И замирисва на море....в Италия!

  • 35 184
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 425
Джуф кака, ама човек ще си помисли,че не идваш от България - добрата стара школа  Peace....телефон,пари,ключове и документи на гардероб  #Crazy ти си за бой и то як да знаеш  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Само аз ли пропуснах какви танци ще преподаваш  Rolling Eyes български народни се съмнявам  newsm78

Дани, да така е...аз затова не контактувам  Whistling ама аз съм си такава де...странна  bowuu

Наоколо съм  Crazy



Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 15:54 от Kaлa

# 241
Jufka ,мерси много за инфото за дипломите!!!! не ми пука колко струва,важното ми е ,че не искам да си ходя,а нямам вече приятели останали там,всички са из чужбина ,а родителите ми още от СМС не разбират,че от компютър и е нормално....както и да е(пък и не говоря с тях).Съжалявам за кражбата.Напомня ми за моите бурни години,всяка вечер подчти дискотеки-за всеки панталон си бях ушила чантичка за колан в същия тон за ключове,пари,цигари,иначе и запалка да е ,ще ти я откраднат,а и аз винаги сам си била карак.Живи и здрави!!!! това е важното. една усмивка ....и всичко се забравя.изхвърчам,че както каза някои ,много ми хареса-трябва да давам \"цицбургер\" Hug

# 242
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте!
Адашке, много страшно така да ти откраднат пари и телефон, ама от гардеробната там не носят ли отговорност?
Ние днес бяхме на кръщенето на щерката на нашата бг-дружка тук, православен ритуал с гръцки поп, като нашето. бе вълнуващо. А после и приятно в един хубав ресторант с кучина молто раффината. Чакаме сега снимки от  бг-италийските кръстници на МАргото.

# 243
  • Мнения: 52
Здраствуите дево4ки

Калке ,ту пустата му каръщина,ама така пък ще си имам нов телефон  Whistling Whistling
не 4е предишния беше стар,преди 6 месеца си го взех,ама на...Милих каква отговорност :: ОООО госпожо няма такова нещо,ама не знаем,ще проверим,нашия персонал е проверен  Outta Joint Outta Joint Outta Joint
Калке ти се маитапиш ама знаеш ли колко им харесват наште танци?наи трудни са и наи интересни,и наи се изпотяват на наште.. hahaha hahaha hahaha

ggeriii  ""Напомня ми за моите бурни години,всяка вечер подчти дискотеки-за всеки панталон си бях ушила чантичка за колан в същия тон за ключове,пари,цигари,иначе и запалка да е ,ще ти я откраднат,а и аз винаги сам си била карак.Живи и здрави!!!! """"

Моят живот си е буря,мен не ме пуска тази бурна вълна,ама лошо няма,аз ако не танцувам моио,без цигара маи мога ,ама без танц ТЦ ТЦ ,добре 4е мъжа ми няма нищо против 4е ако беше някои друг  #Crazy #Crazy #Crazy bowuu 4е колко 4анти4ки имаш джанъм?? newsm78

Дани не го преживявяи,на мен пък ми се слу4и ,4е ми званяха българи от вси4ки краища на италия да съм им намирала работа,защото 4ули 4е аз съм имала агенция за работа.От каде са го 4ули,кои си е направил щегата на мои гръб и до ден днещен не зная,но го подозирам.Ама намеря ли го  smile3508 а даже 4е съм давала и стаи.
Аиде лека от мен 4е след малко тргваме,отивам в рим,отивам в рим ох ох ох аз пове4е се радвам отколкото синът ми.2 дена ама пък без хи4???




# 244
  • Мнения: 750
Ехо Hug здравейте девоики
ние се прибрахме в къщи,но като видях колко 4истене ме 4ака и ми се искаше да натоваря пак куфарите и обратно.Прах и боклуци на корем Laughing както се казва.Добре,4е мъжо ми купи една прахосмука4ка от ония интелиджентните Laughing която пере,бърше,обира боклуци и изсушава след по4истването та така си улесних живота.За 15 мин.по4иствам цялата къща перфектно и павимента лъщи като огледало Party
Джуфи от мен по голям карък няма кака Naughty за един месец ми се струпаха толкова проблеми,4е свят ми се зави Shocked.Ама много кофти за кражбата Confused.Между другото трябвало е да извикаш 4енгета.Тези гардеробиери носят отговорност за вещите оставени за пазене Peace така,4е те са длъжни да ти върнат сумата за нанесените щети Peace
Хайде отивам да се гътам под 4аршафите,4е съм гроги.Моя терорист малкия буквално ми изпива силите Crazy

# 245
  • Мнения: 3 425
Честит Рожден Ден Пикколина !!!



Ник,добре завърнала се  Hug каква е таз вълшебна прахосмукачка?!

Аз съм се зачудила за парочистачка най-вече за прозорците  newsm78

Наоколо съм май  Crazy

# 246
  • Мнения: 5 710
Ани, Честит Рожден Ден! Бъди здрава, щастлива и все така усмихната и добра.

# 247
  • Мнения: 402
 bdbaloni smile3525
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!
Да бъдеш зрава и щастлива!

# 248
  • Мнения: 402
10 cent's  , гледах филма за мария антониета-хубав е,ма какви времена...радвам се обаче,че е завършила на гилотината...
Немога да намеря обаче,този за Людвиг2.
Днес и моята сестра има р.д.,но за жалост,така и не порасна...
Желая на всички приятен ден !

# 249
  • Мнения: 5 710
ffr радвам се, че ти е харесал. За филма на Висконти нямам идея. Нашата обична Tsugumi  е филмов фен и може би знае. Ако все още чете тази тема, дано даде идея. Докато пиша любимият ми Депардьо прави реклама на Чирио.
Денят се очертава, като чудесен.

А пък Берлускони уплашил много Русия с едно "не" за санкции с/у тях. Оставаме приятели, зима иде  tooth

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 12:29 от 10 cent's

# 250
 Juf  Е,не бяха много чантичките,3-4 .Но всичко събира прах в Бг. сигурно,или са ми ги изхвърлили?незнам,много дрехи оставих,нямам представа какво са направили с тях? а за тук имам 1 кожена,но ....вече не пуша от 1 год. и половина и сам много щастлива от това ,а за танца.. dance dance..и аз без музика и танц немога,но си го правя в нас по малко,т.к. няма на кого да оставим бебока(пък и аз не искам да се разделям с него,мъничко е и иска цялото ми внимание) като порасне може и да го оставим при сестра му ,няма да ме е страх толкова.пак и ще му е красница и страшно му се радва ,от болницата искаше да си го носи в тях  ха-ха,а си има 2 красиви дъщерички(18,10 год.)както и да е .Браво на мъжа ти .При мен моя ще е първи да иска да отиде,така,че или 2-ма или никoй ,т.к. на мен  без него ще ми е скучно.за сега и на двамата не ни се ходи повече.На филмова вълна сме .Кажете имена на свясни италиански филми за сваляне????? паркирваме кароцината между полтроните и така....тея повечето с Масимо Болди и де Сика ги видяхме,после...нещо смешничко,подскагете?"Тото "също,после искам jокер .дългът ме зове както се казва,за щастие вече е и удоволствие,само като му видя игривите oчи4ки и ми минава всичко!
 Hug

# 251
  • Мнения: 1 545
ggeriii, пробвайте с филмите на Вердоне. Ние вчера се "паркирахме" на дивана пред Grande, Grosso e Verdone и се заливахме от смях, естествено докато малкия хапваше цицбургер (думата е патент на мъжо).
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АНИ!
Желая ти само най- най- най- ...... каквото си пожелаеш  Laughing

# 252
  • Мнения: 39
Здравеите, интересува ме дали има някои които живее в Милано?
Сте ходим там за 2 дни , на Нова година , някои знае ли кога отварят/затварят магазините на 31 декември и на 1 януари? Доколкото разбрах Милано е пусто около празниците, необходимо ли е да се направи резервациа за 31 ? Вазможно ли е да се жлезне някаде с дете на 7 години?
КОи квартал може да ми препора4ате за хотел, наблизо до забележителности и ресторанти ?
Благодаря предварително.

# 253
  • Мнения: 52
Сера моми4ета

Пиколина (АНИ ) Честит рожден ден!
Желая ти океан от любов, море от здраве и едно малко островче от грижи! Бъди много усмихната, силна, обичана!

Познаите от каде писа? В ресторанта на казермата долових нет......ска4их се......
О ,Рома Рома силна и непобедима.
Много е красивоооооо.

лека и мека от мен....  bouquet  bouquet  bouquet

# 254
  • Мнения: 750
4естит рожден ден и от мен Ани,пожелавам ти да останеш завинаги лъ4езарна,да бъдеш много щастлива и никога усмивката ти да не слиза от лицето ти  bouquet  newsm38  bouquet
Кала тъй де и аз за паро4иста4ка говорех Peace.Голяма работа е да знаеш Party и съм много доволна за покупката.

Общи условия

Активация на акаунт