Домашни дрехи

  • 24 364
  • 225
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 62 595
Мореей, ако не бяха децата сигурно цял ден щях да си ходя полугола, ама няма как.  Laughing А случайното изпотяване щеше да е като афродизиак.  Laughing

# 151
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Само мили дами, не бъркайте значението на думата различен с хигиеничен....,че вече и аз не вдявам за какво идва реч.... Joy Joy Joy
 

# 152
  • Мнения: 773
М....много интересна станала темата... Laughing

Ммм..., да. Не вярвах, че ще набере такава скорост.

# 153
  • Berlin
  • Мнения: 11 332
 baby_neutral Joy
аз мислех, че просто трябваше да споделим имаме ли домашни дрехи, каквото и да се разбира под това... а то къде отиде... ма нищо де. то лошо няма.  Mr. Green

# 154
  • Мнения: 133
Всички си имаме домашни дрехи. А тази твоя "приятелка" нещо не е добре с главата. #Crazy

# 155
  • Мнения: 166
Ама в събота съм си вкъщи, не сменям средства за транспорт и улична мръсотия с домашна обстановка - защо да се преобличам, че не вдявам?!  newsm78
M! Че мнооо ясно, че като се изцапам, се преобличам. Или ако съм изпотена. Длъжен ли е мъжа ми да ми диша миризмите?! И се къпя даже, малеййй.... Цапаш се - преобличаш се. Много ясно, че е така. Уф, извинявай, аз май не схващам какъв е спора.  Thinking
Ето на, обясних ти го с твои думи. Много е разбрано. Mr. Green

# 156
  • София
  • Мнения: 62 595
Темата се разви точно така, както първият пост я определя. Описана е случка, при която има явен конфликт на разбирания за това що е то домашна дреха и има ли тя почва у нас. Следва описание на въпросните домашни дрехи, за да можем да преценим според собствените си разбирания дали са или не са тези дрехи подходящи и чия гледна точка от участващите в случката подкрепя.

След направения кратък анализ стигам до извоа, че няма как темата да се развие по плавен начин, защото от един конфликт не може да излезе нищо друго, освен разгаряне на конфликта и навлизане в детайли.  Laughing

# 157
  • Мнения: 1 171
Разбира се, че си имам домашни дрехи. Първата ми работа, като се прибера е да се изкъпя и да сложа нещо удобно. Дрехите стават само за в къщи, защото са някакви къси разголени роклички, с които не мога да се покажа навън, но пък са много удобни и не ми е горещо.  Зимата, с някакви спортни клинчета и блузки, пак удобни. Simple Smile Правя го и от хигиенна гледна точка. Peace

# 158
  • Мнения: 200
Имам си домашни дрехи, по ми е удобно така. Лятото с потничета, къси панталони и клинчета. Зимата еластичен спортен екип. Мъжът ми ме харесва така, не че има значение, даже иска гола да ходя,но на мен не ми е удобно. Пощальона също ме харесва с домашните дрехи.
Всеки да си ходи вкъщи както му харесва. Ако му харесва с петна, ми така да си ходи, негова си работа.

# 159
  • Мнения: 180
И аз си имам домашни дрехи Wink Някои от летните варианти са твърде оскъдни за излизане навън, но мъжът ми много обича да ме гледа по моите "домашни" ултра-къси секси роклички  Rolling Eyes

Пък в Америка не ми пречеше да си стоя навън на верандата по пижама Simple Smile Дори ми се е случвало да ме измъкват от леглото и да разговарям с полицаи по пижама  hahaha  Peace

# 160
  • София
  • Мнения: 62 595

Пък в Америка не ми пречеше да си стоя навън на верандата по пижама Simple Smile Дори ми се е случвало да ме измъкват от леглото и да разговарям с полицаи по пижама  hahaha  Peace

Ау, как не те беше срам да се показваш на улицата по пижама! Имай късмет да го направиш в БГ и ще те замерват с камъни от възмущение.  Laughing rotfImao

# 161
  • Мнения: 180
Тук определено може да ме линчуват, ако се покажа по пижама Wink Разни хора, разни идеали  Twisted Evil

# 162
  • Мнения: 166
Ау, как не те беше срам да се показваш на улицата по пижама! Имай късмет да го направиш в БГ и ще те замерват с камъни от възмущение.  Laughing rotfImao
Да бе, да. Аз пък всеки ден си сменям стъклата на маркизата. Ами така де, като всяка сутрин по хладничко излизам на тераската по пижамка да си полея цветенцата - на първия етаж на блока, при това в България - камъниииии и дЪрве, както е казал поетът.

# 163
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Разбира се, че имаме домашни дрехи. Няма да допусна някой от домочадието да излиза навън и да седи вкъщи с едни и същи дрехи. Моите обикновено са дънки и потничета, на децата - шортички или клинчета и блузки, мъжът ми е с къси панталони и с тениска. Не мога да си представя как с тия дрехи, с които примерно ходя на работа, ще си седя и у нас.

# 164
  • Мнения: 739
естествено, домашни дрехи  Peace. Когато живеех с родителите си, се обличах с по-вехти развлечени дрехи, не за пред хора, ужас направо  Embarassed, ама съм била тийнейджър и не ми е пукало. Сега имам дълга сатенена рокля с тънки презрамки, леопардова, за вкъщи /нямам прислужници  Crazy/. Зимата нося готин анцунг, закупен специално за целта. Нощници също имам и ползвам  Laughing. Сега в жегите понякога ходя и гола, само по бикини, и се е случвало така да простирам дрехи на балкона /на втория етаж съм/. Озеленяването е бедно, но който иска да гледа  Laughing. Не ми е приятно да пазарувам /магазина е до входа ми/ или да хвърлям боклука по домашни дрехи, както и да не съм гримирана в това време, въпреки че става въпрос за няколко минути. Това са си мои принципи, всеки има различно виждане за нещата   Hug
Детенцето също се търкаля с домашни дрехи, акробатичните номера са безбройни, пакостите също. За разходка има други. Мъж ми също.

Общи условия

Активация на акаунт