За откачената мода на белите автомобили

  • 24 318
  • 213
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 380
Оххх...ето това е колата на мечтите ми. Hug За съжаление, такива като правило са с ръчни скорости. Cry

http://i.pbase.com/v3/00/544400/2/50613291.HPIM0171.jpg

# 196
  • Мнения: 677
Ксения, не ти е акуратен линка.

# 197
  • Мнения: 5 710
И аз знам, че няма бял металик. Понеже съм на няколко месеца разстояние от моя  Смарт и го искам бял, мъжът ми каза нещо в този дух, че са грозни и неметализирани. Имало перлено, което напълно ме устройва, всъщност. Чудесен е и за фирмена кола. Новият ФИАТ 500 също предлагат перлено бяло. И двете ми харесват много.

http://germancarscene.com/wp-content/uploads/smart-10-09-07.jpg
http://www.autospectator.com/uploads/Fiat/2007/New500/NewFiat500.jpg

# 198
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Нямало бял металик, имало бяла перла..... Не врат ами шия  Tired

# 199
  • Мнения: 2 401
Ноти сигурно вече си мисли, че си има работа със слабоумни..  smile3532
Ксения, много мразя да цъкам по линкове от постове, но ми беше любопитно да видя  твоята слабост, обаче тц..

# 200
  • Мнения: 4 380
Ксения, не ти е акуратен линка.

Лошо, лошо....този гугъл неакуратен! Laughing

Ето я:



За съжаление не съм си надвила на масрафа за такава. Mr. Green

# 201
  • Мнения: 2 401
На перла ми прилича..  newsm78 така ли е?  Wink И каква порода е?

# 202
  • Мнения: 2 755
xenia, този грозник, каква марка е?

# 203
  • Мнения: 5 710
Нямало бял металик, имало бяла перла..... Не врат ами шия  Tired

Хахаха. Смешно е да, като се замисля, на мен не ми пука изобщо дали е металик или не една кола.

# 204
  • Мнения: 4 380
На перла ми прилича..  newsm78 така ли е?  Wink И каква порода е?

Да, перла е. Гугъла ми я дава на 4-та страница с търсена на "car pearl white". Знам ли я каква порода е! Thinking Ама е много джиджана. Mr. Green

# 205
  • Мнения: 2 401
xenia, този грозник, каква марка е?

Я попитай колко струва "грозника".

# 206
  • Мнения: 592
Мизи, на Дискавъри и в нета ги има - правят се специално по проект или поръчка и цената е от сериозните 6 цифрени суми. Успокоението е че е в долари,  hahaha ама не се коси - не  са за нас - куфари, щайги с домати, колелото на детето, коритото на бебо - няма и обувките ти да поберат от това  Joy Joy Joy

# 207
  • Мнения: 2 401
Все някога и ний ще оставим щайгите с доматите в миналото.. Joy

# 208
  • София
  • Мнения: 1 783
черен мат на живо излгежда като пластмасово - туй вече е луда мода и няма да е за дълго.
Ами то си е пластмасово Laughing, отдавна вече колите не ги правят от ламарина...
Ъъъъъъъ...
То не, че някои до скоро не са се возили в дървени....

# 209
  • Мнения: 2 032
Просто не мога да повярвам две неща - че тема за коли ще е толкова жива във форум за майки и второ, че продължава да има хора, които само се отчитат, без да четат.

Ааа, това не е тема за коли, а за цвета на колите. Форма срещу съдържание. Тема за неразбиращи от коли, всъщност.
Но се надявам, че ако някой пусне и теми за други цветове ("Цървените возила", например), да се затрие бързичко.

Общи условия

Активация на акаунт