Колко е разликата в годините на децата ви?

  • 4 498
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 68
моите дечица са с малка разлика във възрастта и ако трябваше отново да решавам пак биха били с такава.поне аз лесно се справях със задълженията докато бяха малки ,още повече съм си ги отглеждала без помощ от баби,което май беше по добрия вариант,но те все пак бяха супер послушни бебета.сега вече сме големи и са доста самостоятелни,което мисля че е добре.разликата им е 11 месеца и 21 дни Grinning с моята сестра имаме разлика от 11 години и повярвайте ми не е по добра от тази по -малката,защото просто нямаме никакви общи теми за разговори и не се чувстваме така близки както трябва да сме и мисля че това е именно от възрастовата разлика,интересното е че тя е по близка с децата ми от колкото с мен Grinning Grinning Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 816
Когато се роди бебо след 4мес. ще стане разлика 13год. и 8мес.Баткото е много щаслив,вече е дал поръчка за братче.Бяхме на гости за 2дена при едно бебе и той не го изпусна от поглед,хранеше го,оригваше го,приспиваше и чистеше повърнато и сменяше памперси без никой да го помоли за това.

# 62
  • София
  • Мнения: 816
Пък казва,че когато той се ожени и има деца очаква да му се върне жеста от братчето или сестричката Laughing

# 63
  • Мнения: 678
Разликата ще е 1 година и 9 месеца. Целенасочено и планирано  Grinning На мнение съм, че по-малка разлика между децата е по-добре. Детето няма време за ревност, ще са си другарчета, с близки интереси, а и така ще имам възмоност поне аз да обръщам внимание на баткото. В другия случай трябваше да съм на работа ида пропусна много красиви мигове, на които сега се наслаждавам.

# 64
  • Разград
  • Мнения: 518
Гласувах с опцията по малко от 1 година, тъй като моите мишлета newsm04 имат разлика точно 3 минути  Laughing Както казват хората "с един куршум 2 заека", малко по-трудно е отглеждането на 2 деца едновременно, но пък като се стегне и организира човек намира баланс (само не ми се мисли с прохождането как ще се справим  newsm78)

# 65
  • Мнения: 17 410
3г5м- за мен е идеална. Не исках да е и повече от 4-5г.

# 66
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Малките ми имат 2г1мес разлика, каката има с тях разлика 13/15г.
Аз съм ЗА породените деца с разлика от по 2години - тъкмо при раждането на следващото бебче предишното вече е проходило  Peace
Бих направила три породени, но няма да ми стигнат силите, нервите и финансите  Laughing

# 67
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
2 г. и 9 мес. исках да е по-голяма,но сега не съжалявам.

# 68
  • Мнения: 288
6 год. ще е разликата и мисля че е добре-винаги съм искала по голяма разлика защото смятам че когато едното дете е самостоятелно е по лесно,но всеки сам решава за себе си Simple Smile

# 69
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Почти 6 години.
Добра е разликата, според мен. Wink

# 70
  • София
  • Мнения: 6 299
2г.5м. им е разликата, за мен е идеалната. Wink

# 71
  • Попово
  • Мнения: 687
гласувах- 2 години и 10 и повече Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 2 227
2 г. Grinning

# 73
  • Мнения: 2 521
10г.10ми 20дни Grinning

# 74
  • Мнения: 399
Живот и здраве,разликата им ще е  2 г +/- няколко дни или може би на една дата!  ooooh! Такова е било винаги желанието ми,дори ми се струва голяма! Peace

Общи условия

Активация на акаунт