Плодове и чай с мед - 29 част

  • 19 535
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 338
Здравейте и от мен, днес кантарчето ме зарадва, - 1кг. newsm44. Вчера следбед мислех да съм само на течности, но вечерта ядох пъпеш.
Сега идва най-приятната част от всичко-корекция на лентичката. Мечтая за мига, когато ще постигна целта си, но за съжаление трябва още мнооого време.
Целувки и успех на всички от мен

# 16
  • Мнения: 22 437
Здравейте и от мен плодоранки. )))

Днес ми е 6ти ден, всичко е ок за момента, вечерно време се чувствам доста изморена, но с това дете по цял ден няма как. Малко ми е натоварено, но се справям. )))
За 2дни имам -900гр, добре е, макар че можеше и повече, но вече съм в нормалното си тегло и тук започва трудната част и по-бавното сваляне. ))

Успех желая на всички останали. ))))

# 17
  • София
  • Мнения: 1 724
miramama,, не е леко с дете, но си има плюсове- обикалянето с количката също сваля килограми!
Днес ми е четвърти ден на захранване , хапвам малко по-разнообразни зеленчуци, но се старая да не са много. Общо за 20 дни плодове и 4 захранване съм минус  около 7 кг,имам още поне 3!
пелагия ,браво за минусчето!
каласита, тук издънките са забранени  Hug

# 18
  • Мнения: 22 437
Здравейте и от мен, темичката много пуста, чакам скоро включване и от останалите. )))

Днес ми е 6тият ден, добре съм, хапвах основно диня и 2банана. )))

Енита, аз от тази количка даже мускули на ръцете съм направила. ))) Да, още един плюс е, но не е като да плодуваш и да си почиваш. ) Натоварването е доста. )))
Твоят резултат е добър, но сигурно си имала малко за сваляне. ))

# 19
  • Мнения: 31
Здравейте!
И аз 6-ти ден. Днес диня, грейпфрут и ябълка. Това беше. В часовете за плодове.
Кантара днес е същия, -4 кг засега.
Обаче се намъкнах в една бяла пола и блуза, дето не можех и съм доволна. И екземата на ръката ми позавяхва, всичко засега е ок.
Ще карам 10 дни, след известно време пак, защото от 25 август заминавам на почивка.
Малко е кофти през почивните дни, детето и тати хапват сладко, но аз съм желязна. Wink
Иначе наистина с количката се сваля, аз лятото на 2004 година от разходки бях спаднала на кг по-ниски от преди да забременея. Само дето още първата зима окъках позициите.
Които сте с малки деца  се борите с последици от бременноста, а аз тогава нямах грижи и в последствие напълнях, разширих се в таза и т.н. По време на бремеността качих само 8кг.
 А сега преди да сваля малко тежах колкото в 9-тия месец. Embarassed
Тя не е за разправяне, ама ще се борим!
 

# 20
  • Мнения: 68
не съм писала няколко дни,но съм с вас.чувствам се добре,като изключим моментите на слабост,но не може без тях.
Пелагия браво,честито минусче-все така да продалжаваш smile3525
Мен няма да ме има известно време- в понеделник отивам на море,но това не означава,че ще си развалям режима(поне такива планове имам  Praynig

# 21
  • Мнения: 22 437
Добро утро момичета. )))

Да се отчета с минус 500гр. ))) Днес ми е 7ми ден, мисля да ги направя 10дни. ))) Или колкото още изкарам след 10тият. )))) Надявам се и да махна още 2-3кг, което ще е супер. ))))

Хубав и успешен ден на всички. )

# 22
  • Мнения: 3 066
Здравейте плодорани!Идвам от  предишната тема с малко мотивация и доста килограми.Преди да забременея бях 67-70 кг а сега близо 90 след два месеца след райдането.Преди това 7 години работех с близнаци деца ,които гледах в англия и вьпреки обилолките по 12 часовиат ми работен ден не сам падала на килограми а само се тонизирах с резходките поне по 5 часа на ден с двойната количка по баири и хьлмове.Дано с мойто бебе да стане различно!Днес ми е 1ви ден на праскови и диня!Иначе мерките ми са 178см,около 90 кг(не се тегля че се депресирам).Успех и до скоро!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 724
Боже, наддала съм 1 кгпри захранването, от довечера почвам стриктно по Емилова /не съм яла много, просто разменях картофи- филийка хляб/. Чудя се от какво ли може да е това наддаване.
Таня и  гълбенур,  добре дошла и успех!
мирамама, само така, свалянето увлича и аз се колебаех 14 или 20 дни, но се оказа, че да направя 20 не е никакъв проблем!

# 24
  • Мнения: 22 437
Здравейте и от мен. )))
Изкарах и 7мият ден, отново малко трудно, след обед постоянно гледах отрупана маса, вечерта също, направо ужас. )))
Започвам да се замислям дали утре да не се захраня, но утре ще го решавам. Ще се напъна за още 3дни, стискайте ми палци. )))

Енита, ако си добавила сол е нормално да се покачи теглото.)))

# 25
  • Мнения: 2 759
                     Привет и от мен   bouquet! Току-що започва осмия ден, мисля че дотук съм -3, като в събота бях само на една праскова, в неделя - на половин праскова и малко пъпеш... Смятам да изкарам 10 дни, а ако направя и нещо отгоре - супер. Днес ще съм на диня. Да не казвам голяма дума, но не се изкушавам от нищо и времето минава леко  Blush. Успех и на вас   bouquet!

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Здравейте момичета!

Осмелявам се да пиша в темичката ви с един въпрос  Embarassed Родих в края на април и след бременността имам 10кг за сваляне, но все още кърмя детенцето си. Имам желанието да правя по един разтоварващ ден в седмицата на плодове и чай, но не съм сигурна дали е удачно да се прави по време на кърмене, защото доколкото знам освободените от организма токсини преминават в кърмата.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Много съм отвеяна, предполагам че въпроса ми е коментиран вече, но нямам възможност да изчета всички предишни теми.
Искам да благодаря предварително за отговорите.
Лека вечер  bouquet

# 28
  • Мнения: 22 437
Здравейте и от мен плодоранки. ))))

за днес имам -200гр, нормално като се има предвид, че днес ми е 8ми ден. )))

musito, според мен не е препоръчително щом кърмиш да минаваш на плодове дори и за един ден. Като приключиш с кърменето можеш да плодуваш

# 29
  • Мнения: 2 759
                       Както вече писах, съм осми ден. Появи ми се отчаяно желание за секс - нормално ли е това? Не мога да работя, не мога да мисля за нищо друго... Ще се побъркам направо  Tired... Нормално ли е това? Не помня как беше при предишни плодувания... А не е като да не правя, мамка му  Blush. Сигурно полудявам...

Общи условия

Активация на акаунт