Юнските хлапета от 2005, щастливи тичат към планината и морето!

  • 14 029
  • 229
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 516
Tanya ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Желая ти много здраве, щаастие, късмет и много много успехи! Весел празник!
Вили привет Hug

# 196
  • Мнения: 592
Хихихи - радвам се че ви е харесал тиквоча  Joy голямо шоу беше, а и малката остана доста доволна. Сега си търсим други идеи за през уикенда, но нещо не можем да си изберем Simple Smile
Иначе бубата ходи на детска градина, много ми е послушна последно време - пу-пу да не й е уроки, готви с мама, рисува, занимава се сама като имам работа. От както се прибрахме при тати практикуваме хранене сами - не знам при вас как е, но понякога вечеря по повече от 1 час  #Crazy как да й обяснявам че трябва да се храни по-бързо не знам. На детската съм сигурна че никой не им настоява, а аз  май съм свикнала каквото и сложа да чакам докато го изяде Simple Smile да не ми остане гладно гарджето Simple Smile Знам че не е много правилно, но мисля че почти нищо не яде на детската, като си дойде е гладна ... не знам дали не си внушавам вече - ама така ще - започна д апосвиква да се храни изцяло сама, макар и по-бавно Simple Smile
Росинката и Сисито както винаги страхотни - много хубави снимки, а колкото до косичката - винаги съм била на принципа че нещо което ръсте не си струва да се жали Simple Smile Пък и до Коледа ще се поотпусне още малко, аз исках просто да я изравня цялата че се беше пооскубала от постоянните опашки които правим. Пращам скайп на ЛС Simple Smile
Вили - майстор чак пък не - но благодаря за комплимента  Hug Чудим с екакво да мислим да се забавляваме - пък и нали не съм на работа и имам по малко свободно време Simple Smile между ангажиментите и домакинските задължения Simple Smile

# 197
# 198
  • Мнения: 527
Ехоо, къде сте всички, уж се застуди, а пак няма никой  Rolling Eyes
Честит имен ден на всички, които имат вкъщи Ангел, Рангел, Михаил и производните им имена! Със здраве да си носят името   bouquet

# 199
  • София
  • Мнения: 2 709
Хей Дени, добре си се появила, по-често да пишеш.
Много сте хубави с Марки, той много е пораснал, ама и то ние сигурно последно се видяхме като бяха на 6 месеца и ходихме на онова заведение под моста на НДК. Ако тръгнем да се събираме, ще гледам да ти пиша.

Някой ще ходи ли на Благотворителния маскарад? Сигурно ще е весело. 20 лева не са малко, но нали са за хубава цел.
Аз още се колебая, понеже и от службата винаги има коледно празненство за децата, та да не се окажат в един и същи ден.
2 поредни години има куклен театър, дядо Коледа носи подаръци, после има сандвичи и пица.
Правят го в кукления театър на Гурко, много приятно ме изненадаха.
Не знам и какво да обяснявам на Ивайла: 1 дядо Коледа в детската градина, един в кукления театър, един на маскения бал?!
То ще се шашардиса детето.
Тия в къщи, по бабите и т.н. - същата работа.
Вие каква теория вадите?

# 200
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
Дядо Коледа е един и идва на Бъдни вечер, оставя подаръка и никой не успява да го види, защото децата спят по това време. Другите са преоблечени като него негови помощници. Толкоз. Подаръците от бабите са си от тях. Опитваха се да лъжат, че Дядо Коледа минал през домовете им и оставил подаръци, ама не хвана дикиш Whistling

Честит рожден ден, Дени! на голяма патерица Blush

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 13:10 от ЕлиТ

# 201
  • Мнения: 1 006
Привет!

Добро утро, честити празници на всички пропуснати на патерица - рожденници и именници!

Подарявам сутрешно кафе за добро настроение!


# 202
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Бети, и при Емо от банката правят детско коледно шоу в Кукления на Гурко с Дядо Мраз, Снежанка и подаръци. И ние останахме приятно изненадани. Иначе има Дядо Мраз в къщи и в детската. За сега само къщния е истински, другите са негови пратеници!

# 203
  • София
  • Мнения: 2 709
Теорията с помощниците звучи добре.

Аз помня едно време как беше при мен.
При баба ми си идваше дядо Коледа, въпреки че навремето на почит беше дядо Мраз.
Като се събирахме в тях на Бъдни вечер, по някое време се звънваше на вратата и аз знаех за какво иде реч и търчах бързо да отворя.
Винаги намирах голям естествено чувал с подаръци.
Обаче с времето взех да се усещам, че тая работа не е баш вярна и заподозрях баба ми.
Една Бъдни вечер я издебнах с чувала да излиза от спалнята и май дотам беше чувала на вратата  Mr. Green.


# 204
  • Мнения: 1 006
Добро утро,

това са помощниците ми хареса. Ние досега не семе обсъждали тази тема, но нищо чудно вече да е осведомена по темата от детската градина. Такива неща разказва, че понякога опулвам очи.....
Иначе за коледа мисля нещо като кухня - такава детска с малки котлончета и прочее или дъска за рисуване, като ми се иска и магнитна страна до има, за да лепим разни неща там....


Да кафепием?

# 205
  • Мнения: 516
Хайде Съкровище и аз съм на линия с кафенцето, сложих една баница да изпека, мъжо обира с прахосмукачката, Роси я взе баба и в другата къща и така. На кратко това от мен! Wink

# 206
  • Мнения: 516
Добро утро! Хайде на кафетоооооо мацки, къде се губите милички, как сте?
Давайте да я изписваме тази тема, че вече мъгла има вънка а нашите юнчета към морето тичат Laughing
Кажете мами какви подаръци ще купувате на дечицата ви за градинката за Коледа? Аз се чудя много какво да е  newsm78 ????

# 207
  • София
  • Мнения: 2 709
И аз се присъединявам към апела на Роси да се напънем и да я довършим темата.

Ето моите напъни:
За подаръци - Ивайла иска естествено принцеса с рокля, обувки и замък. Мисля, че иска и булка.
Самата тя иска да стане първо шаферка, после булка и след това принцеса.

Всеки ден отивайки на градина си говорим как след ДГ отива на училище, после на университет и после на работа.
Голям зор и е да работи, но сега се задоволява, че детската градина е нейната работа.
Адаптира се добре, вечер гордо ми заявява, че иска да ходи на детска градина.
Само дето половината къща вече е в детскката градина, но здраве да е.
Все влачи по нещо натам.

Другият хит е тънък розов чорапогащник. След ДГ задължително се обува чорапогащник и пола или шаферската рокля, слага се корона и започваме да играем на детска градина.
Умре да стои пред огледалото, един ден се гледаше, ухили се и си каза: Принцессааа с лека въздишка.

За Нова Година - нищо конкретно. Има един вариант за хотел в Копривщица, но ще се потрошат маса пари без особен смисъл.
Може би ще минем на домашен купон.
На нас ни остана боя (светлосин таван, жълти стени с декоративен корк) и лепене на корк в Ивайлината стая, пък да видим. Съмнявам се, че ще се организираме до Коледа, разчитаме най-вече на уикендите да работим, но тогава все други занимания изникват. Забавлителни разбира се.
Поне поръчахме врати, тръгнахме за една, поръчахме 3.  Надявам се да останем доволни.

Айде стига толкова.

# 208
  • Мнения: 3 698
Здрасти  Grinning ,
Лора от дядо Коледа последно искаше още Барбита  Crazy , но има време може да дописва писмото  Joy .Ние сме й купили нова кухня, по-хубава, със светещи тип "керамични"  Mr. Green котлони, музикална е, обаче цялата е на части още ooooh!, дано й се зарадва, тя обича такива неща.
Майка ми днес ни дойде на гости и й подари лаптоп...поредния Grinning , важното е да се забавлява .Дъска си имаме и мноого я използваме, от едната страна е с редове за писане, а от другата магнитна и си лепим фигури и букви, много си я харесва.Нали не ходи още на ДГ и си играем на училище с нея, последно купих страхотни "учебници" -книжки, като за тази възраст...много съм доволна, за формите, цветовете, животните, обноските и т.н.Микрофон също е добра идея за подарък, на Лора миналата Коледа й подариха, мноооооого пее и танцува с него.Ако ми хрумне още нещо интересно като идея за подарък пак ще пиша....Хрумна ми - дъска за гладене или тоалетка за гримове - за момиченцата де  Laughing .
 Също друго интересно голф със стикове, баскетболен кош, къща за кукли, съответно работилница с инструменти ; замък, каляска; рейнджъри; бебе пони -мнооого варианти;
Сега се сещам и друго желание на Лора-гледа рекламите и иска бебе, от тези, които спят, ядат и акат  #Crazy , ама за него може и да не стигне писмото до дядо Коледа  Mr. Green
Иначе за празника ние поредна година ще сме си   Party и всяка година става все по-весело  Grinning .
Толкова от мен  Hug иииииииии целувки  Heart Eyes !

П.П. и не по темата-някой ходи ли на "Произведено в България" ? Има ли хубави ботушки - и за мен и за Лора трябва да търся.Утре имам едно ангажиментче в Сф и се чудех дали да не го съчетая с посещение и там, затова питам, ако нещо ви е харесало кажете, да взема да ида.

# 209
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Целувки от Луси!

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 09:25 от Nansen

Общи условия

Активация на акаунт