Домашни дрехи

  • 24 363
  • 225
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 6 810
Dona, моля те, никога не казвай на децата ми, че се пръскате вкъщи с водни пистолети, защото едва ги убедих, че не са за вкъщи. Joy Ако и това стане, ще скачам пред терасата, даже не през нашата, а по-висока ще диря по етажите, за по-сигурно.  Joy
Абе аз съм чалната явно. Не ме кефи да имам още едно задължение, да се преобличам всеки ъпт като вляза вкъщи, това е.

# 121
  • Мнения: 4 965
С градския транспорт да, аз съм с кола. А с моите две хлапета, 15 минути след като съм изчистила е навсякъде с трохи, така че...нося 1 ден каквото нося и вечерта в коша за пране. А външния прах влиза порядъчно и вкъщи, навсякъде е отворено.

Е, добре, де. А удобно ли ти е да се излежаваш на дивана пред телевизора или да домакинстваш с костюм, сако и токчета?
Защото на мен не ми е. Peace

# 122
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 hahaha Joy Joy Joy
Тази тема достигна завиден успех....

# 123
  • София
  • Мнения: 140
Хайде да вкараме и малко нагледен материал за цвят Mr. Green

1.Една съвремена жена по домашно му Wink


2......седнала на крайчеца на диван Бидермайер, изящно отпивайки ликьорче с вирнато кутре....скукаааа.


3.....да не ти е в къщата Mr. Green


4.....съседката от офиса, не е от тук и е за малко.


5. Жената на бг-мама  Wink


# 124
  • Мнения: 4 540
Пу съм номер 4!  Laughing
k.a.l.i., не по-завиден от тази за обувките.  Mr. Green

# 125
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
  hahahaИмайте търпение .....за мен ,даже те първа започва съществената част.... Joy Joy Joy

# 126
  • Мнения: 4 965
 Sad Confused
Мен /отново/ ме нема във целата схема...
Нито един от 5-те образа не е моя.  Cry
Иначе, 4 и 5 са симпатяги. Wink

# 127
  • Мнения: 2 448
Имам домашни дрехи естествено - раздърпани, широки и удобни.
Приятелките ми са ме виждали и никоя няма да седне да се възмущава, защото ако е такава, че да го направи, значи не може да е от моя кръг приятелки.
Дори до кварталния магазин ходя с тях без да ме е срам.
За зимния сезон са предимно анцузи, а лятото къси гащи и тениски. А когато ми е много жега и вкъщи съм сама си ходя по сатенена нощничка.  Wink И по нея са ме виждали приятелки, но до магазина не бих слязла така, че току виж съм предизвикала катастрофа и ще ми тежи на съвестта.  Mr. Green

# 128
  • Мнения: 3 034
hahaha Joy Joy Joy
Тази тема достигна завиден успех....


не, тя просто за пореден път доказва колко е престижно във форума да четеш, както ти изнася и да се бориш за честта на онеправданите  Whistling добре, че Радостина напомни за какво иде реч, ама и нея нямаше кой да я прочете. нищо, ще почакаме до темата с шкафовете за обувки.

# 129
  • София
  • Мнения: 62 595
Нищо не разбрах от последния пост.  Каква чест на онеправданите?

# 130
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
Имам домашни дрехи. Не купувам обаче специално дрехи за вкъщи. Нося предимно дрехи, които са запазени, но не стават вече за излизане. За ходене до кварталното магазинче обаче да.

Аз се "лекьосвам и усмърдявам", когато готвя например.  При все, че хубавите храни не миришат  Tired

# 131
  • Мнения: 3 034
Нищо не разбрах от последния пост.  Каква чест на онеправданите?

аа, просто лично впечатление. вечно има един специален дух в такива теми за защита на "по-простичките", както те сами обичат да се определят с неуместна ирония. което е тъпо, защото никой друг не ги определя така.

а теб те цитирах, защото припомни, че спорът беше за лекьосани и размъкнати домашни дрехи и никой не е говорил за ходене с токчета и коприни вкъщи. но няма значение, както казах, във форума е престижно да се чете както ни изнася.

# 132
  • София
  • Мнения: 62 595
Не става въпрос за по-простичките, а за тези, на които не обръщат особено, специално внимание на това как ходят вкъщи. За някого една дреха е размъкната, за друг - не. По-скоро се изненадвам колко енергия се хаби за т.нар. домашни дрехи - почти толкова, колкото и за дрехите "за пред хора". Сакън, мъжът гледал по цял ден колежките и щял да се отврати от жена си. Ако една връзка се крепи на няколко метра плат не ми се мисли докъде ще стигне. А сериалната култура е като чалга-културата.

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 21:22 от RadostinaHZ

# 133
  • Мнения: 46 602
Имаме си домашни - за зимата анцузи, за лятото някакви тънки къси или 7-8 панталончета + тениска.

# 134
  • Мнения: 3 034
Не става въпрос за по-простичките, а за тези, на които не обръщат особено, специално внимание на това как ходят вкъщи. За някого една дреха е размъкната, за друг - не. По-скоро се изненадвам колко енергия се хаби за т.нар. домашни дрехи - почти толкова, колкото и за дрехите "за пред хора". Сакън, мъжете гледали по цял ден колежките и щял да се отврати от жена си. Ако една връзка се крепи на няколко метра плат не ми се мисли докъде ще стигне. А сериалната култура е като чалга-културата.

да, знам за какво става въпрос, но се изненадвам на постове от типа "ами явно съм си проста, селянка" и т.н. това явно е някаква защита два хода напред или нещо още по-сложно. после се апострофират чужди постове, като се вадят от контекста думи, които са използвани в тотално различен аспект. накрая такива теми започват да се въртят около 2-3 изречения, всяко от които се чекне, както му изнася на цитиращия и доскучават неимоверно много. що се отнася до енергията - всеки да си я хаби за каквото му харесва, негова си е. сериали гледам криминални, там не съм обърнала внимзние как се разхождат вкъщи, но не ме и интересува. аз с костюм вкъщи не стоя, но не стоя и с потник и къси гащи, още по-малко лекьосани или вмирисани на манджа. въпрос на удобство и лично усещане, както казах вече.

Общи условия

Активация на акаунт