Какво започнаха да прават децата ни...........

  • 2 795
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Аз лично не съм изненадана.Синът ми кара скейтборд.Не знам дали обърнахте внимание,но имаше и такава демонстрация.Вярно,че е опасно,най-често се чупят крайници,но човек  може да пострада и както си ходи по улицата.

# 16
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Това моиите синове за съжаление не го могат, те ще са от зяпачите.




Това май е снимано във Варна.

# 17
  • Мнения: 50
Наблюдавала съм това занимание на децата и честно казано им се възхищавам . Да може да доведе до травми но такива може да се получат и при всеки един спор , също така и когато човек си върви по улицата .
Предпочитам , децата да имат такива или подобни занимания , отколкото да се събират и да пушат , пият или дрогират .

# 18
  • Мнения: 8 999
По-добре да подскачат, отколкото да се боцкат.
Тези упражнения наистина са страховити със сложността си, но щом го могат, защо да не го правят?

# 19
  • София
  • Мнения: 8 348
моят е от пробващите
и пребиващите се
иначе кара скейтборд, тренира хокей /поне доскоро/ и всячески се старае да се пребие с колело
чупил си е кост на крака като се ритна в един шкаф вкъщи и нито веднъж навън
стискам зъби и гледам да не мисля какво можге да му се случи
опасно е навсякъде, така поне е по-здрав

# 20
  • Мнения: 113
Мили мами аз съм от майките с такова чудо във къщи от3 год. и със други подготвящи се.Обеснявах до припадък в началото,че трябва да се пази.Вече е друго-учи по-малките как се прави всичко,набива им в главите да се пазят,дори ги плаши с всичко което е преживял.Освен физическите натоварвания се научи и да преценява риска и последствията от всяка постъпка.Правило при тях е,че ново движение се учи само с можещ и знаещ как става.Движат се най-малко по двама за да си помагат.

# 21
Аз поназнайвам тва , онова,защото си имахме гадже-паркурист. Честно казано това не е чак болка за умиране. Децата се пазят,а в същото време имат движение...За травми - има..Но и аз подкрепям тези,които казаха досега,че е по-добре да е със счупена ръка,отколкото тотални мързели..

Общи условия

Активация на акаунт