Какво животинче бихте подарили на детето си?

  • 3 097
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Никакво, само плюшено. Не ми се занимава с животни, имам горчив опит от моето детство.
Защо? Какво се случи?

# 16
  • София
  • Мнения: 175
Ако прояви желание - куче /голяма и едра порода/. А ако имам по-големи възможности, бих го запалила и по конете  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 301
Скоро не планирам да взимам на сина ми живо същество - все още любовта ми се изразява в смачкване на горката животинка или ако не успее да я улови с ръце, краката влизат в употреба  Mr. Green (на 2. 9 месеца е) Иначе ние винаги сме имали котка или куче. Дребния обаче бързо им разказва играта - при бабите му котките и кучетата се изпаряват яко дим само като му чуят звънкото гласче.  Mr. Green Мислех си за риби, защото тях не би могъл да ги докопа - голяма грешка - успял беше да улови една с черпак  #Crazy и после я стискаше с ръчичка да не падне и да се удари горкия рибок  ooooh!. Ми малък е още - ще си гушка плюшковците - Прасчо му е фейворит.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 261
Котка.И без това всяка вечер моли дядо си,да му прати котето в колет и после води преговори с баща си,как ще я храни и ще спи при него. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 448
Никакво, само плюшено. Не ми се занимава с животни, имам горчив опит от моето детство.
Защо? Какво се случи?

Ами мога да кажа само, че заради манията към животните на баща ми, накрая се стигна до развода на родителите ми.  Sad

# 20
  • Мнения: X
Никакво, само плюшено. Не ми се занимава с животни, имам горчив опит от моето детство.
Защо? Какво се случи?

Ами мога да кажа само, че заради манията към животните на баща ми, накрая се стигна до развода на родителите ми.  Sad
Shocked съжалявам, не исках да отварям стари рани. Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: X
Никакво животно не бих  подарила. Когато пораснат и живеят самостоятелно да си взимат каквито искат животни. Заради техния моментен каприз после аз или баща им да сме ангажирани докато животното е  у нас? Не, благодаря.

# 22
  • Мнения: 2 478
Честно ли?Никакво!
Не понасям идеята в апартамент да съжителствам с друго същество,освен човешко.
След време,когато заживеем в така мечтаната къща,ако сина ми иска,може и да му вземем животинче.

# 23
  • София
  • Мнения: 38 499
Имаме две рибки, да ги видим докога ще оцелеят и те.
Малката иска куче, ама и казах да почака.
Бащата е алергичен към котки.

# 24
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Никакво животно не бих  подарила. Когато пораснат и живеят самостоятелно да си взимат каквито искат животни. Заради техния моментен каприз после аз или баща им да сме ангажирани докато животното е  у нас? Не, благодаря.

 Peace Peace Peace

Много ги обаичам животните, особено котките. Като малка винаги съм имала. Сега обаче дори мисълта за допълнителни грижи, почистване на аките и тем подобни направо ме вбесява  Close

# 25
  • Мнения: 958
Баща ми навремето, само мърмореше. Влачех в къщи, каквото намеря по улиците. И вечно сакати животинчета, гълъб, който не може да лети, разни котки, едната сляпа, другата без опашка, третата с рахит. Кучета с глисти, крастави и кво ли не.
И той вечно ги изхвърляше. А аз много страдах.
Затова ще взема на детето животинче. Колебая се между котка и куче. Ако е котка ще я взема в апартамента, ако е куче ще е на вилата. Просто не виждам как ще му осигуря свестен живот в апартамент.
Няма да са риби, защото не ми харесват. Гледах навремето, не е за мен. Костенурки гледах, и това няма да е, защото детето ще ги тормози много. Игуана искаше мъжа ми, обаче не ми допада като идея. А зайчетата, като видях малката на село как ги мори се отказах.

# 26
  • Мнения: 1 763
Котка! Обожавам котките. Винаги съм гледала, последната я връчих на майка ми малко преди да родя, защото е доста агресивна и ме беше страх да не напада детето. Но сега като ходим при майка ми, котката е много внимателна с малкия. Обаче той я скубе и докато не започне да разбира няма да му взема коте, за да не го тормози.

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
От бебета са свикнали с котка вкъщи. Сега искат куче. Ще им вземем куче, но при условие, че си го разхождат сами. Ако искат заедно, ако искат - едната сутрин, другата - вечер. Понеже това явно няма да стане в близките 2-3г., то значи куче ще имаме около 2011 година.

# 28
  • Мнения: 74
По мое желание от много години гледаме риби(300л. аквариум),но мъжът ми му тегли теглото.Съответно понеже се занимава с лов му трябва куче,той пак си го гледа, и то като се има в напредвит, че е на терасата го извежда и чисти по два пъти на ден.Детето иска умишлено за коледа, за да не му се откаже(на 10 год. е)зайче,но мисля, че това желание няма да му се сбъдне,че баща му няма да има физическата възможност да гледа и това животно, а малкия ще му се нарадва на бързо и няма да се занимава с него,както и аз.А не ми се и вярва да се съгласи. Аз обичам много животните, но изобщо не ми се занимава с тях.

# 29
  • Мнения: 4 555
Много животинки бих и взела. Преди да се роди ние си гледахме зайче 6 години. Само че щерката е алергична към много животни и най-вероятно няма да си има свое скоро  Confused
Но мисля, че зайче, хамстер и от сорта пасват на качествата по отглеждане на животни, в които искам да я науча Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт