Напивате ли се от мъка и самота?Алкохолът помага ли?

  • 4 582
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 803
Глупости! Да се пие от мъка и самота е тъпо!
Пие се от кеф и с кеф! Запомни го от мене.


Абсолютно съм съгласна! Peace

Когато пиеш от мъка,ти става още по-мъчно след което и повече задълбаваш в проблемите!!!


 Peace Аз ям шоколад, когато ми е мъка.

# 46
  • Мнения: 2 716
и като се завърне ,кво,продължавате да пиете ,само че от радост
Да.
Ако не е на диета  Twisted Evil

Имам предвид, че алкохолът отпуска нервите. Стига да не е по бутилка на вечер.

# 47
  • Мнения: 1 568
Глупости! Да се пие от мъка и самота е тъпо!
Пие се от кеф и с кеф! Запомни го от мене.


Абсолютно съм съгласна! Peace

Когато пиеш от мъка,ти става още по-мъчно след което и повече задълбаваш в проблемите!!!


 Peace Аз ям шоколад, когато ми е мъка.


Е това ми е проблемът на мен,ям... Whistling доста в такива моменти #2gunfire

# 48
  • Мнения: 784
Дай си реална сметка за живота си! Човек като няма истински проблеми и започва да си измисля ..."мъка и самота" .... Това го казва жена със семейство, работлив мъж, умни и амбициозни деца. Знаеш ли колко приятелки имам на твоята възраст, които наистина са самотни - нямат семейство, нямат деца, нямат сериозна връзка, интелигентни и красиви жени ...

Искам само да ти обърна внимание на 2 неща:
1.Депресията не е някакво абстрактно понятие, а сериозно заболяване, за което се ходи на лекар и се прилага лечение.
2.Гледай децата ти да не те виждат в такова състояние, защото тогава проблемите ти от въображаеми могат да станат реални.

# 49
  • Мнения: 3 727
Била съм без семейство, без сериозна връзка, без дете, сравнително красива и интелигентна... Mr. Green
Самотата, която изпитвах тогава, не може да се сравни с празнотата, която ме изпълва, когато Милото го няма за ден- два.
Проблема не е измислен, живота не е само задоволство от себе си в професионален и личен план.

# 50
  • Мнения: 88
Ох... Децата са болни (понастинали), мъжът е на работа и сега смятам да пийна една бира...( Ако ми се оправи скапаното настроение, ще споделя.)

# 51
  • Мнения: 3 727
Thumbelina , бирата я ползват за изтрезняване, не за напиване Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 16 038
Наздраве!

# 53
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, никога. Пия само за удоволствие. А напиванията ми са били само в студентските години и то пак от кеф Simple Smile

# 54
  • Мнения: 88
Да споделя- чувствам се по- добре, ама дали е от бирата или от факта, че водата след ден и половина мъки най- сетне дойде, не знам...
 По темата- чаша- две бира и течаща вода ми помогна за момента....
P.S. Абе, напоследък почнах да се напивам и от бира, а беше време, когато и аз я ползвах за изтрезняване...

# 55
  • Мнения: 589
Аз съм от тези, дето пият от нерви. Ефектът, уви, е временен.

# 56
  • Мнения: 2
Алкохола досега на никой не е помогнал!

# 57
  • Мнения: 1 212
За пороци ли си говорим ?
Аз например пуша от мъка   Mr. Green
Пуша постоянно и затова не усещам болка като престана  Wink
Иде ми и да се напия понякога, ама устисквам.

Общи условия

Активация на акаунт