Хубава като на паспорт

  • 8 115
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
Погледнах, не съм чак толкова. Физиономията ми по-скоро крещи  - Чисто досие, чисто досие. Една такава искрена, добродушна, с излъчване на атомна електроцентрала.

Засега аз, Ники, Кампари и Имелда сме се описали най-колоритно. Чакам още находчиви сравнения.  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 312
Изглеждам като облизана от крава в главата Confused..на снимката,не по принцип Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Разбира се, може и да засилите ефекта от
отговорите си с илюстративен материал.
Повярвай ми, не искаш да си причиниш това преди лягане.

# 18
  • Мнения: 3 423
Чакам още находчиви сравнения.  Grinning

Чакаме дружно!

Скоро ме снимаха за някакъв документ и
останах много недоволна, защото вратът
ми се беше слял с лицето. Всявам смут, но
и страх. Поне да не ми бяха отрязали едно
герданче, дето много държах да е вътре...

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Да много добре изглеждам

# 20
  • Мнения: 205
Не се харесваям-извадила съм поглед, все едно съм на няколко водки. Както гласи един от законите на Мърфи-"Никой не изглежда толкова зле в действителност, колкото на снимката за личната си карта" Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 792
 Изглеждам като дете идиотче снимано за картотеката на социалните служби(всъщност съм бременна в 9-ия месец с Момчил)

# 22
  • Мнения: 2 617
Дори нямам спомен, как съм там, а не ми се проверява. Така че не съм си го сложила "присърце"   Grinning

# 23
  • Мнения: 836
Всеки път, при проверка на личната карта и шоф. книжка (снимките са едни и същи) очаквам да ме приберат за фалшификация на документи.
А, границата как минавам, чак се изумявам.
 

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 23:33 от Силви_

# 24
  • Мнения: 5 370
За мое учудване, изглеждам доста добре. Даже си запазих тази лента и при нужда вадя от тези снимки. На нагласени снимки винаги кофтея, но тогава май момичето нещо ме беше разсмяла и се бях отпуснала.

# 25
  • Мнения: 2 212
На настоящата ми ЛК снимката е поносима и въпреки, че там съм с къса коса, а сега с доста дълга, не я сменям, защото на всички останали снимки за документи досега съм изглеждала като глътнала жаба, която ми е заседнала в гърлото  Crazy

# 26
  • у нас
  • Мнения: 443
излеждам идеално първа опция,още повече че картата ми е от2000година Grinning

# 27
  • Мнения: 183
Всяка събота водех туристи до Гърция, и всяка събота около 10ч. сутринта, се озовавах в полицейския участък на Промахон.Всяка събота.Цял автобус  клиенти ме чакат да ме освободят от полицията.Записваха ми имената в паспорта на шофьора със заплахата , че ако до вечерта не ме върне през границата, този автобус повече няма да влезе в стараната.В края на сезона заминах на почивка там с мъжа ми, та намаза и той посещение на тази удивителна забележителност.
Иначе аз си се харесвах на снимката, но не съм претенциозна.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Харесвах се само на снимката за студентската книжка. 2 години и половина по-късно успях да я пробутам за лична карта. Нали трябва да е нова снимката (до 6 месеца), отидох бременна и с тъжен поглед казах, че това ми е снимка от преди да забременея. Служителката ме съжали.  Crazy И да, давала съм я. Мъж ми още си я носи в портмонето. Ама наистина съм много хубава на нея. След това нямам сполучлива снимка. Но хората са си казали: Магаре застанало - магаре излязло  Tired

# 29
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Направо съм неприлично хубава  bowuu Ама ходя при фотограф-художник

Общи условия

Активация на акаунт