Има ли нещо вярно в това твърдение? (за полът на бебето)

  • 4 204
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 36 004
Здравейте, мили майки бъдещи и настоящи!

Наскоро една от бабите във входа ме видя и ми каза:"Ау, много си се разхубавила, ще имаш момче. Ако беше погрозняла, значи щеше да е момиче". Та въпроса ми е дали има нещо вярно в подобно твърдение newsm78

глупости  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 789
Няма, бабини деветини. Според всички около мен като бременна съм била много хубава, все повтаряха колко ми приличали няколко кила отгоре, как съм сияела и т.н. Нямах пъпки или петна, косата ми беше страхотна, коремчето ми беше стегнато и малко, ниско долу. Родих едно прекрасно момиченце  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 8 999
Чувала съм подобни неща. За чертите на лицето, за формата на корема, за начина на напълняване, за петната по кожата...
Майката на една приятелка /с която забременяхме едновременно/ ни тестваше с щипка сол върху косите.
Аз и с двете бременности /момиче и момче/ бях много разхубавена в лицето, но може би това се дължеше на килограмите, които качих и които поопънаха кожичката ми и заоблиха чертите ми.

# 93
  • Мнения: 2 521
Това са пълни глупости Naughtyспоред околните аз трябваше да родя 1-вото момче а второто момиче LaughingА е точно обратното Grinning

# 94
  • Мнения: 798
Може и да има! Ама всъщност ако някой ми беше казал, че съм се разхубавила, когато бях в 8 или 9 месец, независимо че имах момче, нямаше да му повярвам. Направо си бях Дон Балон. Иначе - да, в първите месеци си бях по-така. Сега пак съм бременна и пак съм си хубава  Embarassed, ама какво ще е и видеозона не е видял още.

# 95
  • Мнения: 86
не вярвам на такива работи.Аз съм била бременна и с момче и с момиче, никакви промени не са настъпвали-от рода на погрозняване,пъпчосване и тн.абсолютно една и съща в  двете бременности!

# 96
  • Русе
  • Мнения: 526
   По нашия край казват, че бременната жена се разхубавява, когато чака момиче, а ако е момче - погрознява. Докато бях бременна с дъщеря ми не забелязах да съм станала особено красива, така бяха отекла от всякъде, че направо  Sick А петна, пъпки, косопад и други неудобства не съм имала. Иначе една позната, която има две момченца по време на двете си бременности изгеждаше просто отвратително в лице, чертите й бяха някак размазани, след това пак си връщаше нормалната форма.

# 97
  • София
  • Мнения: 17 592
Поредната глупост.

# 98
  • Мнения: 8 242
   По нашия край казват, че бременната жена се разхубавява, когато чака момиче, а ако е момче - погрознява.

Аз го знам обратното  Laughing Погрознявала с момиче, защото момичето взимало от красотата на майката  Crazy

# 99
  • София
  • Мнения: 1 185
На мен ми казаха, че ще е момиче щото ми било взело хубостта (явно съм погрозняла  Crossing Arms), а то взе че се оказа мъж!!!

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 589
Това твърдение е абсолютна глупост. #Crazy
Бременността ми се отрази много добре, а родих прекрасно момиче.  Grinning

# 101
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За мен това са глупости Naughty

# 102
  • Мнения: 228
на мен също ми казваха,че съм се разхубавила и бебето ще е момче, да ама не имам си момиченце  smile3522  това са суеверия не им вярвам

# 103
  • Мнения: 3 743
Нищо подобно. На мен до последно, който ме видеше ми казваше да очаквам момче. А докторът каза 100% мадама. Ами, докторът излезе прав, другото са бабини деветини Naughty

# 104
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами, не, за мен не е вярно. Всички подобни измишльотини от сорта на това, че ако носиш момиче, ще погрознееш и за начина, по който го носиш, са пълни глупости. Изобщо не ми се промени лицето по време на бременността, даже се изчисти и какво... родих чудесно момиче. Така че не вярвай.

Общи условия

Активация на акаунт