Диетолога Огнян Симеонов!

  • 23 771
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 528
Добър вечер!

И аз съм от доволните и дори смея да наричам себе си "ходеща реклама на Симеонов"  hahaha Отслабнах за 2 месеца със 6 кила - толкова ми бяха се запънали след последната бременност. Но килограмите не е най-голямото ми постижение, макар че не е за пренебрегване. Аз просто си върнах фигурата от преди 5-6 години, че дори и съм реално по-слаба, след като са си отишли натрупаните мазнинки. Минус 16 см от талията звучи много добре, нали?  Crazy

И аз, като някои от писалите по-горе, съм доволна, че научих много нови неща от Симеонов. Тези знания променят живота ни, стига да го желаем и да сме готови да поемем предизвикателството.  Peace

Радвам се, че в момент на търсене на изход си записах час при него. Това беше крайъгълен камък в живота както за здравето ми като цяло, така и за външния ми вид в частност, а и за самочувствието ми като капак.  Grinning

Към авторката на темата: нищо не рискуваш, ако си запишеш час при Симеонов. Нищо не рискуваш да пробваш да спазваш предписания от него режим. Има 2 варианта - или ще си много доволна, или ще си разочарована. Няма как да разбереш какво ще стане, ако не направиш съответните действия. Ако си упорита и целенасочена, аз знам отговора! Wink

Успех!!!   bouquet

# 16
  • Мнения: 551
Момичета, много ви благодаря за отговорите.
Ще се запиша при него и ще пробвам, в момента в който има резултата ще ви пиша.
  bouquet

# 17
  • Мнения: 480
Djindjari, аз не съм казала, че режима не действа, но при мен положението беше малко по-различно и аз за това не останах доволнз, но както и да е,така или иначе аз пак ще се опитвам да влизам в крак с режима, а може и лична консултация да си уточня с него, защото смятам, че личния контакт е по-мотивиращ!При всички случаи човек нищо не губи, ако се запознае с нови начини на работа, на режими и прочие.Ето например той ме насочи към един лекар във Варна и утре пътувам , дано там се реши проблема ми най-накрая и да започна и аз да си спазвам Зоната на 100 %
на Мимиска голямо благодаря все пак! Hug
Ще пиша пак!

# 18
  • Мнения: 2 068
Здравейте  Simple Smile
имам един въпрос  newsm78
днес прегледах на бързо книгата и ми стана много интересно  Wink
но не разбрах нещо   Rolling Eyes
гледат ли се грамажите на храните  newsm78


 ooooh! ей  сега ми стана ясно
загрях  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 528
Мими_то,  Hug

Ето например той ме насочи към един лекар във Варна и утре пътувам , дано там се реши проблема ми най-накрая и да започна и аз да си спазвам Зоната на 100 %

Стискам палци за утре. Ще се реши! Ти само вярвай в това, а ние ще чакаме подробности!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт