Домашни дрехи

  • 24 366
  • 225
  •   1
Отговори
# 90
Кой както иска,но.. Naughty
аз прибера ли се веднага си обличам не6то по свободно,рокличка,къси панталонки,тениска....е такива дрешки....,да ми е удобно Mr. Green

# 91
  • Мнения: 308
   Имам домашни дрехи. Тениски и памучни панталони, нещо, което да не ме стяга и да ми е дуобно.

# 92
  • Мнения: 2 803
Ахъм и аз си ходя само по прашки понякога.Ден на свободното тяло  Mr. GreenЗа екстремни гости имам един халат дет връзвам набързо.Е свекървата и свекъра се намъкнаха един ден,тъкмо си правех кола маска на бикини зоната.Посрещнах ги завита с покривка за маса,щото то лесно било като не ти отварят да си отключиш сам!Е после се простиха с ключа от къщи...

Поздравявам те, имаш чувство за хумор.   bouquet  Докато четох горния ти пост, с Ооооо бейби, така се смях и се залях с кафе. Ами случват ми се такива несръчности! Отивам да свалям сатенената пижамка, време е!

# 93
  • Мнения: 11 607
Пред приятелките ми не бих се притеснила дори и аз да съм по пижама, дори и тях да заваря по този начин.......

За всяка нужда си имам и дрехата, за работа - работни, за почивка -домашни, като готвя и престилка слагам, за излизане - други дрехи и така.......

# 94
  • Мнения: 4 668
Аз обикновено ходя на работа с костюм и високи обувки ... Нямам търпение да си влезя в къщи и да ги хвърля , за да си облека удобни дрехи  Simple Smile
Купила съм си разни спортни дрехи и си ги ползвам за в къщи .
Детето също го преобличам винаги / той особено се прибира мръсничък отвън  Laughing/

Много са ми смешни хора , които стоят в къщи с дрехите , с които излизат на работа ... пример - свекърва ми - вечно мирише на някакви манджи , които все прави и така си излиза навън  Sick ужас просто ...
Колко пъти и е говорил мъжът ми , за какво са измислени домашните дрехи , ама не . Почва да реве и да се прави на обидена и пак така си ходи  Confused

# 95
  • София
  • Мнения: 6 810
Добре де, аз като готвя и се умириша случайно слагам дрехата за пране. И да не съм готвила рядко обличам една дреха два пъти, минава винаги през пералнята, как се случва да готвиш и да излезеш с тези дрехи? newsm78

# 96
  • Мнения: 4 668
как се случва да готвиш и да излезеш с тези дрехи? newsm78
Ако искаш , ще ти уредя една среща със свеки - ще ти обясни от до  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 884
Уф, и аз имам домашни дрехи-просто ако се вихря в къщи с тези, с които излизам, ами бързо се цапам-като децата съм.То вече има препарати за всякакви петна, ама ми е жал за скъпарските дрехи, да ги подлагам на подобни процедури.

# 98
  • Мнения: 4 300
Имам домашни дрехи. Долнища на анцузи, свободни панталони, жилетки, тениски. Купувам ги точно с идеята да бъдат домашни дрехи. Навън по анцунг не ходя в общи линии, в работата си съм  с костюм, ризи, токчета, така че като се прибера у дома искам да ми е мекичко и удобно.
Когато се изцапам у дома се преобличам веднага. Най малкото защото ми е некомфортно да седя с мокро и мръсно петно върху себе си. Въпрос на самоуважение и самочувствие е да изглеждаш прилично, дори и у дома, когато никой не те вижда. Минавайки покрай огледалото, когато се видя в нормален външен вид и настроението ми е ок, ако съм мърлява и развлачена просто ми става терсене. Естествено, не съм Мис Свят, нито притежавам перфектна фигура, не правя и драми за 2-3 косъма пораснали не където трябва, а говоря за някакво елементарно самоуважение.

# 99
  • Мнения: 4 540
...Турям прашки,дантелени чорапи и едно дет се връзва под бюста,то е и с пера EmbarassedРазпускам грива,пръскам парфюм и гледам паркира долу колата,слагам едни високи чехлички(само за няколко минути де,немога да ходя на ток)и едни белезници с пух на ръката.Звъни се,отварям със замах и изцепвам Ооо бейби!Насреща комшията Shocked
Joy Леле, как се смях на това! Сега в която тема те срещна, ще те поздравявам с Ооо, бейби!  hahaha Добре че не са били майка ти и детето.  Laughing

# 100
  • Мнения: 2 099
Смейте се,смейте,аз съм си за смях.Как все успявам да се изложа незнам...резила ме преследва мене!Последно в магазина взех бебето в мен,неще да седи в количката ,а е малко да сяда и то успя да ми лъсне едната цица (бях с червен сутиен,обожавам червено)пред целия супермаркет преди да забележа ooooh! Оня ден стана,докато избирах бонбони за РД на каката.С една блуза от тези дето са с премятане,хванало се и дръпнало и цицата лъснала,пък аз блея ли блея...
Потъвам си в земята от срам от мене си.Да сте питали човек що се е облякъл целия в черно да не е умрял някой.Той да кажа да майка умря и аз се изхилих и реках да бе да.Пък жената наистина умряла ConfusedПросто я бях видяла преди 2 дена,откъде да знам че е умряла Confused

# 101
  • Мнения: 516
Като чета някои изказвания в темата, оставам с впечатлението, че да имаш домашни дрехи е срамно, недопустимо и мърляво. У нас ходя с къси панталонки и тениска на Пърл Джем, която преди беше на мъжа ми. Харесвам я. Голяма и удобна. Ако се притеснявах, че мъжът ми ще ме сравнява с "натокани" колежки и клиентки, отдавна щях да съм разведена. Винаги е имало и ще има по- красиви, по- модерни, "по- натокани" и прочие жени от мен. Връзката ни не се крепи само на външността ми, за щастие. Мъжът ми ме е виждал рошава, негримирана, изпотена от висока температура, с току-що оповръщана от детето блуза, болна, нещастна,  дебела, слаба, гола, облечена... И, представете си, все още ме харесва!
 

# 102
  • Мнения: 3 447
Като чета някои изказвания в темата, оставам с впечатлението, че да имаш домашни дрехи е срамно, недопустимо и мърляво.
Нещо по-лошо - пролетарско е  Laughing
За мен е мърляво да се търкаляш вкъщи с дрехите, с които си бил навън. И по отношение на къщата, и по отношение на дрехите.
Лайфстайлът "Дързост и красота" се базира на едни други материални и финансови дадености, не забравяйте. Силно се съмнявам пишещите тук да могат да си го позволят  Simple Smile

# 103
  • Мнения: 4 540
Да, ама също така гледаме и "Сексът и градът", а и там не съм забелязала да се преобличат вкъщи.  Laughing
За протокола - имам си домашни дрехи и си ги ползвам с кеф. А, да, и не са купувани специално за "домашни"  Rolling Eyes, просто вече не стават за навън.  Peace

# 104
  • Мнения: 1 447

За мен е мърляво да се търкаляш вкъщи с дрехите, с които си бил навън. И по отношение на къщата, и по отношение на дрехите.

Напълно съм съгласна.

Общи условия

Активация на акаунт