Да си купиш профил в бг.мама

  • 5 330
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
Ами това веднага ще се разбере, бе. Човек наисал N-хиляди броя мнение вече е познат със стила си. Всички знаем за една от легендарните потребителки, която скоро реши да си направи нова регистрация с нов ник и за нула време беше разконспирирана! Mr. Green

Коя, коя ?  newsm53

# 16
  • Мнения: 1 072
Като се върне Сели ще измисли борсов индекс. Икономиката на страната ще се крепи на търговията с профили. Ще забием клин в сърцето на капиталистическия ЕС. Кат се юрнат ония ми ти чужденки да купуват профили, колко свеж капитал ще внесат в икономиката. Не е истина.  ooooh!

# 17
  • Мнения: 2 792
 Добре, обикновено не съм толкова директна, но пишеш абсолютни глупости и не знам с какъв акъл въобще пускаш подобна тема, от елементарно уважение към администраторите на този форум, можеше първо да се опиташ да мислиш преди директно да хвърляш подобни обвинения, изградени изцяло на базата "филанкишията ми каза"
Така, че крадците на животи са сред нас....
   
 На какви животи крадците са сред нас?
 И как си представяш нещата, че има цял отдел, който се занимава с писането на мнения, за изпълнение на прищявки на капризни съпруги ?
  Осъзнаваш ли, че твоите твърдения всъщност са клевета, собствениците на сайта не са анонимни личности и могат спокойно да те осъдят за тях?

# 18
  • Мнения: 46 526
Жената на клиента ми му казала, че така човек директно попадал в центъра на всички събития, иначе си никой.... newsm78

В центъра попадат обикновено хората, които пишат в Клюкарника, а там мненията не се отчитат, така че те са с малко, цялата теория издиша още от тук ...
Пък и ако си мислиш, че някой гледа колко мнения имаш  ooooh!

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мда.
Модераторските профили са по-скъпи.
Нищо, че нямат много мнения.

А този на Бу е златен.

Скоро заминавам на море.
Чакам оферти на лични.

Веднъж обясних на една приятелка, че сградата на радиото всяка вечер точно в 24.00 ч. се събира надолу и става на един етаж, за да се почиства по-лесно.
За мое учудване тя ми е била повярвала.
После едвам я убедих, че не е така.

Хора всякакви...

# 20
  • Мнения: 9 990
Ай ся ще я откажете, аз тамън планирах за какво ще похарча парите Crossing Arms
Реза, аз първа предложих, не си честна, и аз на море ще ходя, ма и с децата... Tired

# 21
  • Мнения: 2 401
Аз пък нещо не мога да се сетя за какво наскачахте така.  А Кифлата пък за какво  говори?  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 072
Най-много пари се правят в КМ. Там на всяко -

 Peace  и Аууу, суперско е!

печелиш кинти.

Отивам да бачкам.  Grinning

**********

Ма те имат и спамо-чат. Това е нещо като златна мина.  Party


# 23
  • София
  • Мнения: 3 998
Добре, обикновено не съм толкова директна, но пишеш абсолютни глупости и не знам с какъв акъл въобще пускаш подобна тема, от елементарно уважение към администраторите на този форум, можеше първо да се опиташ да мислиш преди директно да хвърляш подобни обвинения, изградени изцяло на базата "филанкишията ми каза"
Така, че крадците на животи са сред нас....
   
 На какви животи крадците са сред нас?
 И как си представяш нещата, че има цял отдел, който се занимава с писането на мнения, за изпълнение на прищявки на капризни съпруги ?
  Осъзнаваш ли, че твоите твърдения всъщност са клевета, собствениците на сайта не са анонимни личности и могат спокойно да те осъдят за тях?

По-кротко с тона, моме! Като не ти харесва не чети!

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Реза, аз първа предложих, не си честна, и аз на море ще ходя, ма и с децата... Tired

Споко, де...ще ги продадем и двата, просто моят е по-скъп  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 3 998
Аз изчезвам, отивам да пиша при дебеланите, където ми е мястото!  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: X
Откак си купих профила във форума затънахме яко в дългове. Ей го, вече година  и половина не можем да излезем от батака. По-скъпи са профилите, отколкото са я информирали тая госпожа. Ама моя мога да го дам на половин цена, щото не съм чак толкоз популярна. Whistling

# 27
  • Мнения: 5 370

Така, че крадците на животи са сред нас....
Крадци на животи????? Цнетър на събитията? Никой си?
Аххххаааахаххххааааахаааааааааааааааа:))))))))))))))))))) Joy hahaha
Слушай, кажи му, че за 1000 лева си давам веднага профила, барабар със звучното ми екранно име:)))))))))))) И аватари ще подаря, и римувани подписи, даже ще и диктувам какво да пише, за да бъде Аз. Mr. Green Mr. Green
РЕЗААААА - моля, не изтривайте, това е култова тема, това е......намбър уан кандидат за "Златно яйце" 2008. Joy

# 28
  • Мнения: 9 990
Недей бяга, с парите от посредничество ще закупиш мноооого бяло месо и салата  Hug
Херпес-нахална си-много подбиваш, много, вдигай, не играй балъшки-щом се търси-дайте да спекулираме. Naughty

# 29
  • Мнения: 1 072
Продавайте бе.

Аз мисля да натрупам 20 000 мнения и да си обявя профила на търг в Кристис.

И ще има после - Кой сега е номер 1?

Rima, не го приемай лично. Не си от вчера тук. Знаеш за скучаещите хиени в Клюкарника. Тегли ни по една и ни остави да се забавляваме.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт