И замирисва на море....в Италия!

  • 35 181
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 750
Ами Ов4и аз бродото го приготвям на бавен огън  и го оставам да ври около 2h. Rolling Eyes
Според мен ако искаш да си определяш то4но грамажа на месото,след като се свари вси4ко  отдели зелен4ука от месото и си ги пасирай по отделно Peace Така поне няма да сбъркаш  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 708
здравейте,
вясвам се от дъжд на вятър, но съм грохнала отвсъкъде и нямам време за ни6то.
От днес съм в отпуска та ми е кеф.
Алето не спи, пак зъбки ни мъ4ат.

Септември ми се о4ертава командировка в Канада, та се вълнувам много.....


Сега видях 4е имам ЛС от Джуфка. Не се бях усетила до сега, 4е си имам съседка.
6те се радвам да се запознаем като се приберете в Италия.
Дано бебко се оправи напълно и да ви радва много от сега нататък  Heart Eyes

Отивам да поспя, 4е едва гледам

 Hug

# 77
  • Мнения: 750
Алето не спи, пак зъбки ни мъ4ат.
И ние сме пак с температура 38,5 ooooh!

# 78
  • Мнения: 3 425
Уау, гледам китайците....страхотни са  Sunglasses

Джуф, браво ...радвам се за вашите  Praynig Praynig Praynig

Лени, объркващо е малко това захранване особено ако е за първо дете някакси не заеш откъде да подхванеш!Но никак не е сложно де!Това с без сол е ясно,но пък малко вкус трябва,а и не се слага 40грама сирене,а само се поръсва!

Овчева, по принцип тенджерата с бродото го правех на всеки 2 дни,т.е. 24 часа НЕ повече!
Бродото се вари 2 часа,но аз варях не повече от час!Аз например до първата година давах от бурканче месо,че голяма врътка ми се струваше за 40гр месо  да се занимавам Rolling Eyes (но си има и стриктни майки,който си го варят около час,после го пасират и на порции го замръзяват  Peace )
Абе при всеки е различно!

Онзи ден ми се изсмяха,че все още пера детските дрехи заедно и почти не мешам  ooooh! Whistling май наистина съм езаджерата,обаче с наше бельо и чорапи не ми се иска все още да смесвам детските дрехи  Rolling Eyes

Наоколо съм,но гледам ТВ  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 750
Добре де хайде сега ми обяснете тези готовите буркан4ета които имат по 2 години трайност нали пак по същата технология се правят и се заваряват newsm78.Какъв им е проблемът на домашно приготвените буркан4етата след като са заварени  Thinking

# 80
  • Мнения: 5 710
Абе какво е заваряват, стерилизират ли? Тази дума заваряват за първи път я чувам.

Кала, сигурна съм че не е атомна физика материята, но ми е много интересно как смесвате грамове и бурканчета...
Сещам се за оня юнак от рекламата на Плазмон , който удря с чука  tooth


И ние гледаме откриването на Олимпиадата, много ми харесва. Китайците нямат равни в масовките, направо щяхме да ревнем на 1-2 пъти с майка ми.

Ов4ева, майка ми пристигна с раничка и един пътеводител на Мишлин ( за Италия от 70тте години, наследство от дядо ми) и има програма тя. Ходихме онзи ден в Сиена и Сан Джиминиано, влюбена съм и в двете места, особено във второто. Майка ми направо припка пред нас, ние като кифли след нея се провлачваме.
А катедралата в Сиена, като интериор е най-красивата, която съм виждала до момента ( но не съм слизала по на юг от Сиена).
Пътят през планината е малко тежък от завои, но пък много живописен.
В момента ме кара да й чета за бебетата на Бранджелина( Ванити Феър имат статия и снимки на идеалното семейство).

# 81
  • Мнения: 3 425
Добре де хайде сега ми обяснете тези готовите буркан4ета които имат по 2 години трайност нали пак по същата технология се правят и се заваряват newsm78.Какъв им е проблемът на домашно приготвените буркан4етата след като са заварени  Thinking

Ами няма проблем  Peace Даже е супер!

Лени, доколкото знам може и без да се заваряват-но се слагат почти веднага в камерата(не се чака да изстинат напълно,но може и да бъркам)

Нямаме Crazy

# 82
  • Мнения: 2 617
Аз направо си се разревах на церемонията по откриването.
Не съм се и съмнявала в Zhang Yimou. Обичам го този режисьор  Heart Eyes
Всичките му филми са шедьоври, беше логично да изберат него за церемонията.

# 83
  • Мнения: 750
Ами Лени заваряване озна4ава вакумирване по то4но.Става по два на4ина:единия като сипеш врялата смес в буркан4ето ,затваряш и обръщаш обратно Peace,другия слагаш в буркан4е и вариш 20мин по същия на4ин по който се приготвят компотите Peace

# 84
  • Мнения: 402
Здравейте и от мен,
От няколко дена ви чета за това захранване и веднага искам да се извиня,но ми се струвате жени от 60-те години....,когато всичко са си бъркали в къщи. Немога да си обясня защо трябва да си усложнявате живота по този начин. Аз имам син на 7 год.,роден и израстнал тук в Италия, и никога не съм му правила нещо на ръка когато беше бебе.Той е отгледан с готови хранички на Мелин,Плазмон и т.н. ,и мога да ви уверя че расте добре,имайки предвид ,че му купувам дрехи за 10 год.! Много редко се е разболявал.
С това искам да кажа,доверявайте се на това ,което има на тукашния пазар!И не се усложнявайте излишно живота.

# 85
  • Мнения: 52
Здравеите мамета момета  newsm53

Как сте в тези жеги? А де4ицата?
Аз ве4е пища от италия,поради при4ина 4е съм майка на ПОЛУМЪЖ.
Ох старите хора са казали : Малки деца малки ядове,големи деца големи ядове.Постояно си задавам една и съща дилема: Кога и дали ще му дойде акъла в главата на моят син.
Покрай мен:Тази сутрин се прибрах,оставих добро положението,мама я изписаха и е добре,а племеника ми днес се е опитвал да ска4а в скута на сестра ми .Това озна4ава 4е се подобрява с всвки изминал ден.Радиографията на вратните прешлени е добра,и във вторник е последния скенер за да кажат дали си отиват в къщи или ще се налага 2 операция.Ама аз си мисля като ;ска4а,гледка,яде,ех пла4е от болката,няма Т. Преди да тъгна ходих и му говоря а тои ми гука.Бе би трвбвало да няма. Praynig

Снежке ,остави детето на мира (така ми казва моят син) Стига си я контролирала  Grinning

Ники хиляди благодарности ,свърших работата дето ми каза.

Ов4ева слушаи Калка и Дани ТЕ СА ВЕТЕРАНИ  Joy

Деалема какво ще кажеш на по кафе или просеко в Леонето,Ипера ?

ффр?с теб какво става?
 Peace Peace

# 86
  • Мнения: 2 804
Жуфка , браво на майка ти , много се радвам на добрите новини .
На малкия пожелавам скоро  и той да се прибере у дома без повече разправии  с лекари .
Живи и здрави да са ти всичките хора ! Praynig

# 87
  • Мнения: 5 710


A допускаш ли, че може да им е приятно? Жени в майчинство, отдадени са на режима на децата и  искат да си бъркат манджичките. Друго предположение - нямат достатъчно средства за бурканчета.
Трето предположение - истината е посредата. Въпрос на баланс на  време, желание и пари. Все някое надделява в някой момент.

Жуфка, браво!   bouquet

# 88
  • Мнения: 402
 10 cent. - имаш право.Аз просто съм достатъчно мързелива..
Иначе,момичета,кака ви стяга багажите да ходи на екскурзия из Германия и Австрия,която трябва да завърши на морето в Италия! Laughing
 Ма,колко мразя да приготвям куфари.. Sick
Жувка,много се радвам ,че нещата се развиват в добра посока!

# 89
  • Мнения: 750
Здравейте моми4ета Hug
на нас май ще ни се размине ваканцията в Турция Cry.Малкия е с гнойна ангина и с 40гр температура която докато смъкнем ни се взима акъла.Сливиците му са гноясали и е много зле мъни4кият ми.За капак на вси4ко мъжът ми влезе в една дупка с колата и цялата и предница,полуоски и т.н е разбито.Трябва да я караме с пътна помощ до сервиз,а докато ни доставят 4астите ни казаха,4е поне две седмици трябват и докато я монтират става една ooooh!.Така,4е сме и пеша.Абе направо луда работа Shocked

Общи условия

Активация на акаунт