През АВГУСТ много ще се смееем и малки бебчета ще люлеем

  • 14 985
  • 294
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 64
Ехеееее ама че бебешори валят !!!

Светле, да ти е жива и здрава малката принцеса. Да расте жизнерадостно детенце и да е светлият лъч в живота ви! Страхотно име! Сега прочетох и вторият пост на Асето. Искренно съжалявам за трудното раждане. Стискам ти палци и ще се помоля за вас да се възстановите бързо и да си се приберете у дома, далече от болниците. Hug Hug Hug

Бобито, права си, че при мен ситуацията беше друга и се изискваше. Аз споменавам в случай, че има мама, която няма да кърми и например се ползват шишетата за АМ, или пък беб не иска да засуче веднага и се реши да се дава с шише..или подобен случай. Но за отпушване каналите и за доизцеждане наистина няма смисъл, освен ако няма да се замразява. Само кърма да има и всичко да е ок-беб сам ще си отпуши и каналите и ще си изцоква колкото му трябва.  Praynig Hug

# 181
  • Мнения: 2
Честита дъщеричка,Светле!!! newsm51
Много сте се измъчили,но Слава Богу,всичко е завършило добре!
Да е жива и здрава малката Жаклин и бързо да се възстановявате и двете и да се гушкате!!!  love001

Poppi, благодаря ти за отговора  bouquet
Дано устискам до събота-тогава съм на преглед,ще попитам и ще видя какво ще правя newsm78

Оффффф,мамка му,пак ме стяга бъбрека... smile3518 Стискайте палци да не ме хване някоя криза,че тогава може и аз да ви изненадам с бебче преди август Praynig

# 182
  • Мнения: 4
Честита дъщеричка на Future_mama да расте жива и здрава и много да радва мама и тати newsm68 newsm44 newsm68

# 183
  • Мнения: 229
момичета падна ми тапата! преди малко в тоалетната я видях на тоалетната хартия!!!
с нищо не мога да я сбъркам
и сега какво? чакам болките или водите?!



# 184
  • Мнения: 26
Ssieber ами мила сега стискаме палци, раждането да мине по вода Simple Smile И чакаме СМС  Hug

# 185
  • Мнения: 82
СВЕТЛЕ,МИЛА,ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА,всичко е добре,когато свършва добре,чакаме ви скоро двечките у дома здрави и щастливи!!!

Буби,не се притеснявай за помпата и шишетата-от клиниката ти подсигуряват всичко,твоите ще ти трябват чак като се прибереш у вас  Wink разбира се ще се радвам да те видя,предполагм,че след като изляза от реанимация няма да е никакъв проблем да дойдеш  Hug

имам един спешен въпрос към Котето или друг,който знае-дадоха ми 2 хапчета Улкопрол-едното трябва да изпия тази вечер,а другото сутринта(и то без течност ако мога),четох в интернет за какво е ама ми е много сложна медицинската терминология(нали съм блондинка  Grinning )

благодаря още веднъж на всички   bouquet

# 186
  • Мнения: 225
ssieber и аз като Асето казвам, че сега чакаме радостната новина и от теб. Господ да е с теб, да те пази теб и беборан, всичко да мине ок и да ни кажеш бързо, бързо щъркеловата вест:hug: Лелееее настръхвам вече, как се почна не е истина Crazy

ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА СВЕТЛЕТО
да расте жива и здрава, радвам се, че всичко е завършило благополучно и двете са добре, по-скоро да се прибират у дома Hug

ПП. Светлето не беше ли се насочила към Шейново Thinking

# 187
  • Мнения: 4
Здравейте аз съм сестрата на Криси на 28вечерта Криси роди момиченце 3.900 и 55см  казва се Наталия

# 188
  • Мнения: 26
Ето още една мамина принцеска  Heart Eyes

Криси миличка да ти е жива и здрава бебораната голяма  Hug Мамина грацилна девойка с разкошни размери  Hug

Хайдеее почнаха се принцеските, дано и мен ме огрее слънцето скоро  Praynig

# 189
  • Мнения: 11
Иха заваляха бебета!

Да си живи и здрави и много късметлии, милите малки буболечки.

А на мамите бързо възстановяване.

# 190
  • Мнения: 4
Честита мома на Криси да расте  здрава и щастлива newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
 Мале как се разраждахме newsm44

# 191
  • Мнения: 215
ЧЕСТИТИ ПРИНЦЕСИ НАТАЛИЯ НА КРИСИ И ЖАКЛИН НА СВЕТЛА!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Зиебер, мила желая ти успех, да идва бързо и безпроблемно малкото човече!!!Чакаме новини!!!

# 192
  • Мнения: 4
 Направо ми настръхва кожата като Ви чета и като гледам себе си как нямаме търпение да прегърнем най- любимите си същества  baby

# 193
  • Мнения: 207
Честита Жаклин на Future_mama  newsm51

Честита Наталия на мама kristina82  newsm51


Да са им живи и здравички и много да ги радват  newsm44  newsm44  newsm44

# 194
  • Мнения: 12



    Честитооооо на Future_mama за Жаклин и на Криси за НаталияАма хубави девойки с манекенски размери-браво Misc Baby Bottle sohappy newsm19


  SSieber,мила с теб сме,стискам палци newsm10

Общи условия

Активация на акаунт