Отговори
# 165
  • Мнения: 13 512
Опитвам да намеря книгата на Д-р Роберт Менделсон "Признанията на един лекар-еретик", но навсякъде в книжарниците е изчерпана. Да знаете дали мога да я изтегля отнякъде?
Търся също и "Ти, лечителят" на Хосе Силва, от спиралата е свалена.
Последно, знаете ли дали някъде има качени книги на тема хомеопатия? Опитах да търся по няколко автора - безуспешно.
видях я прединяколко дни в Public

# 166
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Опитвам да намеря книгата на Д-р Роберт Менделсон "Признанията на един лекар-еретик", но навсякъде в книжарниците е изчерпана. Да знаете дали мога да я изтегля отнякъде?
Търся също и "Ти, лечителят" на Хосе Силва, от спиралата е свалена.
Последно, знаете ли дали някъде има качени книги на тема хомеопатия? Опитах да търся по няколко автора - безуспешно.
видях я прединяколко дни в Public
Кое си видяла? Книгата на Д-р Роберт Менделсон?

# 167
# 168
# 169
  • Мнения: 1 520
ПОЛА ХОРАН - "УПЪЛНОМОЩАВАНЕ ЧРЕЗ РЕЙКИ (Пътят към личната и световна трансформация)"

Рейки е японско понятие, което означава "универсална жизнена енергия", тоест енергията, присъща на всички живи същества, която ги подхранва и поддържа живи. Освен това думата Рейки се използва и за описание на един метод за лечение с полагане на ръце, който може да се използва самостоятелно или в съчетание с други системи.
В тази книга Пола Хоран, опитен Рейки майстор, практикуваща Рейки по целия свят, описва как точно действа енергията Рейки, как може да се използва тя и въздействията, които могат да се постигнат с нея. Рейки ни дава достъп както до собствените ни вътрешни лечебни сили, така и до фината енергия, която съществува във всички вътрешни и външни проявления на живота. Всеки един от нас може да постигне упълномощаването с жизнената сила на Рейки и да я използва за доброто на себе си и на ближните си.
Авторката обяснява Рейки с помощта на много практически упражнения, изпитани през дългогодишната и практика, и дава описание на механизма на духовното лечение. Заедно с това тя разкрива как цветовете, тоновете, кристалите и масажът могат да се включат в лечебния процес на Рейки.

# 170
  • Мнения: 364
        Развиване на психичните сили

Книгата на Хюит е едно от най-лесните и приятни практически ръководства за развитие на ред способности, за които има цели отделни книги. Например регресия в миналото и прогресия в бъдещето, лечителство, ясновидство, общуане с духове, ангели, т. нар. от Уилям Хюит космическо съзнание, за сбъдване на желания, психометрия, телепатия, осъзнато сънуване и въобще всичко, което се сетите. Книгата е наистина уникална.

# 171
# 172
# 173
  • Мнения: 957
Цветовете само на мен ли не ми се отварят?


Amitola,   bouquet

# 174
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Цветовете ми се отвориха на мен  newsm78

Amitola Благодаря!   bouquet
Само да те попитам - първата книга чете ли я? (първата, която пусна "самичка" за развиване на психичните сили). Книгата е "дяволски" съблазнителна, но малко ме е страх да я разучавам.
Има отделни неща, които са ми ок, но не всичко бих изучила и приложила на практика. Посъветвах се и с приятел, който повтори мислите ми. С което се подразбира, че съм новак Simple Smile. Имам малко опит с телепатия (получава ми се) от описаните и май... това е.

Ето и Майкъл Нютън Пътят на душите
и Майкъл Нютън Следите на душите

Извинявайте, не помня от къде имах линковете, а отдавна четох тази тема и не съм съвсем сигурна дали ги нямаше тези книги тук.

# 175
  • Мнения: 364


Само да те попитам - първата книга чете ли я? (първата, която пусна "самичка" за развиване на психичните сили). Книгата е "дяволски" съблазнителна, но малко ме е страх да я разучавам.
Има отделни неща, които са ми ок, но не всичко бих изучила и приложила на практика. Посъветвах се и с приятел, който повтори мислите ми. С което се подразбира, че съм новак Simple Smile. Имам малко опит с телепатия (получава ми се) от описаните и май... това е.


От Хюит исках да постна Гърнето на желанията в "Подсъзнанието"; после се разтърсих и намерих книгата. Имам я от 10-тина години, и за мен е една от водещите класацията книги по темата.

Разбира се, че ще подходиш избирателно, и нещата, които не са ти О.К., просто подминаваш. Прави това, което ти допада. Повечето от упражненията за мен са О.К., но аз съм доста непостоянна, и отдавна не съм ги правила.   Blush

Ако изпитваш страх, не се залавяй ... 


# 176
  • Мнения: 90
tonimar, и на мен не ми се отваря.  Peace

# 177
  • Мнения: 364
tonimar, и на мен не ми се отваря.  Peace

Ако не си я намерила вече, свали я от т у к

явно има проблем с hit.bg извън страната

# 178
  • Мнения: 957
Хей, момичета, с тия полезни книги, особено за такива като мен - далеч от книжния пазар в България, - сте само за обичане!  Heart Eyes


sv_harmony, успя ли да я изтеглиш?



сега остава да си организирам времето за четене



# 179
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Amitola дръпнах си двенки  Flutter

Благодарим  Heart Eyes






Общи условия

Активация на акаунт