защо ме болят яичниците можели да съм бременна

  • 6 244
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
Дони мила рано е за каквито и да било изводи и резултати.Най добре се успокой и изчакай да видиш дали ще имаш закъснение в цикъла си.Ако това се случи чак тогава бягай до аптеката за тестове за бременност.Успех Hug

# 16
  • Мнения: 221
ние няма как да знаем дали си бременна,НО се успокой,изчакай и ще видиш  Hug Дано резултата е +   bouquet

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
а по моя въпрос и днес продължава болиме ниско долу гадими се и ми се вие свят дали съм бременна .............
но болките са постоянни

Има летен вирус със същите симптоми, няма начин ако си бременна да го усетиш толкова рано, ако е вирус ще ти мине за няколко дена, но е силно заразен. Аз така този месец два пъти бях "бременна"  #Crazy

# 18
  • Мнения: 1 085
Щом имаш отрицателен тест значи не си бременна.И на мен цял ден ми се вие свят и ме боли глава , повръща ми се адски но не мисля че съм бременна.

# 19
  • Близо до София
  • Мнения: 896
момичетааааа, какъв тест на третия ден след предполагаемата овулация, естествено че ще е отрицателен, дори и кръвния. Овуто й е било на 29.07/така поне предполага мацката/, тогава е имало и секс, днес е 01.08 - Да приемем че може да е станало оплождане, дори и тогава теста пак ще е отрицателен - едва трети ден е; трябва да изчакаш още момиче. виенето на свят и гаденето няма да е от бременност толкова рано, нещо друго ще да е.
сега момиче, успокой топката и след 10 дена направи кръвен тест.

# 20
  • Мнения: 1 085
Ми тогава кви си ги говори и тя.Ако си бременна ще си проличи чак когато ти закъснеееееее.

# 21
  • Мнения: 3 294
Първо е много рано за какъвто и да било тест , и второ  никой от нас на този етап не може да ти каже ДА бременна си или НЕ не си бременна .  ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 165
Чета,чета и пак не мога да разбера колко дневен е цикъла на авторката на темата,кога за последно и е дошло,кога и е овуто и кога са правили секс.Всичко е адски объркано newsm78

# 23
  • Мнения: 560
И аз имам същите симптоми.Всичко е на хормонална основа.Случва ми се по време на овулацията и малко преди да ми дойде.
Защо не отидеш на гинеколог?

Общи условия

Активация на акаунт