Колко е разликата в годините на децата ви?

  • 4 497
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 349
На моите деца разликата е 10 г., това си има предимство- каката много ми помага и мога да разчиам на нея

# 91
  • Мнения: 498
При моите деца разликата е 1 година и 9 месеца

# 92
  • Мнения: 6
Отговорих 10 год и повече , защото майка ми сега е в 7-мия месец а аз съм на 15  Simple Smile и разликата ще ни е 15 години и 2-3 месеца  Whistling

# 93
  • Мнения: 643
2 и 4 месеца

# 94
  • София
  • Мнения: 62 595
Година и няколко дни. Разбира се, това е най-хубавата разлика, защото децата са почти на един акъл и са много близки.

# 95
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
7г. Можеше да е малко по-малка, някъде 4-5г., но докато се накани таткото годинките се извъртяха.

# 96
  • Мнения: 1 931
При моите деца разликата е 1 годи и 7 месеца. Обичат се, играят си заедно , карат се за играчки, всичко си е в реда на нещата. Но е трудно за мен, като се има в предвид, че си ги гледам сама.
Ние със сестрите ми сме през почти 4 години и мисля, че е идеална разлика. Много сме близки и много си ги обичам. Почти не сме се карали, те са ми най-добрите приятели и винаги са били. Ние трите сме си били достатъчни за всичко, имали сме си и приятели, но винаги ние  сме си изкарвали добре заедно и в работа и във веселба. А и голямата сестра много е помагала на майка ми, особено за малката, та те са през близо 8 години и връзката им е много силна, повече отколкото между мен и някоя от тях. Отношенията много зависят от родителите.

# 97
  • София
  • Мнения: 3 679
Разликата им е 4 години, исках по-малка, но така се случи.

# 98
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
разликата на моите деца е 13 и половина години,не беше планувано така,но пък ми харесва-баткото се оправя сам,гледа я като голям човек и няма завист между тях,а и тя си умира за него Peace

# 99
  • Мнения: 6 461
2г и 7 мес - не ми е много трудно Wink

# 100
  • София
  • Мнения: 4 294
Почти 7 години, да бъде точно 6 г. и 10 м.  Peace

# 101
  • Мнения: 2 331
2г и 1 месец.Планувана и желана разлика, но сега-понякога-ми идва нагорно. Rolling Eyes Обаче, има много предимства.

# 102
  • Мнения: 737
Почти 6 години.За мен е добра тази разлика,въпреки че не беше планувана Laughing

# 103
  • София
  • Мнения: 3 688
2год.11мес
исках по-малка разлика,но и тази е добре.

# 104
  • Мнения: 1 479
1 година и 8 месеца.Да,достатьчна е.

Общи условия

Активация на акаунт