Колко често правите супа?

  • 8 622
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 774
Сега по често правя супи ,може би 3-4 пъти седмично,заради малчо .
По малко ,за да не ни втръсва една и съща.
Застройката я правя различно.
За пилешка например - яйце и лимонов сок.Подбърквам я 2-3 мин. след свалянето от котлона.
Зеленчуковата с прясно мляко и яйце,или само с прясно мляко,или само с яйце -понякога и без застройка  Wink.
Картофена винаги с кисело мляко/сметана/ и яйце.
Магданоза за супата го слагам със застройката.



# 16
  • Мнения: 6 713
Горе-долу 1 супа на седмица, само аз си я ям Rolling Eyes (не че не става вкусна де, мъжо хич не ги обича Simple Smile)

# 17
  • Мнения: 4 447
Сега лятото хич не съм правила супа.
Ако за супа не се смята тараотра  Mr. Green

Иначе като е по-студено правя по-често.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Напоследък по- често, поне 3 пъти в седмицата- малката е решила, че обича супи в този период на живота си  Laughing Правя предимно картофена, пилешка и зеленчукова.

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 5 455
Много рядко - веднъж на няколко месеца, защото у дома само аз съм любител на супата.

# 20
  • Мнения: 3 641
Много рядко - веднъж на няколко месеца, защото у дома само аз съм любител на супата.
И при мен е точно така

# 21
  • Мнения: 96
Много обичаме супа.  Peace Всякаква супа готвя, но задължително със застройка!

# 22
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Поне два пъти в седмицата.

Пилешка, топчета, гъбена, зеленчукова, картофена, леша, таратор...

Понякога застройвам, понякога не.

Застройката с яйце и кисело мляко, яйце и оцет, топла застройка, както и само със сметана  chef

# 23
  • Мнения: 1 447
Един път на два месеца и си я ям единствено аз.Току що правих супа топчета.

# 24
  • Мнения: 5 026
Веднъж седмично.
Застройка-яйце и к. мляко или варена.

# 25
  • Мнения: 356
Обожавам супа-топчета,кремвирши,пилешка,да не говорим,че и когато са ми останали кебапчета си ги нарязвам и правя супа Simple Smile
Застройка-преди си биех сама майонеза,но сега купувам готова.2 лъж.от нея и 2 л.кисело мляко.Добавям супата при непрекъснато бъркане.

# 26
  • Мнения: 6 017
един път в седмицата, понякога два

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
един път в седмицата, за детето главно заешко или пилешко с картофи и фиде или ориз. Застройки не правя, майка ми също не прави  и така съм свикнала, а и като има много неща в супата няма нужда според мен.

# 28
  • Мнения: 867
поне три пъти седмично-пилешка, градинарска, крем-супа от моркови и картофи, леща

# 29
  • София
  • Мнения: 3 789
Старая се поне веднъж седмично, но не винаги ми се отдава
Най-често пилешка със зеленчуци вътре и винаги със застройка, не обичам прозрачни супи

Общи условия

Активация на акаунт