Отговори
# 60
  • Мнения: 367
Момичета,извинете ме,че се намесвам в темичката ви,но имам останали 2 опаковки Центрум Матерна,ако някой ги иска продавам ги на половин цена.Взела съм ги за 20,продавам ги за 10 лв.Ако някой се интересува да пише на лични.Срока на годност е до 09.2008 Peace
Леко бременеене  Hug

# 61
  • Мнения: 738
Здравейте и от мен!Минавам набързо да направя две съобщения:

На 02.08. от пл."Тройката" Бургас-срещу входа на НХК, в 10,00ч. ще стартира поход в подкрепа на кърменето!Нека всички, който подкрепят идеята да се чувстват поканени!Независимо дали сте кърмачки или не, просто е важно да сте убедени в каузата!


На 06.08. на пейките около летния театър в Морската градина от 17,00ч ще се състои свободен разговор с бъдещи и настоящи майки относно кърменето!Ще разполагаме с консултант по кърменето, така че всеки може да зададе вълнуващите го въпроси или просто да научи нещо ново свързано с кърменето!

Всички са поканени-ще ви очакваме!

# 62
# 63
# 64
  • Мнения: 1 131
Отдавна искам да споделя нещо,но все не смея. Embarassed
Последните 2 месеца всеки ден по няколко пъти ми се случва нещо странно.Усещам нещо в корема,все едно ме удря ток,но не слаб а по-силен.Нямаше да споделя,но тази вечер докато шофирах към къщи така ме "изпращя тока",че инстиктивно натиснах спирачката до дупка.Ще кажете,че бебка ме рита по-силно,но не е това-сигурна съм.
Няма как да го обясня по друг начин-при някакво дори леко извъртане на тялото ме удря ток в корема ,не в целия а на определени места,но тази вечер удрянето от ток би всякакви рекорди.

# 65
  • Мнения: 2 592
Добро утро мамчета! По Нова говорят точно за стволовите клетки

# 66
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен.

Харем, това е доста странно, но може би има обяснение. Защо все пак не питаш доктора си за това?

Аз вчера много се уморих, първо доста ходих и ме заболя кръста, после гладих около 1ч и нещо и накрая като легнах имах чувство, че валяк е минал през мен. Спах уж доста добре, а сега се чувствам недоспала. Но днес е последен работен ден и от утре ще си почивам и ще се наслаждавам на моренцетоооооооооооо.

Хубав ден!!!

# 67
  • Мнения: 2 592
дами да ви питам като чистите вкъщи слагате ли домакински ръкавици, че аз малко след дъжд качулка направих  ooooh! първо изтърках къщата и после си купих ръкавици  Rolling Eyes



Invisible, аз не слагам ръкавици като чистя от както съм бременна - просто мъжо пое тази работа  Joy

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 326
И аз ползвам ръкавици, когато чистя банята и тоалетната, че ме дразни после ръцете да ми миришат на доместос. Маска не ползвам - имаме прозорци на тоалетната и банята и ги държа отворени. Бях питала докторката ми и тя каза, че не е вредно ако не работиш в такава среда. Знам, че спрейовете не се препоръчват, по летливи са.
Това за кърменето го четох някъде, има го в големите градове.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 326
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=317135.0 това имах в предвид  Grinning

# 70
  • Мнения: 1 152
Ха,  Nenna  и моят мъж пое това гадно задължение изцяло. До преди това си деляхме работата по чистенето.  JoyДори когато го прави ме няма вкъщи.  Party

# 71
  • Мнения: 616
Добро утро!

Да то и в нас мъжа ми чисти предимно или също викам една жена да ми помага, ама примерно като си забърсвам печката или почиствам плотовете слагам препарат/Циф или някакъв друг/.... и онзи ден без да се усетя просто почнах да си чистя и се грейнах, че трябва да съм с ръкавици  Thinking е купих си другия път няма да забравя да ги сложа Whistling

вчера така ми прилоша не ми се беше случвало от 3-ти месец сигурно направо щях да падна, явно кръвното изведнъж ми падна  Sad добре че бързо се оправих

# 72
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
 Добро утро!
 Аз си чистя вкъщи, но не използвам някакви прекалено вонящи препарати. С Доместоса само намазвам банята и пращам мъжо да я плакне. Че от топлата вода се вдигат страаашни изпарения  Sick Прахосмукачката и боклука са поети от милото. Аз си мета от време на време, бърша си праха, май не ми тежи все още. Но наистина избягвам препаратите.

# 73
  • Мнения: 429
Доста сте бързи в писането...Аз вчера имах леко кафеникаво зацапване и каквато съмпаника бегом към болницата..Лекарят каза, че не вижда проблем и може да е било някаква изостанала кръв. Оказа се обаче, че съм с  ниско прикрепена плацента...не ми обясни много, единствено каза, че възможно било да се получава отлепване и трябвало да не седя много права..
Като се върне моята лекарка от отпуск ще я разпитам подробно! Важното е, че бебчо е добре-видяхме се, мого мърдаше и понеже прегледа продължи по-дълго по едно време така махаше с рачичка сякаш искаше да каже "абе, я се махайте, оставете ме на спокойствие" Laughing

# 74
  • Мнения: 265
Здравейте мами!И аз да се запиша Peace
Йоана,поздравления за темата   bouquet !
Харем,много странни усещания имаш newsm78,не мога да си обясня за какво става въпрос,да не би да ти се схваща някой мускул newsm78,дано да не е нещо сериозно Praynig
Вчера ходих да си видя бебчо и доктора ме майтапи"ти в 16-та г.с. ли беше",и се смее,а аз  Shocked Close" как в 21-ва",той незнае как броя всеки изминал ден с нетърпение Crossing Arms
Иначе слава богу всичко каза,че е на ред-шийката е ок,била съм отличник Grinning,дано да е така и за напред Praynig
Вчера ходих в Катедралния храм да се помоля на чудотворните икони и минах с предимство без да чакам Laughing,а имаше голяма опашка ooooh!.Много се изкефих Wink.
Момичета,забелязали ли сте,че по улиците почти всички погледи на хората са вперени в корема ви,аз редовно забелязвам такова нещо.
За чистенето-мъжа ми чистеше до като бях зле,но после почна да се измъква,а аз много се дразня от мърсотия и не мога да го чакам да се накуми,така рискувам кръста си за 1-2 дни/после много ме боли/но поне съм доволна,че съм свършила добра работа,така или иначе си стоя по цял ден в къщи и издивявам.
Желая ви прекрасен ден само с усмивки   bouquet !

Общи условия

Активация на акаунт