Юнските хлапета от 2005, щастливи тичат към планината и морето!

  • 14 034
  • 229
  •   1
Отговори
# 180
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
Забравих Embarassed
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ  bouquet
ЧЕСТИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ В СТРОИТЕЛНИЯ БРАНШ!

Вили, обядвахме на връщане на язовир Кърджали. Май така се казваше едната понтонна кръчма - Моби Дик. Вадят ти рибата, чистят ти я, приготвят я и ти я носят да ядеш.

# 181
  • Мнения: 592
ЕлиТ много хубави снимки, особено интересни тези с щраусите Simple Smile Направила си хубава обиколка - по работа или за удоволствие?
Честито и на всички които празуват днес.  bouquet

# 182
  • София
  • Мнения: 11 807
Браво,браво как само се разписахте...

Мимес честит юбилей!Зло да те забрави!Аз съм на мнение,че 30-ия юбилей е на-хубавия...
Пожелавам ти следващите 2x30 години да са изпълнение с много любов и щастие и само с хубави емоции!Бъди жива и здрава!  bouquet

Сънчо защо да е срамутъ?Мислиш ли,че не ми се излиза някъде по женски,имам желанието,ама като го нямам времето...Кой бяга от хубавото?
Направете срещата в събота или неделя и тогава по мога да се добера до нея.През седмицата наистина ми е трудно.
Много ми е сложно с тази втора смяна на Алекс.А той всеки божи ден има по 7 часа и някой трябва да го прибере,вече и рано се стъмва.Наистина съм в една въртележка.
Мели си беше в къщи 3 дни миналата седмица,от днес пак е на градина.Аз съм на работа,май няма с какво да се похваля.
А-а-а да захванах се и с един курс,че работата и двете деца са ми малко,да си разнообразя ежедневието.
Ами това е при нас!
За среща трябва да знам по-рано,докато не работех беше по-лесно.
Сега ми хрумна да съберем децата за Коледа или ние по женски да си направим едно Коледно...
Достатъчно по-рано се съобщава за да има време за организация и т.н.Ама май пак нищо няма да излезе.
Хайде стига толкова от мен,хубава и успешна седмица. Hug

П.п.Сънчо и аз се зарибявам по Ла Редута в момента.

# 183
  • София
  • Мнения: 2 709
Срамутъ е, че не може да се видим!
Може и събота и неделя, аз нямам против. А ако искате може събота и неделя с дечките в някой клуб с готино кафе.
Аз бях в един много приятен, обаче уви е в Слатина.
В същност не знам събота и неделя не са ли все ангажирани за РД партита.

Али, на мен преди малко ми донесе една колежка първите поръчани неща 3 на брой.
Едно чохено контошче за Ивайла - много е сладко и струваше 7 евро, жилетка и сако за мен.
Жилетката е гадна материя (ще стане на топчета предполагам), цвета естествено не е същия като в сайта, но кройката е много сладка.
За сакото още нищо не мога да кажа, по-малко червено е, отколкото очаквах, но не е лошо. Признавам си, че ако ги видя в магазина няма да си ги купя.
Но като гледам темата в бегемама мацките са си купували много хубави неща. Въпросната колежка също има много успешни покупки.
Поръчах още сума ти нещо в събота, да видим като дойде какъв ще е резултата.

# 184
  • Мнения: 1 072
Здравейте, момичета! Откога не бях влизала в темичката... надявам се, че ни помните Embarassed
Какви са порастнали дечицата ни, а някои вече имат по 2... Много ви се радвам!
Честити празници на всички, честити придобивки, честито гражданство, Хамелеонче.
Ще стискам палци за предстоящите сделки всичко да е ок!
При нас толкова много неща се случват, но повечето все хубави... е, не минава и без нерви, но какво да се прави...
Марк също вече е на градина, също боледува, но бързо свикна и много му харесва.. На нас ни събраха по 60 лева за "консумативи" и по 2 лева на месец за апарат за минерална вода, но като чета, това си е съвсем нормално. Малко ни е неудобно, че го записахме в детската до новия блок, а ще се нанясяме най-рано по Коледа, ако всичко е в срок... Та сега го караме всяка сутрин..и дори в кварталите има задръствания, та ни се налага да ставаме супер рано:-( Ще добавя снимка, да ни видите колко сме порастнали!
Мноого поздрави от мен и Марк за всички!! Hug

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 15:03 от Tanya

# 185
  • Мнения: 36 192
Дени, много се радвам да ви видя  Hug

# 186
  • Мнения: 3 698
Дени и аз много се радвам, че пак пишеш  Hug .
Марк е станал голямо момченце вече  Heart Eyes , а ти изглеждаш страхотно, чудесна фигура   bouquet
Бубе, как си мацка, как са мацките Grinning, ти пък съвсем забрави да пишеш  Crossing Arms Heart Eyes
Сънчо и няколко мои приятелки са големи фенки  на Ларедут, аз пък не успях да се зарибя, чак ми е чудно  Mr. Green .
Някой ден /надявам се скоро/ и аз ще кача снимки да видите Лорета каква е фръцла  Grinning
Чао дружинка  Hug Heart Eyes Hug

# 187
  • Мнения: 1 006
Привет,

днес и утре съм в отпуск!!!!  Party Party Party

Голям кеффффф!

Вярно, че Калина е болна вкъщи и се гледаха три дена с детегледачката, та сега аз ще поема щафетата, но въпреки това съм неимоверно щастлива да си остана вкъщи! Не съм вярвала, че ще го кажа!

Дени, привет и от мен! Само ще вметна, че като те видях на живо изглеждаш още по-добре!
Марк е пораснал много, наистина, като един малък мъж е  Hug

Сети, не се помайвай, пускай снимки!

Да споделя, че имаме любимо филмче, което се гледа по около 30 пъти на ден!!! - Бланш / една овца Mr. Green/ и нейните приятели. Повярвайте, знам ги наизуст вече всички серии. Дайте предложения за нещо друго, по което са зарибени вашите малчовци, че днес ще откача с тая Бланш! Mr. Green

# 188
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
И Гого откри детските филмчета преди няколко дни. Зациклил е на две филмчета с коне - Черният красавец и още едно. Само кончета иска ooooh! И Том и Джери от време на време.

# 189
# 190
  • Мнения: 592
Сети благодаря за поздравчето - хайде и аз да си ви поздравя по случай празника на Вси Светии вчера Simple Smile
Ние се бяхме подготвили с Маринушка предната вечер с една малка тиквичка, която снощи сложихме на терасата и запалихме да гори докато заспим Simple Smile Малката много си я хареса, а и помага да я направим
/повече снимки качих долу в албумчето/
Дени здравей отново - много се радвам да те видя - къде се игуби толкова време - Марк е един голям мъж вече - голям сладур е пу-пу  Hug

# 191
  • Мнения: 516
Здравейте!
ХАйде и аз да се запиша, че вече май все по рядко се хващам че пиша Embarassed иначи ви чета.
Хамелионче, от както изключих кюто не съм писсала с теб ако имаш скайп и искаш пусни го на лични затъжих се за вас. Сега гледах снимчиците страхотно си ги направила  Peace голям си майстор. Маринка е станала голяма красавица, постригала си я и аз искам да подстрижа Роси ама нещо  нямам смелост че и порасна косичката и ми е жал newsm78 Да я нацелуваш от нас с Роси Heart Eyes
Мона страхотни сте, колко е голям Марк.
Да поздравя всички които пропуснах с РД и менни дни. Нека бъда извинена Hug
Съкровище, как е Калина пооправя ли се. Уф и на това ще се радваме вече да си останем в къщи до децата тцтцтцт ужас.
Сети страхотно поздравче!

# 192
  • Мнения: 516
Ето малко снимчици и от нас!

http://www.album.bg/www.rosi.bg/

# 193
  • Мнения: 1 072
Момичета, толкова се радвам, че ни помните:-)
Бубанке, добре, че не си си сменила аватара, че много се позачудих с тази тиква с Laughing
Хамелеонче, много страшна тиква:-) Марина е голяяма сладуранка Heart Eyes
Сети, поздравчетот ти е страхотно! Съвсем навреме, за да се замисля за някои неща (то предполагам всеки човек има с какво да го свърже в личен план:-) Ноо, аз мислих, че е светкавична реакция и си качила снимки на Лорчето Wink
Съкровищнице, жалко, че не си ми се обадила, като сме се видели на живо! Помня аз, че бяхме колежки по професия Grinning Другия път задължително да се запознаем и на живо!
Сиси&Роси, страхотни сте! Много слънчеви усмивки от мен за вас Hug
Аз честно казано ви бях поизоставила, много работа и други разни домашни ангажименти  Embarassed а и на служебния лаптоп са рестрикнати всякакви подобни форуми, а аз почти буквално се срастнах с него... Но нещо страшно се разболяхме всички вкъщи и ми се наложи да спра всякакви, ама наистина всякакви ангажименти и да си остана вкъщи и да си оставя служебния компютър в работата, та затова съм ви нагости:-) Марк се тръшна във вторник и от сряда той беше поводът да си взема болничен (мене кучета ме яли), но до вчера му мина, само покашля, докато аз все още съм си бая болна:-(
За детските филмчета - ние сме наредили вече цял рафт и той си избира какво да гледа, което е по-добре отколкото да зацикли на едно и също Mr. Green Когато зацикли, аз му казвам да си избере друго и така:-)) Най-много обича за пчеличката Мая, за котарака Леополд, Том и Джери, Пипи дългото чорапче и т.н. Аз гледам да ги избирам внимателно, за да не са с побоища или страхотии, а и той вече сам си казва по телевизията като пуснат някое японско или подобно, че не го харесва Grinning Рядко му пускам cartoon network, а и Марк харесва единствено за Ed, Edd & Edy и ги нарича "тримата глупаци"  Laughing Laughing
Ако се събирате някъде в някоя събота или неделя по Коледа или там някъде, пуснете ми и на мен едно съобщение на лични, че да изпием по една бира или чайче с ром заедно Mr. Green



# 194
  • Мнения: 527
Tanya, честит рожден ден, да си жива и здрава, много щастлива и много обичана!!! Весел празник   bouquet И добре си се завърнала сред нас  Hug
Марина и Роси са страхотни госпожици. Теди, голям си майстор, с две десни си дет се вика, направо ме засрамваш  Blush

Общи условия

Активация на акаунт