Как беше при вашите бебчета?

  • 2 118
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
Не се притеснявай.  Peace

# 16
  • Мнения: 2 825
Дъщеря ми много рядко гукаше, издаваше различни звуци, но не и гукане. По едно време и беше влязло ги-ги в главата и на всичко така викаше.
Не се притеснявай, всяко детенце е различно.

# 17
  • София
  • Мнения: 408
Не е задължително да казва отчетливо "ГУУУ". Моята беба не го е правила, започна с "аааа" и гърлено "хъъъ" (не мога точно да го опиша)  Crazy

# 18
  • Мнения: 3 034
мда, и аз не разбрах какво ще да е това гукане. синът ми застъпва "еее" и "ааа", сега вече си се кикоти по някакъв трудно разбираем начин, но за гукане не може да става дума.

# 19
  • Попово
  • Мнения: 687
и моите синове не са гукали

# 20
  • Мнения: 259
И ние не сме гукали.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Моята дъщеричка започна да гука през 2-3 месец месец ориентировъчно.Сега също гука от време-на време,но преобладаващи звуци са а-а-а,б-б-б,ги,ма.

# 22
  • Мнения: 1 341
И според мен няма място за притеснение щом издава звуци.

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И според мен няма място за притеснение щом издава звуци.
Рабира се, че няма! Peace
Ооох, добре че имам второ дете, че да видя колко много излишно съм се притеснявала за разни неща с първото.......  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 919
моя син не гукаше

# 25
  • София
  • Мнения: 982
НИе гукахме за кратко, главно през ноща. Сега най-оичаме да си правим гъргара със слюнката и неизменното ааррррррррррррр. Всяко чаве си е различно.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз не помня моят син да е гукал. Идаваше разни звуци, но не мога да се сетя кога започна.
Не се притеснявай. Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 1 185
Сина ми започна да гука около месец след като всички, които идваха да го видят му повтаряха: "Ааааааааааа-гуууууууууууууу", според мен е въпрос на стимулация!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 809
Дъшеря ми започна да гука около 2-я месец. Отначало съвсем тихо, но отчетливо кратко "гу". Както децата имитират мимиките, така и някои звуци, аз и говоря "гу" по няколко минути всеки ден и я виждам как тя се опитва да повтори. Така че не съм сигурна, че е задължително всички да гукат.

# 29
  • Мнения: 141
моите двама синковци никога не са гукали,впрочем малкия около 2-3 месеца издаваше неопределени звуци,а към 7м нещо като гъъъ newsm78мисля ,че няма повод за притеснение Hug

Общи условия

Активация на акаунт