Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 11 -Тема 32

  • 29 413
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 964
хм, ще ги откажа тогава  Embarassed

# 16
  • София
  • Мнения: 3 581
брей и аз имам едно с диня - ще видим в понеделник

# 17
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Записче Grinning
Кате, мерси за темичката!  bouquet
Успешна кампания на всички!  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 3 581
овлажняващия гел-крем е подаръкът за среброто

# 19
  • София
  • Мнения: 4 177
Кате, мерси и от мен   bouquet
На всички пожелавам успешна кампания!
За сега имам за около 100 лв. Чудя се за мен какво да си взема от топството  newsm78, ама не съм решила.
Браво на vessy1 , пълен отличник! Hug
Имам и от трите "вазелинчета", но ги държа за подаръчетата - то не би нещо ново да е в ред  #Cussing out

# 20
  • Мнения: 1 819
Здравейте и в новата тема,за която благодаря!Успех на всички през К11 и много поръчки PeaceКато чета хората какви поръчки правят,срам ме хваща,аз съм 120лв. и си чакам фактурата.Очертава се и малка втора поръчка,може и да стана кандидат ама със зор и то защото смъкнаха критерия.Здраве да е...искрено се радвам на тези,които са сребърна и златна звезда,защото трудът трябва да се възнаграждава NaughtyСега се сетих-а има ли някоя от вас,която да е платинена?

# 21
  • София
  • Мнения: 4 177
Сега влизам в сайта-още нямам Специални предложения . И при вас ли е така?

# 22
  • Мнения: 356
Привет и от мен! Успешна кампания на всички!
Може ли да ви се пооплача малко за това, че днес кашона ми беше отварян и лепен с тиксо, съответно липсваха ТВ Wish of pece и парфюм True glow nightfall. Това си мисля, че са си го щипнали тия от Спийди, тъпаците са помислили сигурно, че True glow е мъжки. #Crazy Миналата седмица от един разпаднал се кашон си бяха гепнали една мъжка тоалетна вода, направо съм изумена от наглостта им. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

mamamishi, аз съм платина Blush

# 23
  • Мнения: 1 819
Е,това е направоооо...не е истина #Cussing outКак  може да отварят кашоните на хората и да крадат.И в този случай какво се прави?Добре че живея в провинцията-дано тук служителите на Спиди са по-страхливи-иначе са много любезни,звънят ми по телефона и т.н. за сега нямам оплаквания.

# 24
  • Мнения: 356
Показах им веднага в централен офис и пуснах формуляр.

# 25
  • Мнения: 128
Момичета, дали има някакъв шанс да пуснат "Специалните предложения" тази вечер  newsm78
чудя се какво да правя дали да си пускам поръчката или да чакам atwork

# 26
  • гр.София
  • Мнения: 233
Мерси за новата темичка!  bouquet
Вече ми е фактурирана поръчката. Интересното е, че към безплатните материали освен стандартните - брошура, панорама, приложение и нетна, имам Лого листовка, Почистващ гел за балансирана кожа (този от "Всеки печели"), а и ароматна картичка на Liiv Botanicals. Мислех да си поръчвам в следващата кампания Лого листовката, но много се зарадвах, че ще ни я подарят. Да не повярваш. newsm78 Иначе много слабо тази кампания, не ми достиган 80лв за "кандидат". jhony много съжалявам за кашона ти, аз винаги си го взимам от офис на Спиди и се надявам такова нещо да не ми се случи.

Успешна кампания на всички.  love001

# 27
  • Мнения: 572
Кате, благодаря за новата темичка.
Пуснах си поръчката за 169 лв. и някакви стотинки. Необходими са ми 168 лв. , за да запазя топството. И отново се набутах...ама карай...И аз чакам специалните предложения, че една приятелка е влюбена в лосиона за тяло на Кристал Аура, и ако го има-да й го поръчам.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 828
овлажняващия гел-крем е подаръкът за среброто

Кой е този гел-крем  newsm78
А какви са другите подаръци?

Кате, видях те на снимки, много добре изглеждаш  Grinning

# 29
  • у нас
  • Мнения: 443
       Благодаря за новата тема  bouquet  bouquet  bouquet!
И аз съм фактурирана, но още не се чете.

Общи условия

Активация на акаунт