Имате ли фобия?

  • 7 718
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 301
фобии е силно казано  Mr. Green
страх ме е от буболечки всякакви  Mr. Green
страх ме е и от височини - просто ми си завива свят  ooooh!

# 16
  • Мнения: 3 034

радвам се, намерих съфобийник  Grinning Hug обикновено ми обясняват колко е тъпо, което хич не помага  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 4 965
Аааа, buttinsky, от други птици също ме е страх, ама не е чак фобия. Самото пърхане на крила ми е гадно и ме плаши. Май мога да изтрая само папагали и кокошки, ама и с двата вида нямам пряк достъп...

# 18
  • Мнения: 528
Страх ме е от тъмното.

# 19
  • Мнения: X
Аааа, buttinsky, от други птици също ме е страх, ама не е чак фобия. Самото пърхане на крила ми е гадно и ме плаши. Май мога да изтрая само папагали и кокошки, ама и с двата вида нямам пряк достъп...
и мен пърхането на крилата ме плаши и начинът на движение на главата. Абе страшни са си  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: X
Хлебарките!

# 21
  • Мнения: 604
Да, клаустрофобия имам. Crazy
И аз!И когато ми се налага да пътувам със самолет направо се побърквам·

# 22
  • София
  • Мнения: 10 329
И аз от птици всякакви, ужасявам се, че ще ме намушкат с клюна си.  Shocked Един гълъб в Париж се опита да си вземе от моите бонбони, така опищях площада, че още ме е срам. Баща ми ме занася за "хищните" гълъби.
От няколко години страхът ми от кучета прерастна във фобия, от бездомни по-точно. То е ясно защо, живея в София.

# 23
  • Мнения: 2 401
От високо и дълбоко.

# 24
  • Мнения: 183
От високо и от всякакави пълзящи твари.По морето/северното, по южното нямам наблюдения/ има едни гадинки- жетварки -им викат.Баш в разгара на сезона, като почнат хората да си жънат нивите и полетата и те плъзват навсякъде.Както си лети и решава да ти пикира във врата или в косата...Е това е в състояние да ме влуди.Чак дишането ми спира и си  крещя  на воля, без значение къде се намирам.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 430
Да!Изпадам в ужас при вида на жаби!Цялата треперя,а най-интересното е ,че по време на следването си трябваше да работя една година с жаби и да ги коля!Ужас!Асистентката реши,че се лигавя,но след поредната си среща с жабок,я помолих да ми премери пулса и да реши дали се лигавя или не!

# 26
# 27
  • Мнения: 165
Ама аз като се замисля нямам фобия не само от буболечки а и от влечуги Shocked,мразя и гълъби като видя много на куп и се стресирам,защото като се разлетят във всякакви посоки и откачам . Приятелят ми мисли ,че се лигавя за тях тъй като едва ли според него има човек ,който да го е шубе от някакъв смотан гълъб  ooooh!

# 28
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами има, и аз съм с орнитофобия.
ама моята е много тежка фаза.
бях и пускала тема преди време дали има някой излекуван, уви.

# 29
  • Между хотелите
  • Мнения: 96
Имам фобия от земетресения...Направо си гълтам граматиката ако усетя, че нещо се тресе. А най-лошото е, че винаги имам чувството, че все нещо някъде се клати  Mr. Green ,стрескам се яко, започва да ми бумти сърцето, да се клатя и аз и пак си се стрескам........абе са като се прочетох - хич не съм в ред ooooh!
Но наистина ми е фобия това

Общи условия

Активация на акаунт