АВГУСТинчета дивеят и по бърдей партита куфеят!

  • 13 080
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935

То в тая жега на нас не ни се яде пък камо ли на малките човечета

А моята лакомийка жегите хич не я спират. Като огладнее да не си насреща - ръмжи, пълзи след теб, кара се на бебешки език и ако пак не се сетиш за какво иде реч - надува гайдата с всичко сила. Да не говорим, ако някой яде какво се случва. Имахме преди време един пекинез, който щом видеше че някой яде и сядаше срещу лицето му на задните си крака, ококорваше огромните си очи и шумно преглъщаше с всеки залък на ядящия. И така, докато му се даде нещо. Та и Сашун така - не млъква и не те оставя, докато не получи своето. Добре поне, че енергия като за световно има, че иначе досега да се е затъркалял като топка.  Grinning
Хайде и от мен лека нощ.  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 223
Ди, много ме зарадва с информацията, че толкова нисък хемоглобин сте вдигнали с Малтофер. Дано и аз успея, че иначе ще започнат едни здрави проверки за други болести Cry
Или, какво му имаше на слънчицето ни красиво, че така се усъмниха - гледам расте си, хубавее. А и нали уж при раждането правят изследвания за щитовидната жлеза. На нас ни взеха кръв от вената и беше много страшно. Радвам се, че принцът е здрав!!!
Неди, Пламен, Кал и Марти са сладки скици - всеки се е заел с нещо сериозно Laughing
Рай, ако е с розеола, вече няма значи проблем.
Режима:
кърмене в 7:30 и моменталическо заспиване(ако стане толкова рано е крив и ужасен и заспива след 30 мин.)
10:30 успявам с попарата, кус-кус. Хапва малко или средно малко
13:00 обяд от месно или зеленчуково - когато е в злоядата фаза само пюрета, когато е ОК - от кухнята и готвено.
17–18(все не успявам по-рано) - каша, плодово пюре или плод и бисквити
20:30 вечеря супа или нещо по-леко зеленчуково
21:30 кърмаа и така цяла нощ
Принудих се да го храня 4 пъти с твърда храна заради ниското му тегло и анемия. Дано помогне. Май не го храня много разнообразно - не яде кис. мляко, кексове, пай и т.н. Нямам май въображение. Не ми се е случвало да си поиска между храненията храна(освен когато сме с Гита и Емма и бърза да им изяде бисквитите, за да не стане дамата по-едра от него Hug)

# 62
  • София
  • Мнения: 5 756
Ние от днес вече сме по силнички Simple Smile
Тамън проходи обаче тази температура го побърка и сега не иска сам грам Rolling Eyesкато го пусна се държи за мен и мрънка да го гушна CrazyСкоро ще си е пъргавелка де   Crazy аз да му мисля Mr. Green

Бейби,радвам се че няма ищ тревожно Hugто си се вижда,че си е добре детенце  Heart Eyes Hug

Oпа.... имаме си и друга рожденничка! Party
Ния,да си жива и здрава и много обичана!

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 00:04 от Димяни

# 63
  • Мнения: 1 258
Ха честит рожден ден на Ния_Петрова!  bigdance2Цялото щастие на земята да ти се стовари на глвата!
  mrstraetz

# 64
  • Мнения: 525
абе вие нещо ме съмнявате с тея ли4ни Laughing

Ей, шило..идвам направо Лично да ти говоря на теб специално.
Хич няма да се моря да ти пиша. Mr. Green
 Heart Eyes

 


Честит рожден ден Божидар !

И едно щастливо детство ...


Валерия,  newsm51
Честит празник Ния. Hug

# 65
  • Мнения: 525
Честит първи рожден ден на Яна, Теодор, Елисавет, Билян !



Честит празник и на Вас, майчета.  bouquet


Август, МОЛЯ, Внимание Simple Smile - Ивая е 10 кг. и 77 см. За протокола. Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 1 258
честит рожден ден на малките палавници Яна,Теодор,Елисавет и Билян!
 newsm38  party006 bdbaloni

За мамите   bouquet и  baloni

# 67
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИТЕ ДАМИ ЯНА И ЕЛИСАВЕТ, И НА ПОРАСТНАЛИТЕ МОМЧЕТА БОЖИДАР, БИЛЯН И ТЕОДОР!

НИЯ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Бейби, радвам се, че Яни е добре  Heart Eyes
Много хубави деца сте показали  Hug

# 68
  • Мнения: 564
Добро Утро!
Димяни и Неди беше позабравил да ходи от боледуването, но бързо се "взе в ръце" Wink
Тортата ни беше от 100 гр сладки, много вкусна беше  Crazy Ама знаех си, че и той е с розеола! Вече няма да има проблеми щом Т е спаднала, нагушкай го  Hug

# 69
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро уто  Simple Smile

Честит рожден ден на милите ни рожденичета днес. Да са много здрави и весели дечица с най- прекрасното детство  Heart Eyes

Аз съм притеснена. Йована вече трети ден ми е с разстройство. В момента в който се насуче и го изаква. В чудо съм се видяла. Не иска да яде нищо. Като види лъжицата бяга. Единствено солети и бисквити. Но, те не помагат. Немога да я накарам нищо да пие. Нито оризова вода, нито чай от шики. Нито вода, лудница. Плюе всико и само кърма приема. Ама аз нямам за целия ден, че бяхме минали на кърмене само сутрин и вечер. ooooh!
Иначе няма температура, малко е нервна, но все пак е весела и жизнена. Незнам какво е това  newsm78 Чакам сега да стане 8:30 тук, да се обадя на личния  Tired

# 70
  • София
  • Мнения: 3 916
Честит рожден ден на Яна, Елисавет, Билян, Божидар и Теодор! Да са живи, здрави, весели и засмяни дечица!



Честит рожден ден Ния! Да си жива, здрава и много щастлива!



Разгледах на бързо снимките и клипчетата. Всички са големи сладури Heart Eyes.

Аз вече съм с два броя хлапета и свободното ми време почти изчезна Crossing Arms.
Приятен ден на всички  bouquet.

# 71
  • Мнения: 1 554
Добро утро

Днес мъжът ми има рд ден на вършва цели 30 г Heart Eyes

по4ерпете се по едно свежо коктелче Hug


4естит рожден ден на де4ицата,толкова са порасна ли вси4ки Hug

Ния 4естит рожден ден и на теб  bouquet

# 72
  • Мнения: 564
Вале, да ти е жив и здрав  Hug
А какво стана с идеята за общ РД?  newsm78 Whistling

# 73
  • София
  • Мнения: 3 916
Морска, да ти е жив и здрав рожденника  nbirthday.

А какво стана с идеята за общ РД?  newsm78 Whistling

Ами засега никой нищо не казва Sad.
И мен ме вълнува кога и къде ще е.

# 74
  • Мнения: 660
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖИДАР.ДА РАСТЕ МНОГО УМЕН,ДОБЪР,ЗДРАВ И КРАСИВ..

ПОЗДРАВЛЕНИЯ И ЗА ХУБАВАТА МУ МАМА Валерия К....

Общи условия

Активация на акаунт