Колко е разликата в годините на децата ви?

  • 4 499
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 910
4г. и 2м., за мен е добра разлика, дъщеря ми вече е по- самостоятелна и това ми е в помощ.

# 76
  • Мнения: 200
11 години. В началото ми беше смущаващо, но сега съм на 100% че е достатъчна Peace Peace

# 77
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 609
Разликата между децата ми е 12 г. Така се стекоха обстоятелствата. Каката обожава брат си и ми помага с удоволствие.

# 78
  • Мнения: 15
Разликата им ще е точно16г.Датата на бебока е 12.02.Тогава каката ще навърши16г.Съгласна съм с това което казват някои мами тук-едно е какво искаш,а друго е кога ще стане.

# 79
  • Мнения: 451
Живот и здраве - 2г!

# 80
  • Мнения: 8 999
Моите деца са с разлика 1г. и 3 мес. Добре е, защото растат заедно, играят заедно и никога не им е скучно.
Вярно е, че и доста се конкурират и понякога се поступват, но доколкото знам при всяка разлика има ревност и конфликти.

# 81
  • на село
  • Мнения: 3 965
Готово, изгласувах се.
Смятам, че е достатъчна.

# 82
8 години.
За мен е достатъчна, но не сме го планували, така се получи.

# 83
  • Мнения: 2 022
Между първото и второто - 8 г. и 10 месеца. Между второто и третото - 5 г. и 7 месеца.
Мисля, че е достатъчна, макар че не съм планувала предварително колко точно да бъде.

# 84
  • Монтана
  • Мнения: 220
Разликата между моите деца е 11 години.За мен е достатъчна,аз харесвам големите разлики.Мисля,че по-трудно се гледат две малки деца,особено ако няма помощ.При нас е така-гледаме се сами,но баткото много ми помага.   Simple Smile

# 85
  • Мнения: 485
Две години и 10 месеца - мисля, че е идеална

# 86
  • Мнения: 603
Аз и сестра ми имаме 9 години разлика и се разбираме чудесно. Тя ме е гледала през ваканциите, водеше ме на кино и т.н. И сега добре се разбираме.
Иначе аз имам дете на 1г и 10 м и сега чакам второ бебче. Разликата им ще бъде около 2 г и половина. Надявам се да е добра разлика и двете деца да се разбират чудесно.

# 87
  • Мнения: 690
Живот и здраве ще бъде 2г. и 10-11 месеца затова отговорих 3г  Mr. Green

Смятам, че е идеална, защото и двете деца са планирани

# 88
  • Мнения: 185
6 години е между първото и второто.
4 години ще бъде между второто и третото.
Синът ми веднага образува аритметична прогресия, че следващото ни дете трябва да е 2 години след третото, но тъй като за по-следващото остават 0 години, трябва "номер 4" и "номер 5" да са близначета. Добре ме "нагласи", с 5 деца.  Joy

# 89
  • Мнения: 690
6 години е между първото и второто.
4 години ще бъде между второто и третото.
Синът ми веднага образува аритметична прогресия, че следващото ни дете трябва да е 2 години след третото, но тъй като за по-следващото остават 0 години, трябва "номер 4" и "номер 5" да са близначета. Добре ме "нагласи", с 5 деца.  Joy

 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт