Щастливи АВГУСТинки раждат свойте сладки беболинки

  • 14 432
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 38
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА barabar,  nuni_3 и  venislavi ! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ, ДА РАДВАТ МНОГО И ДА СЛУШАТ МАМА И ТАТЕ!   newsm51 smile3525 newsm51

Аз съм добре все още 2 в 1, снощи си изкарах супер спокойно и на хладинка. А сега лягам малко да си почина, че при мен само лягането си е почивка.
 Hug Heart Eyes Peace

# 76
  • Мнения: 1
Я какъв оправен татко, и снимки качил  Party Да ви е жив и здрав Георги и да оглася къщата ви с много смях !

Ама както вика Шишо бакшио, то сиренйето колко и да го миеш, се си мирише smile3532 Майтап ей...... Sickужас hahaha

Диди, забранявам докато не родя да пишеш смешки Joy Така раздрусах Гаргалчо, че от уплаха ще вземе да надникне през хралупката детето, а е още малък за майтапа на големите  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 2
Честито на Венислави за бебечо Георги. Да й е жив и здрав!

# 78
  • Мнения: 64
Честито на Венислави и на най-щастливият татко! Да ви е живо и здраво и мнооого да ви радва!

Мартини мама, подкрепям с 2 ръце поста ти!

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 129
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА на barabar,  nuni_3 и  venislavi!!! Да са им живи и здрави и много радост да им носят!

Момичета, не се ли притеснявате да си публикувате личните данни директно в Интернет? Не искам да звуча като параноичка, но достатъчно време съм във форума, за да знам, че и много недоброжелатели четат за съжаление. Един листинг на мненията ви и всеки може да научи много за вас, а като добавим името и телефона, не ми се мисли какви може да ги натвори. Дано на никого не се случва, но не е излишно да бъдем малко по- предпазливи. В предната ми отчетна тема правихме такъв списък, но данните ги пращахме на 1 човек само на ЛС и после Парола към  готовия списък получиха, само записалите се в него. Мисля, че така е много по- разумно. Телефоните на вестителките, нека си останат. На тях само можем да им благодарим, че са поели този риск. Но другите все още не е късно да си редактирате мненията.
Аз също мисля така

# 80
  • Лондон
  • Мнения: 56
Честитo и да е жив и здрав Георги на Венислави!  Честитo и на barabar и nuni_3!

Аз снощи имах много силни менструални болки... слава богу тази сутрин съм ОК - не ми се ражда още - не съм готова... И на мен другата седмица ми е по-удобно  Wink - ако може в петък Laughing Laughing , по-бързичко и без да боли много ще е прекрасно! Споделих с малкия човек плана и се надявам да е послушен  Wink - иначе ще му спирам сладоледа! Мъжът ми и той му говори - прави фуния с ръце и започва с 'База вика бебе, база вика бебе'  Laughing

Съгласна съм с Мартини Мама относно данните... аз лично също предпочитам да не давам прекалено много информация публично.  Предлагам и да продължим да се обръщаме с никовете една към друга вместо с истинските имена - тъкмо свикнах с тях и ви научих, а сега трябва да се връщам назад и да търся коя коя беше... много ми се натоварва бременния мозък  Wink Wink

# 81
  • Мнения: 990
Честито на Вени и Слави, да им е жив и здрав малкият голям мъж Георги!  Hug


Мартини мама, Попи и Ея, защо смятате, че това са прекалено лични данни, говоря за името конкретно, хайде за телефона кой както си е решил, мен лично не ме притеснява, въпреки че работя към МВР, не мога да измисля начин, по който някой би ми навредил, освен да ми досажда, но това лесно се разрешава!  Mr. Green
Предложението ми беше да си знаем и личните имена, просто, защото тези потребителски имена ми стоят не толкова близки, колкото си станахме, а за останалите данни вече всеки си решава какво може да предостави, все пак не събираме ЕГН и номер на лична карта  Naughty!  Аз даже бих предложила и рожденните дати да си имаме, за да си знаем кой кога има за поздравяване!   bouquet
Нека всеки сам си прецени!  Peace

# 82
  • Мнения: 31
Честито на Венислави и на щастливия татко да сте живи и здрави и много щастливи голям юнак бе
БЛанш аз съм в шок не от друго ами защото искат да ме оставят да го раждам нормално.И така ми тежи дивчо че едвам ходя и моите болки които съм имала са били от това че си е фиксирал главицата.И на мен ми се иска да е по мъничко ама не  е.Да ми е живо и здраво дупе да ми е яко как ще го раждам но може и да се справя ще дам всичко от себе си щом док казва че ще стане може и да стане.Лошото е че плацентата ми е в отлично състояние и ще расте още докъде незнам.Но засега нямам паднали тапи и води но много ме боли отдолу сякаш съмм прекалила с кекса.Ще ходя на разходка да си купя бебефон като на МЕЛФИН много ми хареса и ще си взема супер е....Пък дано да се реши бебчо да излезе.Правих си масаж на зърната нищо то да не е лудо да излезе като си е супер в хралупката ми да си стои ноа мама Дундьо.Само че едвам го нося на фона на тялото ми корема ми изглежда страховит.....

# 83
  • Мнения: 235
Честити бебенца на venislavi, barabar i nuni_3!

Както винаги Мартини Мама реагира своевременно и точно в десятката!      202uu
Нека не забравяме, че това е свободен форум, открит за всички, а не частен клуб и за съжаление всякакви злоупотреби са възможни... Дори само в историята на този форум има много такива примери...  За това и аз бих ви посъветвала да коригирате постовете си с телефоните. Дори и за снимките в албумчето ми се струва, че не е много добра идеята паролата да стои на първата страница.

Може на някои да им се струва и параноично, но при мен натрупаният опит във виртуалното пространство си казва думата. Peace
 
Също така подкрепям предложението на eya, за използването на никовете, а не на личните имена.

За отчета- и мен ме боли вечерно време корема ниско долу. Усещам и едно неприятно боцкане. Не забелязвам видимо да ми се е смъкнал корема и се надявам бебката да издържи на топличко поне до вторник, когато ще се пренесем по-близо до чичо доктор и нашата клиника... Дали ще има ефект от проведените разговори с нея обаче нямам идея  newsm78  Grinning...

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 14:09 от Mika

# 84
  • София
  • Мнения: 1 338
От една страна Мартини мама е права, но пък от друга всеки сам за себе си решава дали да си напише телефона или не.. никои никого не е задължил да го прави Peace
Съгласна съм със Стели, че може и рожденните дати да си напишем, за да можем да си честитим /разбира се, които иска.. но то така или иначе сайта си изписва всеки ден рожденниците/.. както си прецените.. това си е вече въпрос на личен избор Peace

# 85
  • Мнения: 502
Steli_Meli, не става дума какво да се предоставя като информация, а на кого, кой да има достъп до нея. Може и подробна автобиография да си напишем, но да се знае кой я чете.
Не ми се разказват случаи от форума, но наистина има хора, които си мислят, че си правят майтап, а всъщност хумора им е доста черен.  Whistling
А пък точно за никовете, с които сме свикнали и свързваме дадена виртуална личност вече 9 месеца, не е най- подходящо сега да се заменят с други имена. Примерно, съобщение "Ана роди днес" нищо няма да ми говори. Или ето, вие сте две Стелита. Всеки път трябва да се чудим, кое Стели?!?  Wink
Разбира се, че всеки сам си преценява какво да даде като инфо за себе си, но една парола на никого няма да навреди. Лично мнение, не обвързвам никого.  Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 1 338
Момичета, наистина можем да сложим парола.. тъй като направих регистрацията с моя e-mail.. сега мисля да направя един общ и ще пратим паролата само на тези, които са в списъка Peace Съгласни ли сте?
Относно идеята за имената мисля, че беше просто да си ги знаем, а не да се обръщаме така една към друга, защото и аз съм свикнала с никовете на всички и не мога сега и истинските имена да помня.. всеки да се обръща към другия както иска Wink

# 87
  • Мнения: 235
И преди да ни е лепнато етикетчето "асоциални параноички"  Mr. Green, ето какво е официалната политика на форума, описана от Мамма тук :

"Неписано правило в Интернет е това, че е силно нежелателно публикуването на лични данни - ЕГН, номер на лична или кредитна карта, точен адрес, както и лични телефонни номера без значение дали са свои или чужди
Изключение правят само публично достъпни адреси и телефони на лекари, клиники, магазини, институции и т.н.

Това ограничение се спазва и тук и постинги, съдържащи персонални данни (точен адрес, телефон) се редактират с оглед запазване сигурността на потребителите и предпазване от недобросъвестно ползване на личните им данни.
 
Препоръчително е също така да не се изписват мейл адреси в постингите, тъй като всеки сайт в Интернет се преглежда и от роботизирани машини, които впоследствие могат да залеят пощата Ви със спам съобщения."

# 88
  • Мнения: 202
Момичета, да ви върна пак на темата с помпата, знам, че вече коментирахте, ама сега си оправям багажа и се чудя как да процедирам: в "Тина Киркова" искат да си носиш помпа, обаче се чудя кога да я стерилизирам, мисля, че е безмислено, ако го направя още отсега, не се знае реално кога ще ми потрябва, не е като при секциото, да си разчетеш времето newsm78; Миши беше споменала, че в болницата имали стерилизатор-значи ли това, че там мога да я стерилизирам???(като казах Миши, нея я няма никаква днес-я бързо отчет Simple Smile)
Боби-ще се справиш, не се бой, от опит ти го казвам Laughing, а и ако нещо се закучат нещата, винаги го има варианта за секцио, така, че споко Hug

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 129
Mika Grinning
С парола наистина е най-добре. Аз даже и не ръзбрах готов ли е този списък и къде е  Confused
А за рождените дати, то и аз съм си я написала, който иска си я пише в профила  Peace

Общи условия

Активация на акаунт