на каква възраст в кошница за кола

  • 3 512
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 789
Не виждам проблем да го слагаш в кошницата, нали все пак са съобразени за бебчовци Peace

# 16
  • Мнения: 1 080
Щом пише 0+ - какъв е проблема!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 249
Стига да не стои много дълго в столчето и аз не виждам проблем. Евентуално подложи нещо отдолу, ако ще е по-дълъг престоя.

# 18
  • Мнения: 11 004
Тези кошници се водят 0+, така че не е нужно да подлагаш нищо, това до известна степен намаля безопасността им. Дъщеря ми се возеше в кошница от деня на изписването, а вкъщи следобяд спеше в шезлонг.

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не мисля, че има проблем. На нашата кошница пише 0+.
Точно!  Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 1 586
От новороден го слагах в кошница,тя е от 0+ ,така,че не виждам проблем! Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
Започнах да я слагам към 20тия и ден,баткото към 1месец.
Преди това неми се е налагало да полазвам кошница Simple Smile

# 23
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ползвала съм я и вкъщи.Приспивах бебка в кошницата и после я слагах в креватчето.

# 24
  • Мнения: 2 015
Аз го сложих като стана на 2месеца.Тогава се престраших.

# 25
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
От раждането на малката. Кошницата е за 0+. За съжаление четири месеца по-късно тя ни идва малка, въпреки че е до 13 кг. Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 4 588
От изписването го слагах в нея. И вкъщи е стоял в кошницата, но слагах малка възглавничка, за да му е право гръбчето.

# 27
  • Мнения: 1 763
Винаги сме го возили в кошница. Но сме я ползвали само в колата. Даже въобще не я сваляме. Мъжът ми всеки ден си я вози на работа и обратно.

# 28
  • Мнения: 1 428
                                                                             Дъщеря ми се возеше в кошница от деня на изписването, а вкъщи следобяд спеше в шезлонг.
Peace

# 29
  • Мнения: 1 420
Сложихме Кари в кошницата за кола още на втория ден от раждането, след като ни изписаха от болницата и трябваше да имаме столче - такива са законите тук в Англия. Най-важното е столчето да е в нулевата група т.е. да става за новородено. Няма никакви проблеми да си слагаш бебчето там  Peace

Общи условия

Активация на акаунт