от кой месец се слага възглавничка?

  • 3 521
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Сложих възглавничка около годинка и то, защото малката започна през нощта да ляга върху моята и усетих, че и е по-удобно така. Вода не преварявам от както стана на годинка

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 20:47 от tsveta

# 16
  • Мнения: 236
Слагам въсзглавница от около месец,т.е. от 11 месец.Започна да търси възглавница като заспива,взимаше моята като спи на спалнята и и сложих мъничка.Водата-още сме на девин изворна.Не я преварявам.

# 17
  • Мнения: 27 524
Възглавничка синът ми приема малка и плоска отскоро - има-няма 6 месеца. Скоро става на 3  Grinning Бебетата нямат нужда от възглавници  Peace
Относно водата - никога не съм давала чешмяна, както и никога не съм изварявала. Изворна бутилирана и това е  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 034
идеалният вариант е не преди втората година за здрави бебета без проблеми. вода кипвам 2-3 пъти в термо кана.

# 19
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
От както са ни изписали от болницата слагам много ниска възглавничка , няма проблем Peace

# 20
  • Мнения: 1 512
Не мисля скоро време да и слагам възглавничка пък било то и ниска.А относно водата - ако ползваш чешмяна естествено,че трябва да я преваряваш.

# 21
  • Мнения: 22 434
дъщеря ми е на почти година и не съм и слагала възглавница още.

# 22
  • Мнения: 228
И аз не слагам възглавничка,понякога слагам сгъната бархетна пеленка,но тя не повдига и на сантиметър главичката й,водата е изворна Девин.

# 23
  • Мнения: 1 586
Слагам възглавничка съвсем от скоро ,само заспива на нея и после се мести,общо взето може и без нея,не месля,че има нужда да слагаш!

# 24
  • Мнения: 422
все още спим без възглавница, и пием девин изворна ! Peace

# 25
  • Мнения: 177
четох някъде но не си спомням къде пишеше че до 3 годинки на детето не се слага възглавничка, а за водата изворна на девин
Peace

# 26
  • Мнения: 4 753
Още в родилното сложиха ниска възглавничка... Сега по-често се борим и се гушим с нея, но пък без нея трудно заспива...  Rolling Eyes

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И моя син спи все още без възглавница.Ляга на нашите, но като заспи се мести, за това и не му слагам.
Водата - изворна  Peace

# 28
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Възглавница сложихме когато стана малкия на две годинки. Тя е много тъничка и я държим по скоро, защото той обича преди заспиване да си чопли ъгълчетата на калъфката.
За водата... моя син не пиеше вода до към 8-мия месец. Преварявах и винаги съм имала, но той просто не пиеше. Когато започнаха жегите започна да пие, но по препоръка на педито давам розов Девин. Дори аз не пия водата от чешмата. Мирише кофти и има утайки. Не мисля че скоро ще му дам чешмяна.

# 29
  • Мнения: 133
водата не съм я преварявала никога Crazy; а възглавничка ползват от навършени 1 и 6 м;

Общи условия

Активация на акаунт