Синьо е морето , слънцето пече ЯНУАРЧЕТО ще ходи на море.

  • 12 270
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 325
Честито на всички порастнали с още един месец бебоци Hug
Мики, да са ти живи и здрави красивите дечица Hug И те са съпричастни в СЕДМИЦАТА НА КЪРМЕНЕТО Hug
Ели, радвам се че всичко покрай вас е ок Hug
Приятно изкарване на тръгващите на почивка Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 308
Относно гърнето - аз нямам амбиции да махам от сега памперса и да мъча детето на сила да стои на гърнето с часове докато свърши нещо там. Просто ми се щеше да опитам, пък ако не иска няма да настоявам. Нищо не ми пречи след храна или след сън или като усетя че ще ака да я сложа. И на мен не ми се вярваше че ще стане номера, ама ето на - спестих 2 памперса засега. Simple Smile Може и случайност да е било...
И ми беше интересно да разбера дали и други са пробвали и какъв е резултата.

# 47
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Микки,аз съм на Несебър Flutter. Просто майкини живеят там...та аз отивам ,така да се каже да си почина,и да ми гледат за малко и на мене децата Whistling/ а аз да ходя малко да се поплискам и поизтегна на плаж/
По отношение на ранното слагане на гърне- ами не го одобрявам.Опитвах с баткото като беше на годинка да го сложа няколко пъти- той се плашеше от дупката на гърнето и се извиваше нагоре да става,ревейки Rolling Eyes Реших да не го мъча и травмирам.
Научих го като стана на две годинки и три месеца-просто той вече ми казваше,махнах памперса отведнъж-нито дневен,нито нощен.Около 1 седмица перях и чистех локвичките.. Mr. Green, нооооо...схвана къде трябва и се научи сравнително бързо.
Аз днес съм много активна Embarassed
и по-лошото е че още не съм го започнала тоя пусти багаж...ама така мразя да опаковам,но няма начин.

Нещо не ми се получи с логото на седмицата на кърменето-пробвах да го сложа,обаче нещо май греша или да??

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 17:07 от ~Тониси~

# 48
  • Мнения: 374
Здравейте:)
Аз днес успях да хвана урина и водих Нели на изследвания. Ама голям смях падна, докато събера урината. Разкопчах памперса, сложих колектора и зачаках, но вместо да се изпишка, Нели се наака и омаза цялото найлонче Grinning. А аз бях купила само едно. Измих я, подсуших я и пак почнах да чакам , но този път мислех да събирам в стерилната чашка, която бях взела, заедно с колектора. След 40 минути, успях да събера и тръгнахме към лабораторията. Взеха на Нели кръв от пръстчето. Държа се геройски, изобщо не плака. Беше в страхотно настроение, раздаваше усмивки на всички лекари, сестри, санитарки и пациенти. Беше гладна и ни поканиха в един кабинет, където я накърмих. След 10 минутки резултатите бяха готови. Хемоглобинът и е 117, но урината и не е добре. Има повишено ниво на левкоцити, срещу белтък пише опал. Но педиатърката е на работа чак в четвъртък и тогава ще ги види:(
Аз също вчера ходих на гинеколог. Резултатите от цитонамазката ще разбера на 14-ти август. Докторката ми каза, че имам възпаление и ми изписа Гиналгин. Нямам раничка, Пусна ми кръв и урина, че преди ми беше нисък и на мен хемоглобина. сега ми е 121, но и моята урина не е добра. И аз имам доста повишено ниво на левкоцити. Докторката каза, че най-вероятно е от възпалението:( Сега ще се лекувам и дано следващите изследвания да бъдат наред Praynig
Чудех се дали е възможно чрез кърменето по някакъв начин моето възпаление да е повлияло на резултата на изследванията на Нели? newsm78
Честита месечинка на всички Януарчета! Да са здрави, весели и засмени!

# 49
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен
Ханна,Дама и Мари,благодаря за темата и колажа.Супер са. Hug Hug Hug
Мирка,пробвах един път да сложа Илия в гърнето,но претърпях пълен провал,а той се разплака.Затова засега се отказах.
И на мен ми се ходи на море,но ще пропуснем тази година.Но съм си харесала едно хотелче в Копривщица и мисля да отидем някоя събота и неделя.

Честита месечинка на Виктор,Енрико,Яна,Вилияна и Любов.Честита половин годинка на Натали.


Микки,много са ти сладки децата.Да са ти живи и здрави.

# 50
  • Мнения: 1 376
Благодарим за новата тема и колажа  bouquet
Честити месечинки на малките сладури  Hug
Искам и аз на море  #Cussing out ама... другата година

# 51
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тониси, този линк дето е в подписа ти го сложи между тага за картинка, (img)  (/img), само че в квадратни скоби []

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ханна мерси за готиния колаж. Hug

За гърнето съм на същото мнение като микки и Фили! Естествено базирано от опит. Wink


Микки страхотни снимки.Децата са много сладки . Hug Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 189
Здравейте,

досега не бях регистрирана във форума, но се надявам че ще присъедините и мен към майките на ЯНУАРЧЕТА Simple Smile Моето бебче се казва Лъчезар и е роден на 17.01.2008г. И аз мисля, че е рано за гърне, но аз издържам Лъчи в леген още от раждането му и е свикнал и никога не се нааква в памперса е за пишкането обачеееееее Laughing

Ханна колажът наистина е много готин!

# 54
  • Мнения: 1 325
Добре дошла Светлушка Hug
Браво за акането Hug поздравления Hug
И на мен ми се ще да го вмъкна линка в подкрепа на кърменето но може модераторите да ми направят забележка че ще надхвърля допустимото пространство.
Светлушка, напиши данните на Лъчезар-кг и височина от раждането и от 6-ти месец за да се впишат в началната страничка.

# 55
  • Мнения: 307
 Hug

Гледахте ли филмчето за кърменето? Страхотен е  Peace

  love001

# 56
  • Мнения: 1 376
Добре дошла на новата мама и малкия Лъчезар  Hug
Хана беше писала, че сме най-големият отбор, а и ставаме все повече  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 189
Здравейте,
 
Лъчезар се роди 3,700кг, 51см, а след 6ти месец - 8,500кг и 72см

Благодаря, че ме приехте в отбора!!! Hug

# 58
  • Мнения: 38
Здравейте момичета. Ние все още сме си болни стана 5 дена не можем да спрем растройството. Днес я водих пак на лекар казват ми че няма какво да ме притеснява да продължавам с лекартвата. Целия ни ден протича борба да дам прахчетата и се мием след всяко акане. Храним се само с лечебна Милупа и от тук нататъка схемата на хранене ни е само мляко въпреки че се бяхме захранили доста добре. Тепърва след като се оправим започваме наново Sad От растройството имаме и подсечено дупе мажем се с крема на Мустела. Някой може ли да каже и нещо по ефикасно, знам че сме дискутирали това но нямам време да чета назад. Нямаме белег от БДЖ и чакаме да ни правят проба Манту дано е положителна. Живея в Созопол но нямам време и аз да отида на плаж и не сме завели и Янита засега мислим за септември месец. Някой ако идва насам на море да ми пиши можем да се видим. Лека вечер на всички.

# 59
  • Мнения: 980
Привет и от една недоспала поспаливка  Hug

Мелиса, да се оправяте бързичко. Преживях през май един такъв вирус с бебаната и е много лошо да гледаш как се мъчи детенце  Tired

Светлушка, добре си ни дошла  Hug

Ханнаааа, палавницеййй.  Heart EyesМного хубав колажа ща знайш, много се смях на червената панделка и сърцето на снимките на Гого и Яни. Нашият тати се поуспокои като разбра, че кавалерът е от Канада и ще си го изпращаме скоро  Whistling За момъка и момата не знам, ама на мене ще ми липсва майка му  Confused

И сега да споделя. Моята фурия не ще да спи днес цял ден. Дремна малко иначе викове, бръмчене и има пяна около устичката. И е киселаааа  ooooh! Преди къпане я видях, че и дупето е мноого червено. Сега се чудя дали са зъби или дупе Thinking Сега спи, а аз тръчкам само да я гледам и целувам по челцето за Т...

Общи условия

Активация на акаунт