блогсайта, най-вероятно в полезна информация или в често задавани въпроси. Аз мисля, че това или е онази гадната форма на целулит или са липоми (мастните образувания под кожата)

# 897
  • Пловдив
  • Мнения: 199
rien, никакви проблеми  Grinning
Само дето си познах глътнатия ключ и затуй Wink Mr. Green
..а и липсата на реакция също е реакция.  Grinning

Аз си взех един Eucerin Firming lotion и се плескам с него от около седмица. Да видим..

# 898
  • Мнения: 1 885
Здравейте и от мен.
Честит рожден ден на дребосъка на Бермудез  Grinning


Благодаря на всички за съветите, ще увелича месото.
Днес съм пак на кис. мляко с трици, на обяд пиле на грил (половин имам, но не съм сигурна, че ще мога всичкото наведнъж), следобяд 1 яйце (обичам ги пусто да остане) и пилешко ако е останало, вечерта риба ще ми донесат прясна, но още не знам каква.

Цоци, точно довечера съм решила да бъркам нещо с триците за следващия ден. Надявам се тричавите работи да не са гадни като престоят. Чудя се какво. По възможност трябва да е дозата за трима човека, достатъчна за 2 дни  Rolling Eyes
Взела съм си обезмаслена извара, хартия за печене и течен подсладител снощи. В Била имаше само един вид, дето не съм сигурна, че е много добър ама е в нас и не мога да се сетя май беше нещо с Н
И аз се интересувам дали може стевия  Rolling Eyes

# 899
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
И аз набързо да се изкажа за "мокрите" кексчета. Тъй като не искам да паля фурната в тези жеги също си ги правя в МВ и са ми "мокри". След това си решавам проблема като си ги препичам за няколко минути в парти грила - стават препечени и сухи.

Общи условия

Активация на акаунт