Щастливи АВГУСТинки раждат свойте сладки беболинки

  • 14 474
  • 285
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 338
Попи, има линк към списъка на 1ва страница Peace
Обаче ще сложа парола малко по-късно, че сега трябва да излизам Wink

# 91
  • Мнения: 990
Ок, съгласна съм с всички, и наистина една парола е добро решение!  Mr. Green
Лично аз обаче предпочитам личните имена, въпрос на мироглед, не ми звучи приятно да се обадя на Таня (Интрига гърл) и да й кажа: Интрига,  Стели Мели е, имаме си бебе!  Laughing Малко като Картофа, ряпата и т.н. ставаме. Хубаво е да ги имаме някъде кой кой е, а вече как ще се обръщаме във форума си е личен избор, наистина като пишем е по-удобно да е с потребителските имена, за да се различаваме, но има моменти, в които личното име си звучи по-приятно! Това си е лично мое мнение, не ангажирам никого! Но парола да се сложи наистина е хубаво!  Peace
Не исках да превръщаме темата в спор, нека всеки си реши сам!  Flutter

# 92
  • Мнения: 2
ЧЕСТИТ ГЕОРГИ НА ВЕНИСЛАВИ  newsm68 newsm44 newsm68 smile3501
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ПРЕКРАСНИ ДНИ ЗАЕДНО! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ:)

здравейте бързам да се отчета: бях на срещи с разни там анестезиолози, кардиолози и други ози  Mr. Green и всичко е 6, нищо ми няма, и бебето няма да излиза скоро май, доктора ме прегледа, едва намери тая шийка ебаси щях да умра на това магаре гадост..само забравих да питам кога да ходя пак  #Crazy голяма съм шматка, но май няма да е много скоро освен ако не се отдам на див секс както каза той...smile3506 див див колко да е див с тази физика в момента ама айде...

най-важното е че видях Стела и Дара  smile3521 и то на първото им хранене заедно  newsm53 много са готини, изглеждат чудесно, имам 2 снимки от телефона и ще ги кача. Стела изглежда много добре, каза че е добре, е малко й дърпа операцията ама това е нормално. иначе се беше ошашкала малко но това ми се вижда в реда на нещата, все пак за 1ви път се хранеха заедно, освен това се е притеснила за кърмата-дали и кога ще слезе но стискаме палци всичко да се нареди. предала съм й поздрави от всички ви  smile3521
снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=256549&pid=6728169
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=256549&pid=6728174

това е от мен сега, а колкото до личното инфо-съгласна съм с Мартини мама, а и това за албума и достъпа съм си го мислила- наистина има всякакви психопати. хи4 не ми се иска някой да ми провежда тел тероризъм..
за имената съм както дойде- с някой хора съм свикнала с ника, с други по име ми е по-удобно..абе все ще се разберем някак Mr. Green

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 14:54 от malkabubi

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 129
А ще се разберем, големи жени сме се събрали тука  Grinning верно че малко бременни ама ...  Mr. Green

# 94
  • София
  • Мнения: 1 338
Bubi, не си сама и аз маи скоро няма да раждам.. а така ми се искаааа.. Whistling
Дара е много сладка.. направо да я изпапка човек.. да е жива и здрава само Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 225
Забравих и нещо друго да питам аз, като ненормалните. На последниата консултация доктора каза, че бебето е с лицето нагоре. Е като видях за какво става дума тук пък сега, направо ми настръхна косата. Той е твърдо за нормално раждане и си държи човека на него, а ако не се обърне бебето както трябва да не ме мъчат само и да направят нещо и на бебето, че тогава ще става какво ще става #Cussing outнаправо ще запаля болницата ooooh!
Имам две седмици до термина, мислите ли че ще се обърне, четох че при такова предлежение, естественото раждане е много трудно и за майката и за бебето още повече.  Sick

# 96
  • Мнения: 12
  
   Абе,чудя се кои активно пишещи мами зачезнаха напоследък- newsm78май Котката [b]Марта,Миши и Цветелинка[/b] не са се включвали скоро.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 338
Didi, мила СПОКО.. като тръгнеш да раждаш и отидеш в болницата мисля, че ще изберат най-добрия и правилен начин да се роди бебето.. и си мисля, че има достатъчно време да се завърти.. стига си се тормозила.. всичко ще се нареди както трябва Hug

# 98
  • Мнения: 1 266
Мен нали вчера лекарката ми изписа Гиназол за гъбите, незнам дали сте го ползвали, представлява апликатор за еднократно внасяне на вагинален крем, та сложих си го снощи и днес съм като напикана Shocked

Хахахаха  Joy По една подобна причина сутринта ходихме с П. до Токуда, само за да ми кажат, че е фалшива тревога и да им оставя едни пари  Mr. Green Само дето при мен май е от Полижинакса, а аз и преди съм ползвала и не е имало такива изненади  Grinning Напрао докторката е един гений неземен  hahaha Ама то пък иначе 1 август, новолуние, нямаше да е лош ден за раждане на бебета...

Забравих и нещо друго да питам аз, като ненормалните. На последниата консултация доктора каза, че бебето е с лицето нагоре. Е като видях за какво става дума тук пък сега, направо ми настръхна косата. Той е твърдо за нормално раждане и си държи човека на него, а ако не се обърне бебето както трябва да не ме мъчат само и да направят нещо и на бебето, че тогава ще става какво ще става #Cussing outнаправо ще запаля болницата ooooh!
Имам две седмици до термина, мислите ли че ще се обърне, четох че при такова предлежение, естественото раждане е много трудно и за майката и за бебето още повече.  Sick

Диде, това наистина не е много добро положение за раждане - когато майка и бебето са гръб в гръб, много боли, докато получаваш разкритие. Имаш време да го обърнеш, като правиш определени упражнения - има в книгата на Василена (сега е някъде по кашоните). Има и на сайта Spinningbabies.com. Надявам се, че четеш малко английски.
http://spinningbabies.com/index.php?option=com_content&view= … ebe&Itemid=59
http://spinningbabies.com/index.php?option=com_content&view= … =37&Itemid=37

Иначе се препоръчва ходене на 4 крака (няколко пъти на ден по 10-15-20 минути) и "пресяване" - тоест, както си застана на 4 крака, мъжът ти взема един голям шал, прекарва ти го под корема и ти се отпускаш върху него, а той прави движения с шала, сякаш пресява брашно, като го подръпва последователно ту от единия, ту от другия край. 2-3 пъти на ден по 5-10 минути, колкото издържи. Освен това никакво спане или лежане по гръб, а когато седиш е най-добре да си с широко разтворени крака, облегната напред (не назад!), така че коремът ти леко да виси между разтворените колене и да се подпираш с ръце на колене или встрани от тях.

Освен това можеш да пишеш на девойките от "Естествено" на estestveno@gmail.com - евентуално има някакви сканирани материали или база данни. Ей тука има и едни акушерски архиви: http://gentlebirth.org/archives/position.html

Язък - трябваше да дойдеш на срещата за раждането, там щеше да видиш упражненията и да научиш разни работи Simple Smile

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 15:37 от Котката Марта

# 99
  • Мнения: 990
 
   Абе,чудя се кои активно пишещи мами зачезнаха напоследък- newsm78май Котката [b]Марта,Миши и Цветелинка[/b] не са се включвали скоро.

Котката се появи, ама и Малчева нещо ми се губи, а с Кинли и ссиебер какво стана?  Thinking

Саморедактирам се, Малчева е писала по обед, ама аз не съм разбрала, но ссиебер не се е включвала май от сутринта!

# 100
  • Мнения: 2
Ама то пък иначе 1 август, новолуние, нямаше да е лош ден за раждане на бебета...

и аз много исках да е днес  Wink

# 101
  • Мнения: 1 266
Диде, редактирах си предния постинг с инфо за теб - виж там.

# 102
  • Лондон
  • Мнения: 56
Явно чужбинските мами сме по-параноични...  Grinning Grinning Grinning то искаш, не искаш ставаш тук - всякакви хора има, всякакви маркетинг гадости - с времето ставаш по-предпазлив и практичен...

Хората са странни създания - всякакви ги има.... Ще ви дам само един пример, който обсъждахме вчера с една приятелка. Не знам дали сте чували за това, но в момента тук са много популярни т.нар. Риборн (преродени) бебета.  Това са кукли, които са абсолютна реплика на истински бебета - направени са от специална материя и имат дори механично сърце. Храниш ги, поиш ги, повиваш ги, плачат... Трудно можеш на пръв поглед да ги различиш.  Ако щете вярвайте, но има жени тук, които си ги 'гледат' като истински - купуват им дрехи и колички, разхождат ги... абе държат се все едно е истинско бебе.  Пълна лудница! Имаше филм за подобни екземпляри по телевизията - някои имаха по 2-3 'бебета', с различни тоалети, колички и т.н. Моята приятелка работи в един ресторант в много богат квартал на Лондон и каза, че доста пъти е виждала жени да ходят там с куклите си, да им пеят и говорят и т.н... Направо натръхвам от такива неща, но ги има!!!!

Ето тук да видите куклите ако ви е интересно - http://www.babybuntinsnursery.com/
Тук също има - http://www.reborn-baby.com/

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 16:09 от eya

# 103
  • Мнения: 1 266
Ея, ти ме закопа  #Crazy

В Германия такива кукли ги използват по програма за превенция на тийн-бременности. Ходят по училищата и куклата получава мама и татко за 4 дни, през които те са отговорни за бебето и трябва да се грижат за него, все едно е истинско. После май всички ползват контрацепция и презервативи  Mr. Green

Леле, това е зловещо - има дори недоносени кукли-близнаци, родени в 28-та седмица от бременността  #Crazy  Stupid smile3547

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 16:15 от Котката Марта

# 104
  • Мнения: 202
Досущ като истински са тези кукли..........колкото до това пристрастяване към тях-нямам думи, струва ми се, че не кореспондира със здравия разум #Crazy Shocked

Общи условия

Активация на акаунт