положителен ли е теста за овулация

  • 2 006
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 884
БРАВО!Ето че и докитата грешат понякога!Честито  bouquet

# 16
  • Мнения: 49
пак направих тест но вече си мисля че не съм бременна чертата е едва забележима извинете ако вече съм досадна но вие сте много мили и ме успокоявате с вашите съвети благодаря момичета  bouquet

# 17
Мими, след като има втора чертичка, без значение колко е бледа, мисля, че си бременна Praynig. Не знам евентуално кога може да си забременяла (не прочетох всичко отначало), но такъв тест може да отчете най-рано резултат след 14 дни от забременяването, а най- сигурно е ден след като ти закъснее. За това по- добър в твойта ситуация би бил един кръвен тест (отчита 10 дни след забременяване). Но и аз ти казвам едно тихичко честито.  bouquet

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Мими - по-важно е чертата да става по -видима Peace
Твойте тестове с една и съща на цвят втора черта ли са ?
Била е по -светла и става по-наситена?
Била е по-наситена , а сега изсветлява?
Кое от трите е ?

# 19
  • Мнения: 49
мисля че са еднакви горе долу но едва забележими страх ме е да не си въобразявам но интересното е че на едната гърда ареола ми потъмнява а на другата не и зърната са ми зачервени а по принцип никога не ме болят при цикал вече незнам какво да мисля  и още нещо което не съм изпитвала друг път болят ме гърдите високо почти подмишниците много странно
благодаря мили момичета вие сте страхотни

Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 10:34 от мими85

# 20
  • София
  • Мнения: 4 884
Купи си няколко теста ОТ ЕДНА И СЪЩА МАРКА!Прави ги през ден с първа сътрешна урина и ако всичко е наред,би трябвало тестовата черта да става все по наситена.УСПЕХ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт