Сега на слънчицето се любуваме, през Ноември бебешки дупета ще целуваме

  • 10 356
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 587
marojinka - Добре Дошла!

Момичета то и аз след малко си тръгвам ... ама да ви питам: Как се чувствате?!? Аз днес съм като балон направо. Уж нищо ми няма, не ми е зле или нещо такова, а се чувствам тромава и тежка и подута... Едва се прибрах до офиса в обедната - задъхвам се и се уморявам бързо... Дори не съм влязла още в седмия месец... Има ли и други мами, които да се чувстват като мечета...  Embarassed

# 46
  • София
  • Мнения: 167
Ехе, голяма веселба е тук.....Къде съм бляла досега  Thinking   Здравейте на всички  Hug
 Аз съм определена за 17.11. Писах в една друга темичка за ноемврийските бебчета, но tsvetkova_elica ме светна, че сте се изместили  Rolling Eyes
Къде наистина бля досега  Mr. Green
Добре дошла  Hug

# 47
  • Попово
  • Мнения: 687
Как се чувствате?!? Аз днес съм като балон направо. Уж нищо ми няма, не ми е зле или нещо такова, а се чувствам тромава и тежка и подута... Едва се прибрах до офиса в обедната - задъхвам се и се уморявам бързо... Дори не съм влязла още в седмия месец... Има ли и други мами, които да се чувстват като мечета...  Embarassed
аааа това ми е нормалното състояние  261uu няма 6ти няма 7ми, няма 9ти месец  Joy

# 48
  • Мнения: 280
Благодаря на всички за приветствията  Hug

# 49
  • Мнения: 398
Това са гофретките на Мишето

# 50
  • Мнения: 24
Край това е - отивам да си взема нещо ужасно сладко - де ви се невидият и сладкишите и гофретите Joy
marojinka - добре дошла и от мен Hug
И аз се чувствам тежка - все едно в корема ми има голям балон с вода - всъщност то си е баш така hahaha


# 51
  • София
  • Мнения: 3 789
Ели, ще ни се карат за тез големи снимки, по-добре им сложи линк.  Hug
Иначе -браво на теб, постарала си се, нещо попрепекла ли си ги или е от снимката  newsm78
Предполагам, че са станали много хрупкави  Flutter

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 17:42 от Мишле_

# 52
  • Мнения: 21
Шопи стискам палци всичко да е наред!
На мен досега не са ми вземали секрет.
Добре дошла на в.новата мама.
За количките и ние сме се спряли на същия модел като Денчо СТ 0,2
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2829
Видяхме я в магазина и ме привлече с това, че е лека, а за мен теглото е от изключителна важност. Живеем на втория етаж, а асансьор няма. Предполагам, че зимния кош е по-добре за малко бебе, но количката с него става много по-тежка и няма да ми е по възможнжстите.

# 53
  • Мнения: 280
Aууу, вие пишете със скороста на светлината  #Crazy  Докато прочета старите, още няколко коментара. Опасни сте.

  Сигурно сте го кометтирали, но като съм изостанала......  #Cussing out Вие по колко кг наддадохте досега? Аз съм качила само 2 кг  Embarassed Колкото се радвам, чак на моменти се притеснявам............Добре поне, че на  4 Д-то показа, че детето се развива нормално и даже е с  22 гр. над средната норма  Grinning . Та,  на мен лично.........още нищо не ми тежи  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 280
Аз още дори в интернет не съм гледала колички или каквото и да е бебешко  Thinking Трябва да се замисля явно  newsm78 На мен лично триколките мн ми харесват на гледане , но и аз съм чувала че са мн неудобни. Прочетох внимателно съветите ви и определено ще се възползвам  Heart Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 167
Aууу, вие пишете със скороста на светлината  #Crazy  Докато прочета старите, още няколко коментара. Опасни сте.

  Сигурно сте го кометтирали, но като съм изостанала......  #Cussing out Вие по колко кг наддадохте досега? Аз съм качила само 2 кг  Embarassed Колкото се радвам, чак на моменти се притеснявам............Добре поне, че на  4 Д-то показа, че детето се развива нормално и даже е с  22 гр. над средната норма  Grinning . Та,  на мен лично.........още нищо не ми тежи  Rolling Eyes

Това за двата килограма, беше много грубо #2gunfire И аз отивам да си взема нещо сладко.

# 56
  • Мнения: 398
Мале, мале.Само два килограма.Аз съм вече над 10 +
Мише, леко ги препекох, че ми оставаха тиклави вътре.А относно големите снимки, нещо не съм много в час как да сложа едно "тук" и от там да се отварят.Както и да е обърках се нещо.

Only 100 days to go!" от утре и аз броя двуцуфрени числа.Леле нямам търпение да си видя бебочето.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 789
[Това за двата килограма, беше много грубо #2gunfire И аз отивам да си взема нещо сладко.
Факт!  Peace Подкрепям те, ама не знам какво не си доволна, като и ти си една торба кокали  newsm78
Еййййй, вие пък сега Whistling Дайте сега да станем по 100 кила, като млекодойни крави ще сме Mr. Greenщ

Ели, с опита ще ставаш все по-добра Hug За питането ти- ще ти пиша на лични Peace

# 58
  • Мнения: 398
Мише  Hug
Да бе те най-слабите най-недоволни.На мен не ми пука.Моя мъж много ми се кефи-била съм пухкава, а и  bombsПосле Мишката ще направи един курс да ни обучи на Дюкан и сме пушки.

# 59
  • София
  • Мнения: 3 789
Мише  Hug
Да бе те най-слабите най-недоволни.На мен не ми пука.Моя мъж много ми се кефи-била съм пухкава, а и  bombsПосле Мишката ще направи един курс да ни обучи на Дюкан и сме пушки.
Ама нЕмате ник'ви ядове Whistling
Знам как се свалят лесно килца с ядене на корем, няма и целулит, няма и отпусната кожа! Догодина за морето, живи и здрави, ще сме манекенки! Blush

Общи условия

Активация на акаунт