Домашни дрехи

  • 24 365
  • 225
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 408
 
имам разбира се. дрехите ми не са последна мода, но са ми удобни за чистене, готвене или излежаване пред телевизора. не бих търкаляла новите си дрехи на дивана или над печката пържейки тиквички  Wink
Peace

# 196
  • Мнения: 281
Естествено, че имам домашни дрехи. Как някой ще се възмущава как се обличам в собствената ми къща? Shocked А тази приятелка, когато чисти, какво си облича? Много ми е чудно  newsm78 А може би си има помощница в домакинството?
Laughing и аз същото щях да попитам  Peace

# 197
  • Мнения: 1 304
Уфф,естествено,че си ходя с домашни дрехиудобни,без леката и дупки,обикновено пижамки,нощнички и по-широчки други подобни.

А твоята приятелка възмути ли се,че си и по домашни пантофи?!(тъкмо идвам от темата за обувките и добрия вкус  Sick)

# 198
  • Мнения: 3 034
да, там ти разбрахме мнението, тук е друга тема. доколкото знам, във форума не се толерира пренасянето на теми една в друга, настроения, мнения и емотиконки от този вид " Sick"

# 199
  • Мнения: 940
Е, те темите са свързани. Може за някой да е селско да се ходи с домашни дрехи. Както е селско да се събуваш и да ходиш с пантофи.

Е как--с домашни дрехи и с обувки Simple Smile

# 200
  • Мнения: 1 304
да, там ти разбрахме мнението, тук е друга тема. доколкото знам, във форума не се толерира пренасянето на теми една в друга, настроения, мнения и емотиконки от този вид " Sick"
Така ли,щом емотиконата съществува,използването й е допустимо Grinning Да не говорим колко често я употребявам  Peace
Темата тук е от същия дол дренки,ако успяваш да свържеш нещата,ако не- Thinking.Въпросът е колко лично си приела мнението ми и ме контриураш тука-аз не бих си правила труда-просто не би ми пукало Laughing

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 11:21 от Ve$$elka

# 201
  • Мнения: 940
Не е друга тема. Хем си събличаш дрехите, пък не се събуваш Simple Smile

# 202
  • Мнения: 12 687
Направи ми впечатление и едно изказване на майка, че синът й вкъщи си носи ликьосани дрехи, но това нямало значение, важното било , че навън е чист и спретнат...  Crazy

Защото децата много се цапат. Лекьосано не значи мръсно. Просто не може всяка дрешка да киснеш в белина или да хвърляш, като й сложи леке.

Е, някои може и така да правят.

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 14:46 от Мадам Х

# 203
  • Мнения: 940
Е, имаше и такива--не може да имам скъсано или петна по дрехите за вкъщи...Това си е техен навик, избор и най-вече възможности.

# 204
  • Мнения: 1 568
Задължително се преобличам,на секундата,първо вдигам косите(не мога да ги трая в къщи) и  веднага бягам да се преоблека!!!

# 205
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Задължително се преобличам,на секундата,първо вдигам косите(не мога да ги трая в къщи) и  веднага бягам да се преоблека!!!
И аз. Peace

# 206
  • Мнения: 3 034
Така ли,щом емотиконата съществува,използването й е допустимо Grinning Да не говорим колко често я употребявам  Peace
Темата тук е от същия дол дренки,ако успяваш да свържеш нещата,ако не- Thinking.Въпросът е колко лично си приела мнението ми и ме контриураш тука-аз не бих си правила труда-просто не би ми пукало Laughing

който разбрал-разбрал.

# 207
  • Мнения: X
До сега не съм видяла някой да готви с костюм......Кажи на прятелката ти да се прегледа някъде, явно е някоях флъорца, каквито много мразя Naughty
Да живеят широките анцузи, тениски и всякакви спортни и добни домашни дрехи. Имам не само домашни дрехи, ами и домашни дрехи с които може да ида да магазина или аптеката и отделно домашни дрехи с които си ходиме на гости по съседски.
Тия мръсни дрехи дето цял ден съм се прашала и може би изцапала с тях, миришещи на цигари, поизветрял парфюм и може би манджа от заведението в което съм яла...да си ги разнасям в къщи??? newsm78 Никога Naughty

# 208
  • Мнения: 1 247
Имаме  домашни дрехи.
и аз  и мъжо  Peace

# 209
  • София
  • Мнения: 38 990
Лятото съм с памучни рокли и нощници с крави, зимата - с анцузи. Имам си и специални домашни дрехи за пред гости Mr. Green, които са си пак същите.
Обичам да си купувам дрехи за вкъщи.
Ха чакайте да ви покажа обратното:
 Звездите с пижами на улицата!
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/woman/article1544126.ece

Общи условия

Активация на акаунт